خدمات پزشکی در منزلدر زمان های گذشته، زمانی که فردی از اعضای خانواده به بیماری مبتلا میشد، از پزشک درخواست میکردند تا به منزل بیاید و معاینه های لازم را انجام دهد. به عبار دیگر مردم از گذشته با خدمات پزشکی در منزل آشنا بودند.

بعد از گذشت زمان و با پیدایش بیمارستان ها و روش های درمانی پیشرفته، تمایل افراد برای مراجعه حضوری به بیمارستان افزایش و در پی آن استفاده از خدمات پزشکی در منزل کاهش پیدا کرد.

اما در حال حاضر با وجود مشغله ها و زندگی پرهیاهو، افراد بیشتر متقاضی دریافت همین خدمات در محیط آرام و امن، با سرعت بیشتر و به صورت فردی تر هستند. خدمات پزشکی در منزل برای همه اعضای خانواده به خصوص افراد سالخورده و کودکان بسیار کارآمد است.

آنی طب با همکاری مراکز دارای مجوز رسمی از وزرات بهداشت در کنار شماست تا زمانیکه به پزشک دسترسی ندارید، یا زمانی که مراجعه به پزشک برایتان مقدور نیست، بهترین خدمات پزشکی در منزل را برای شما هموطنان عزیز فراهم کند. 

لازم به ذکر است که بگوییم آنی طب به جز خدمات پزشکی در منزل، خدمات پرستاری در منزل، خدمات پارا کیلینیکی در منزل، خدمات کرونا در منزل را هم ارائه میدهد. 

در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا فرآیند ثبت درخواست خدمات پزشکی در منزل آنی طب، نوع خدمات ارائه شده، هزینه ها و مزایای آن بیشتر آشنا شوید. 

چگونه درخواست خدمات پزشکی در منزل را بدهیم؟

پرتال و اپلیکیشن آنی طب با همکاری مراکزی که دارای مجوز رسمی از سمت وزارت بهداشت هستند، در زمینه کلیه خدمات پزشکی در منزل و محل کار شما، به صورت شبانه روزی(24 ساعته)، حتی در ایام تعطیل هم برای کمک و یاری به شما عزیزان ایجاد شده است.

بنابراین اگر میخواهید تا خدمات پزشکی در منزل آنی طب را درخواست کنید، کافی است تا نخست سفارش خودتان را به صورت اینترنتی در سایت یا اپلیکیشن آنی طب ثبت کنید.

پس از ثبت سفارش شما، مشاوران ما در آنی طب با شما تماس میگیرند؛ و یک پزشک فوق تخصص، متخصص یا عمومی به فراخور نیاز شما در کمترین زمان ممکن به منزلتان میفرستند.

چه خدماتی در سرویس پزشکی در منزل ارائه می شود؟

خدمات پزشکی در منزل آنی طب، که به مدت ده دقیقه است، موارد زیر را شامل میشود:

  • ویزیت و مشاوره فوق تخصص، توسط یک پزشک فوق تخصص، شامل :ویزیت، مشاوره، آموزش و دستورات
  • ویزیت و مشاوره متخصص، توسط یک پزشک متخصص، شامل: ویزیت، مشاوره، آموزش و دستورات
  • ویزیت و مشاوره پزشک عمومی، توسط یک پزشک عمومی، شامل: ویزیت، مشاوره، آموزش و دستورات

هزینه خدمات پزشکی در منزل چقدر است؟

هزینه خدمات پزشکی در منزل وابسته به اینکه شما کدام یک از خدمات فوق را میخواهید متفاوت است؛ اما باید این اطمینان را به شما بدهیم که با سفارش خدمات پزشکی در منزل آنی طب ارزان ترین و درعین حال باکیفیت ترین خدمات را دریافت میکنید.

مزایای انتخاب خدمات پزشکی در منزل آنی طب

1.دریافت خدمات سریعتر، شخصی تر و راحت تر در مقایسه با مراجعه حضوری به پزشک

2. بهره مندی از صدها پزشک متخصص 

3. طرف قرارداد با مراکز دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت

4.استفاده از خدمات پزشکی در تمام ساعات شبانه روز و هفت روز هفته (حتی روزهای تعطیل)

5.مطابقت هزینه ها در آنی طب با نرخ های تعرفه

6.دریافت ارزان ترین خدمات پزشکی در منزل، به همراه بالاترین کیفیت

 

 

shape image