خدمات کرونا در منزلکرونا که مدتی است خودش را مهمان ناخوانده در تمام دنیا و کشورمان کرده است، هر روز در حال گسترش است. پس از کرونای چینی، حالا شاهد انواع و اقسام مختلف این ویروس جهش یافته از کشورهای دیگر مانند انگلیس، هند و آفریقا با علائم متفاوت تر از قبل هستیم.

بدون شک، در این بین تشخیص زود هنگام بیماری و شروع سریعتر فرآیند درمان، میتواند مانع پیشروی بیشتر بیماری و روند رو به بهبود بیمار شود.

اما از طرف دیگر به دلیل مراجعه تعداد زیادی از افراد مبتلا به مراکز درمانی، بیمارستان ها و درمانگاه ها و ازدحام و شلوغی این مراکز درمانی خود آنها به کانونی برای شیوع بیماری کرونا تبدیل شده اند.

ما در آنی طب به شما پیشنهاد میکنیم که در صورت بروز علائم مشکوک به کرونا در اتاق خودتان بمانید؛ و تنها با یک تماس با ما از خدمات کرونا در منزل آنی طب بهره ببرید.

اگر میخواهید با خدمات کرونا در منزل آنی طب، به صورت دقیق تر آشنا شوید، کافی است تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید.

چگونگی استفاده از خدمات کرونا در منزل 

در صورتیکه با علائمی مانند تب، خستگی و ضعف، سردرد، سرفه، بدن درد، درد گلو و علائم دیگر کرونا مواجه شدید، کافی است تا درخواست خود را در اپلیکیشن یا سایت آنی طب ثبت کنید.

پس از ثبت سفارش شما، یک پزشک خبره برای انجام معاینه و تست اولیه کرونا در کوتاه ترین زمان ممکن، و از نزدیک ترین مرکز درمانی به شما، به منزلتان فرستاده میشود.

پس از انجام ویزیت توسط پزشک و انجام تست های مربوط به کرونا، در صورتیکه تشخیص پزشک مربوطه کرونا باشد، داروها و توصیه های لازم برای طی شدن مراحل درمان به شما داده میشود.

خدمات کرونا در منزل شامل چه مواردی میشود؟

ما در آنی طب با داشتن مجوز رسمی از وزرات بهداشت به جز خدمات کرونا در منزل، بهترین و کاملترین خدمات پرستاری در منزل و خدمات پزشکی در منزل را به شما عزیزان ارائه میدهیم، تا بتوانیم قدمی تاثیرگذار در زمینه خدمات پزشکی برداریم. 

خدمات کرونا در منزل آنی طب شامل موارد زیر میشود:

  • تست خون آنتی بادی 
  • تست PCR حلقی 
  • آنتی بادی و PCR 
  • ویزیت پزشک عمومی 
  • ویزیت پزشک عمومی+PCR
  • مشاوره تلفنی با پزشک +PCR

هزینه خدمات کرونا در منزل چقدر است؟

هزینه خدمات کرونا در منزل آنی طب، به فراخور اینکه شما به کدام یک از خدمات بالا نیاز دارید متفاوت است؛ اما آن چه مهم است به شما همراهان بگوییم این است که هزینه خدمات کرونا در منزل آنی طب بسیار مناسب و کاملا مطابق با هزینه های تعرفه از سمت وزرات بهداشت است.

برای دریافت اطلاعات دقیق تر از هزینه ها کافی است تا سری به ما در سایت آنی طب، در قسمت خدمات کرونا در منزل بزنید.

چرا خدمات کرونا در منزل آنی طب؟

1. استفاده از خدمات تست کرونا بدون حضور در مراکز آلوده 

2. معاینه شدن توسط پزشک در منزل  

3. استفاده از مشاوره تلفنی آنی طب  

4. بهره مندی از مشاوران باتجربه در آنی طب

5. استفاده از خدمات 24 ساعته و شبانه روزی (حتی در روزهای تعطیل)

6. اطمینان از تطابق هزینه های خدمات کرونا در منزل آنی طب با نرخ های تعرفه از سمت وزرات بهداشت

7. امکان استفاده از همه تست های کرونا (تست خون آنتی بادی، تست PCR و ...)

 

 

 

shape image