خدمات مشاوره آنلاین پزشکییکی از مهمترین پیشرفت هایی که برای بشر در سال های اخیر اتفاق افتاده است، توسعه و گسترش استفاده از اینترنت در همه حوزه ها بوده است. در این میان خدمات مشاوره آنلاین پزشکی یکی از کاربردی ترین زمینه هایی است که در اثر تلفیق دانش دنیای اینترنت با دانش پزشکی شکل گرفته است. 

استفاده از خدمات مشاوره آنلاین پزشکی به دلایلی مانند رسیدن به پزشک خوب بعد از ساعت ها ماندن در ترافیک و آلودگی هوا، عدم دسترسی به پزشکان مجرب برای افراد در شهرها و روستاهای کوچک، هماهنگی با محل کار و گرفتن مرخصی به جهت مراجعه حضوری به پزشک، و بسیاری از موارد دیگر یک انتخاب عالی و هوشمندانه محسوب میشود.

همچنین با شیوع و گسترش بیماری کرونا و ضرورت عدم حضور افراد در مکان های شلوغ به دلیل رعایت فاصله اجتماعی، خدمات آنلاین و اینترنتی بیشتر از قبل مورد توجه مردم قرار گرفته است، که بدون شک خدمات مشاوره آنلاین پزشکی هم از این امر مستثنی نبوده است.

ما در پرتابل و اپلیکشن آنی طب، با همکاری مراکزی که دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و سلامت هستند، 24 ساعته و به صورت شبانه روزی (حتی در روزهای تعطیل) همراه شما هستیم؛ تا بهترین و کامل ترین خدمات مشاوره پزشکی آنلاین را برای شما فراهم کنیم.

اگر میخواهید بدانید خدمات مشاوره آنلاین پزشکی به طور دقیق چه خدمات درمانی را دربرمیگیرد، و این خدمات چه مزایایی نسبت به مراجعه حضوری به مراکز درمانی دارند تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

خدمات مشاوره آنلاین پزشکی شامل چه مواردی است؟

سوالی که برای بسیاری از شما عزیزان مطرح است، این است که خدمات مشاوره آنلاین پزشکی چه مواردی را شامل میشود، و ما برای چه مشکلاتی میتوانیم از این خدمات استفاده کنیم.

باید به شما بگوییم خدمات مشاوره آنلاین پزشکی در مراکز مختلف، متفاوت است؛ و هر مرکزی به فراخور امکانات و نیروی متخصصی که در دست دارد این خدمات را به مشتریان خود ارائه میدهد.

اگر به دنبال بهترین خدمات مشاوره آنلاین پزشکی هستید باید بگوییم، ما در آنی طب طیف گسترده ای از این خدمات را در زمینه های مشاوره سلامت و روان، تغذیه، بهداشت محیط و کمک های اولیه، توسط کارشناسانی با درجه های علمی متفاوت ارائه میدهیم

به طور کلی خدمات مشاوره آنلانی پزشکی آنی طب، شامل موارد زیر است:

 • مشاوره فوق تخصص/ توسط فوق تخصص/ در مدت زمان ده دقیقه/ شامل: مشاوره، آموزش و دستورات
 • مشاوره متخصص/ توسط متخصص/ در مدت زمان ده دقیقه/ شامل: مشاوره، آموزش و دستورات
 • مشاوره پزشک عمومی/ توسط پزشک عمومی/ در مدت زمان ده دقیقه/ شامل: مشاوره، آموزش و دستورات
 • بررسی و مشاوره پرستاری/ توسط پرستار/ در مدت زمان 15 دقیقه/ شامل: آموزش، مشاوره پرستاری و ارائه برنامه مراقبتی
 • تغذیه و رژیم درمانی/ توسط کارشناس تغذیه/ در مدت زمان یک جلسه کامل 
 • روانشناسی بالینی/ توسط کارشناس/ در مدت زمان یک جلسه/ شامل: مشاوره زناشویی، زوج درمانی و اختلالات روانی 
 • روانشناسی بالینی/ توسط کارشناس ارشد/ در مدت زمان یک جلسه/ شامل اختلالات روانی(افسردگی، اضطراب، وسواس، ...)
 • روانشناسی بالینی/توسط دکتر/در مدت زمان یک جلسه/ شامل: درمان های اختلالات روانی، محیط درمانی، گروه درمانی و زوج درمانی
 • مشاوره و آموزش بهداشت/ توسط کارشناس/ در مدت زمان یک جلسه/ برای افراد در: منزل، اداره ها، کارخانه ها و ...
 • مشاوره بهداشت محیط/ توسط کارشناس/ در مدت زمان یک جلسه/ برای افراد در: منزل، اداره ها، کارخانه ها و ...
 • مشاوره و آموزش بهداشت حرفه ای/ توسط کارشناس/ در مدت زمان یک جلسه/برای افراد در: منزل، اداره ها، کارخانه ها و ...
 • مشاوره و آموزش کمک های اولیه/ توسط پرستار/ در مدت زمان یک جلسه

هزینه خدمات مشاوره آنلاین پزشکی 

در حقیقت، هزینه خدمات مشاوره آنلاین پزشکی به فراخور اینکه شما چه نیازی دارید، و کدامیک از موارد فوق را انتخاب میکنید متفاوت است.

اما خبر خوب برای شما هموطنان عزیزمان این است که تمام هزینه های خدمات مشاوره آنلاین پزشکی آنی طب، بر طبق تعرفه هایی است که از سمت وزرات بهداشت و سلامت کشور مشخص شده است؛ و در حقیقت شما با انتخاب ما به عنوان خدمت کننده به خودتان با پرداخت هزینه مناسب از خدمات عالی و با بالاترین سطح استاندارد بهره میبرید.

مزایای خدمات مشاوره آنلاین پزشکی 

در حقیقت مهمترین مزیتی که مشاوره آنلاین پزشکی در مقایسه ویزیت حضوری دارد این است که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه میشود؛ چراکه دیگر نیازی به تحمل طی شدن یک مسیر طولانی برای رسیدن به پزشک دلخواه و پرداخت هزینه های گزاف برای رفت و آمد وجود ندارد. این خدمات به خصوص برای افرادی که فاصله مسافتی زیادی تا کارشناس مجرب خود دارند، بسیار کارآمد است.

مشاوره آنلاین، مسیر درست و صحیح را برای پیشبرد درمان بیماری به ما نشان میدهد. در بسیاری از مواقع استفاده از خدمات مشاوره آنلاین پزشکی، با نشان دادن راه درمانی آسان مشخص میکند که نیازی به پرداخت هزینه های سنگین برای مراجعه به پزشک را نداریم.

در برخی اوقات ما زمانیکه پزشک یا کارشناس مربوطه را به صورت حضوری میبینیم، از مطرح کردن بسیاری از مشکلات روحی و جسمی خود به دلیل ترس از قضاوت شدن امتناع میکنیم. یکی دیگر از مهمترین مزایای استفاده از خدمات آنلاین پزشکی این است که افراد خیلی راحت و بدون خجالت کشیدن از مشکلاتشان صحبت میکنند.

در انتها یادآور میشویم، که ما در آنی طب با هدف خشنودی و رضایت شما تمام تلاش و توان خود را به کار میگیریم تا شما را برای بهره بردن از بهترین خدمات مشاوره آنلاین پزشکی کمک کنیم. 

 

 

shape image