خدمات پاراکلینیکی در منزلبرای بسیاری از افراد مانند سالخوردگان، معلولین، افراد مبتلا به بیماری های مزمن و کسانی که آسیب جسمی دیده اند مراجعه به مراکز درمانی برای انجام فیزیوتراپی، سونوگرافی، گرفتن نوار قلب و خدمات پاراکلینیکی دیگر دشوار و غیر ممکن است.

خدمات پارکلینیکی در منزل به عنوان یکی از خدمات درمانی در منزل، راهکارهای است که ضمن کاهش هزینه ها، با هدف ارائه خدمات باکیفیت به بیماران، معلولین و سالخوردگان راه اندازی شده است.

در حال حاضر شاهد هستیم که اهمیت استفاده از خدمات پاراکلیلنیکی در منزل با همه گیری کرونا و عدم حضور افراد در مکانهای شلوغ و آلوده مانند بیمارستان ها روز به روز بیشتر میشود. 

به جز کرونا که عامل تاثیر گذار جدیدی در استفاده از خدمات پاراکلینیکی در منزل است؛ گاهی میبینیم که فرد به دلیل آسیب هایی که به جسم او وارد شده است، توانایی منتظر ماندن طولانی در صف بیمارستان را برای انجام آزمایش ها و چکاپ ها ندارد. همچنین معضل های ترافیک شهری و آلودگی هوا از جمله عوامل دیگری هستند که افراد برای استفاده از خدمات پاراکلینیکی در منزل ترغیب میکنند.

آنی طب بهترین خدمات پاراکیلینیکی در منزل را مطابق با استاندارهای سازمان وزارت بهداشت و سلامت، با در اختیار داشتن کامل ترین امکانات و برترین متخصصان به شما هموطنان عزیز ارائه میدهد.

اگر میخواهید بدانید خدمات پاراکلینیکی در منزل به طور دقیق تر شامل چه مواردی است، تا انتهای همین مطلب کنار ما باشید.

خدمات پاراکلینیکی در منزل

گاهی پیش می آید که بیمار به دلیل مشکلات حرکتی و ناتوانایی جسمی از مراجعه به مراکز درمانی برای انجام آزمایش ها و درمان ها اولیه خودداری میکند؛ چنین شرایطی نه تنها موجب میشود که اوضاع بیماری او وخیم تر و هزینه ها افزایش پیدا کنند، بلکه موجب میشود تا کادر درمان را برای تشخیص اولیه و درمان به موقع دچار مشکل کند. 

خدمات پاراکلینیکی در منزل مراکز مختلف، به فراخور امکاناتی که از آن بهره میبرند متفاوت است. ما در آنی طب بهترین خدمات پاراکلینیکی در منزل را برای شما در نظر گرفته ایم؛ چراکه معتقدیم بیماران و سالخوردگان و معلولین شایسته دریافت خدمات اصولی و صحیح در زمان درست خود هستند. 

در ادامه به تشریح خدمات پاراکلینیکی در منزل آنی طب میپردازیم: 

 • فیزیوتراپی یک اندام/ توسط کارشناس 
 • فیزیوتراپی دو اندام/ توسط کارشناس 
 • فیزیوتراپی سه اندام/ توسط کارشناس 
 • گفتار درمانی/ توسط کارشناس گفتار درمانی
 • کار درمانی/ توسط کارشناس کار درمانی
 • رادیولوژی یک اندام/ توسط کارشناس
 • رادیولوژی دو اندام/ توسط کارشناس
 • سونوگرافی ساده/ توسط متخصص رادیولوژی
 • سونوگرافی رنگی/ توسط متخصص رادیولوژی
 • ماساژ درمانی و ریلکسیشن/ توسط کارشناس مدرک دار
 • گرفتن نوار قلب در منزل/ توسط کارشناس پرستاری 

ملاحظه 1/  برای مطلع شدن از قیمت های خدمات فوق میتوانید به سایت آنی طب مراجعه کنید، یا با کارشناسان ما تماس بگیرید. اما خبر خوب برای شما همراهان آنی طب این است که هزینه همه خدمات پاراکلینیکی در منزل، مطابق با نرخ های تعرفه ای است، که از سمت وزارت بهداشت و سلامت اعلام میشود.

ملاحظه 2/ برای فیزیوتراپی یک اندام، دو اندام و سه اندام در صورت درخواست کارشناس ارشد 15% و دکترای فیزیوتراپی 20% به مبلغ تعرفه کارشناس اضافه میشود.

ملاحظه 3/ برای گفتاردرمانی و کار درمانی در صورت درخواست کارشناس ارشد 15% به مبلغ تعرفه کارشناس اضافه میشود.

ملاحظه 4/ در تمامی موارد فوق کارشناسان و متخصصین افرادی کارآزموده و مجرب هستند؛ که بارها توسط آنی طب مورد سنجش و امتحان قرارگرفته اند.

ملاحظه 5/ ما در آنی طب برای ارائه خدمات پاراکلینیکی در منزل خود را موظف میدانیم از پرستاران و پزشکان برجسته بهره ببریم، از این رو شما میتوانید با خیال آسوده از برترین خدمات پزشکی در منزل و خدمات پرستاری در منزل آنی طب هم استفاده کنید.

 

 

shape image