سونداژ در منزل تهراناگر به سونداژ در منزل تهران نیاز دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

سوند ادراری به دلایل مختلفی مثل بی اختیاری ادراری، احتباس ادرار، جراحی پروستات، جراحی دستگاه تناسلی، آسیب نخاعی، اسکلروز چندگانه، دمانس و ... توسط پزشک معالج تجویز می شود.

سونداژ در منزل تهران یکی از خدماتی است که مجموعه آنی طب به منظور راحتی و بهبود هر چه سریع تر بیماران، سالمندان و افراد ناتوان ارائه می دهد.

 هر گونه خطای اجرایی هنگام وصل سوند ادراری می تواند باعث ایجاد عفونت ادرار شود. بنابرین برای وصل سونداژ از متخصصین حرفه ای کمک بگیرید. پرستاران ماهر و مجرب آنی طب با استفاده از تجهیزات استریل، خدمات سونداژ در منزل را در هر ساعت از شبانه روز به شما ارائه می دهند. 

در ادامه مقاله درباره خدمات سونداژ در منزل تهران، نحوه درخواست برای استفاده از این خدمات و انواع این خدمات صحبت می کنیم. 
 

نحوه ثبت درخواست برای خدمات سونداژ در منزل

جهت استفاده از خدمات سونداژ در منزل تهران، طبق مراحل زیر عمل کنید.

 1. ابتدا وارد سایت یا اپلیکیشن آنی طب شوید.
 2. شماره تلفن خود را در سایت و اپلیکیشن آنی طب وارد کنید و در آن جا ثبت نام کنید.
 3. پس از ثبت نام روی درخواست خدمت کلیک کنید و درخواست خود را جهت استفاده از خدمات سونداژ در منزل تهران ثبت نمایید.
 4. مدتی بعد از ثبت درخواست، همکاران ما جهت انجام هماهنگی های لازم و فرستادن پرستار به منزل با شما تماس می گیرند.
 5. متخصصین ما در کوتاه ترین زمان ممکن برای وصل سونداژ در منزل شما حاضر می شوند.
   

پشتیبانی آنی طب

پس از ثبت درخواست در داخل سایت یا اپلیکیشن آنی طب، برای بیمار پرونده سیستمی تشکیل می شود. بیمار می تواند از طریق اطلاع رسانی های پیامکی، وضعیت ثبت درخواست و فرایند حضور پرستار در منزل را مشاهده و پیگیری کند. 

در صورت نیاز می توانید با پشتیانی آنی طب با شماره ثابت 02191010653 یا با شماره همراه 09101717105 تماس حاصل نمایید. شما می توانید پس از دریافت خدمات پزشکی در منزل، نظرات و پیشنهادات خود را از طریق نظرسنجی به ما اعلام کنید.
 

انواع خدمات سونداژ در منزل

سوند ادراری انواع مختلفی دارد که با توجه به نیاز بیمار مورد استفاده قرار می گیرند. انواع خدمات سونداژ در منزل تهران عبارت اند از :

 1. سونداژ یا تعویض سوند ادراری
 2. خارج کردن سوند ادراری
 3. گذاشتن کاندوم شیت یا سوند اکسترنال
 4. سوند های داخلی
 5. سوندهای سوپراپوبیک
 6. سوندهای مسکن
 7. سوند های یک راه
 8. سوندهای دو راه
 9. سوند های سه راه
   

سونداژ یا تعویض سوند ادراری

سوند ادراری، لوله ای نازک می باشد که به مجرای ادرار وصل می شود و اجازه می دهد، ادرار بیمار به طور مستقیم از مثانه خارج شود و در داخل کیسه ای پلاستیکی، خارج از بدن بیمار تخلیه شود.

سوند ادراری ممکن است به دو صورت دائمی یا موقت، برای بیمار نصب شود. پرستار برای وصل سوند دائمی یا موقت، کانال سوند را در مجرای ادرار قرار می دهد. گاهی با توجه به شرایط بیمار، وصل سوند ادراری از طریق ایجاد یک سوراخ در پایین شکم توسط پزشک اورولوژیست انجام می شود.
 

گذاشتن کاندوم شیت یا سوند اکسترنال

سوند کاندوم شیت یا سوند اکسترنال فقط برای مردان کاربرد دارد و بیشتر برای بیمارانی که مشکل زوال عقلی دارند یا توانایی کنترل ادرار خود را ندارند، استفاده می شود. این سوند به مجرای ادرار بیمار وصل می شود.
 

سوند های داخلی

هر دو سر سوند های داخلی در داخل بدن فرد بیمار قرار می گیرد. این نوع سوند بیشتر برای بیمارانی کاربرد دارد که دچار انسداد بین مثانه و کلیه هستند. 
 

سوندهای سوپراپوبیک

سوند سوپراپوبیک از طریق ایجاد سوراخی کوچک در زیر شکم وارد مثانه می شود. وصل این سوند توسط پزشک اورولوژیست انجام می شود.
 

سوندهای مسکن

سونداژ های مسکن، ادرار را به درون کیسه ای که به پای بیمار وصل شده است تخلیه می کنند. در پایین این نوع سونداژ، دریچه ای وجود دارد که بیمار می تواند با باز کردن آن، ادرار داخل کیسه را تخلیه کند.
 

سوند های یک راه

این نوع سوند ها معمولا برای نمونه گیری ادرار یا وارد کردن دارو کاربرد دارند و فقط دارای یک مسیر برای تخلیه ادرار می باشند. 
 

سوند های دو راه

سوند های دو راه دارای دو کانال می باشند که یکی از آن ها برای خروج ادرار و کانال دیگر برای ثابت کردن سوند در مثانه می باشد.

سوند های سه راه

سوند های سه راه برای شست و شوی مثانه کاربرد دارند.
 

خارج کردن سوند ادراری

خارج کردن سوند ادراری به منظور برقراری جریان طبیعی ادرار انجام می ‌شود. خدمات خارج کردن سوند ادراری توسط پرستاران مجرب آنی طب به شما عزیزان ارائه می شود.
 

خدمات سونداژ در منزل، چه مناطقی از تهران را پوشش می دهد؟

مجموعه آنی طب خدمات سونداژ در منزل را در تمامی نقاط تهران واقع در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران ارائه می دهد. ارائه این خدمات شامل تمامی مناطق و شهرک های حومه تهران مانند پرند، پردیس، دماوند و... نیز می شود. 

مرکز آنی طب تلاش می کند تا خدمات مذکور را در سایر شهر های ایران مثل کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، اهواز، تبریز و... نیز ارائه دهد. شما می توانید در هر نقطه از ایران، برای استفاده از خدمات سونداژ در منزل درخواست خود را ثبت کنید. 
 

سونداژ در منزل غرب تهران

خدمات سونداژ در تمامی مناطق غرب تهران مانند پونک، صادقیه، ستارخان، جنت آباد، شهر زیبا، گیشا، طرشت، شهرک اکباتان، تهرانسر و... به شما عزیزان ارائه می شود.
 

سونداژ در منزل شمال تهران

خدمات سونداژ در تمامی مناطق واقع در شمال تهران مانند تجریش، دربند، ازگل، اقدسیه، زعفرانیه، اوین، شهرک نفت، دارآباد، ولنجک، امام زاده قاسم، شهرک محلاتی، فرمانیه، فرشته، قیطریه، کاشانک، محمودیه، سوهانک، آجودانیه، جماران، الهیه، نیاوران، کاشانک، باغ فردوس، کامرانیه و... ارائه می شود.
 

سونداژ در منزل مرکز تهران

خدمات سونداژ در تمامی مناطق واقع در مرکز تهران مانند ولیعصر، میدان جهاد، کریم خان، ایرانشهر و امیر آباد و... ارائه می گردد.
 

سونداژ در منزل شرق تهران

خدمات سونداژ در تمامی مناطق واقع در شرق تهران مانند نارمک، هنگام، تهران پارس، حکیمیه، تهران نو، شمیران نو، دلاوران، استخر، سراج، افسریه، شهرک والفجر، پیروزی، مجیدیه و... ارائه می شود.
 

سخن آخر 

شما می توانید برای صرفه جویی در وقت و هزینه، از خدمات سونداژ در منزل تهران استفاده کنید. تمامی قیمت های ما در آنی طب بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده است. متخصصین ما در هر ساعت از شبانه روز خدمات پزشکی و پیراپزشکی را به شما عزیزان ارائه می کنند. 

جهت مطالعه مقالات مشابه و آگاهی از سایر خدمات ما، روی اینجا کلیک کنید.

shape image