خدمات پرستاری در منزلحتما برای شما هم اتفاق افتاده است که خودتان یا یکی از اعضای خانواده تان مبتلا به بیماری شده اید؛ اما ترجیح شما این بوده است که از فرد بیمار در منزل خودتان نگهداری کنید.

خوشبختانه امروزه مراکز ویژه ای به وجود آمده اند، که خدمت پرستاری را به راحتی و سهولت در منزل به شما ارائه میدهند.

استفاده و کمک کردن از این مراکز نه تنها از نظر اقتصادی به صرفه تر است، و باعث کاهش هزینه های درمان برای خانواده میشود؛ بلکه موجب می شود تا بیمار در محیط امن خانه و در کنار اعضای خانواده روزهای بیماری را سپری کند، که بدون تردید چنین شرایطی در بهبود اوضاع روحی فرد بیمار بسیار موثر است.

آنی طب با همکاری مراکز دارای مجوز رسمی از وزرات بهداشت بهترین و کامل ترین خدمات پرستاری در منزل تهران و البته سایر شهرها را به شما عزیزان ارائه می دهد.

در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا فرآیند ثبت درخواست خدمات پرستاری در منزل آنی طب، خدمات، هزینه ها و مزایای آن بیشتر آشنا شوید. 

فرآیند ثبت درخواست خدمات پرستاری در منزل چگونه است؟

اگر قصد دارید تا خدمات پرستاری در منزل تهران و سایر شهرها را از تیم آنی طب درخواست کنید، کافی است تا ابتدا درخواست خود را به صورت آنلاین در سایت یا اپلیکیشن آنی طب ثبت کنید.

پس از ثبت درخواست توسط شما، یک پرستار آموزش دیده و باتجربه در کوتاه ترین زمان ممکن، از سمت نزدیک ترین مرکز به شما به منزلتان، فرستاده می شود. 

چه خدماتی در سرویس پرستاری در منزل ارائه می شود؟

در مجموعه آنی طب خدمات پرستاری در منزل شامل باز کردن گچ، تعویض پانسمان، کشیدن بخیه، کنترل فشار خون، دیالیز، شیمی درمانی، حمام بیمار در منزل، سونداژ و دیگر مراقبت های عمومی پرستاری است.

هزینه خدمات پرستاری در منزل چقدر است؟

هزینه ای که شما برای استفاده از خدمات پرستاری در منزل آنی طب پرداخت میکنید با توجه به نوع نیاز بیمار شما برای درمان، دارای قیمت های ثابت و شفافی مطابق با تعرفه های وزرات بهداشت و سلامت کشور است.

مزایای انتخاب خدمات پرستاری در منزل آنی طب

1. رسیدگی و مراقبت از بیمار در منزل، بدون نیاز به بستری شدن در بیمارستان

2. هزینه کمتر نسبت به زمان بستری شدن فرد بیمار در بیمارستان 

3. بهره مندی از پرستاران آموزش دیده و با تجربه 

4. همکاری با مراکز دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت

5.استفاده از خدمات 24 ساعته (حتی در روزهای تعطیل)

6.مطابقت هزینه های خدمات پرستاری در منزل آنی طب با نرخ های تعرفه

 

 

shape image