پرستاری از بیمار سرطانی در منزلپرستاری از بیمار سرطانی در منزل، یکی از خدماتی است که توسط پرستاران و بهیاران مجرب به شما عزیزان ارائه می شود. افرادی که به سرطان مبتلا هستند به دلیل ضعف بدنی قادر نیستند به بیمارستان ها و مراکز درمانی رفت و آمد کنند. در این شرایط استفاده از خدمات پرستاری از بیمار سرطانی در منزل می تواند راه گشا باشد. 

بیماران سرطانی می توانند در محیط امن و سالم خانه استراحت کنند و سریعا بهبود یابند. حضور در محیط گرم خانه باعث حفظ روحیه و آرامش روانی بیماران سرطانی می شود. 

پرستاری از بیمار سرطانی در منزل

ممکن است پزشک برای بیماران سرطانی، سرم تراپی یا تزریق دارو را به طور روزانه در نظر بگیرد. حضور در بیمارستان برای بیماران سرطانی امری دشوار و طاقت فرسا است.  

آنی طب تمامی خدمات پرستاری مانند انواع تزریقات، سرم تراپی، ساکشن راه هوایی، اکسیژن تراپی، انما، پانسمان زخم بستر و... را در منزل به شما عزیزان ارائه می کند. 

پرستاران مجرب و ماهر آنی طب کلیه خدمات پرستاری را با استفاده از تجهیزات استریل و بسته بندی شده ارائه می دهند. شما می توانید علاوه بر خدمات پرستاری، از خدمات ویزیت پزشک در منزل نیز بهره مند شوید. 

مراقبت از بیمار سرطانی در منزل

خدمات مراقبت از بیمار سرطانی در منزل شامل موارد زیر می شود :

 1. مدیریت مصرف دارو ها طبق برنامه درمانی
 2. آماده کردن غذا برای بیمار
 3. استحمام بیمار
 4. کمک به بیمار برای انجام کارای شخصی
 5. آماده کردن بیمار برای رفتن به محیط بیرون از خانه
 6. مراقبت از بیمار در برابر آسیب
 7. روحیه دادن به بیمار
 8. گذراندن اوقات فراغت با بیمار ( تماشای موسیقی، بازی کردن، گوش دادن به موسیقی و... )

هزینه پرستاری از بیمار سرطانی در منزل

هزینه خدمات پرستاری از بیمار سرطانی در منزل، با توجه به درخواست بیمار، فاصله محل پرستار تا محل سکونت بیمار متفاوت می باشد.

شما می توانید برای آگاهی از هزینه دقیق خدمات پرستاری از بیمار سرطانی در خانه با پشتیبانی آنی طب تماس بگیرید. همچنین می توانید پس از ثبت نام در سایت با کلیک روی گزینه درخواست خدمت، از هزینه خدمات پرستاری و مراقبت از بیمار در منزل آگاه شوید.

هزینه خدمات پرستاری ازبیمار سرطانی در آنی طب بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده است. شما می توانید با آنی طب کلیه خدمات پرستاری را با مناسب ترین قیمت در منزل دریافت کنید.

چرا آنی طب؟

آنی طب با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان تلاش می کند خدمات پرستاری را با قیمتی مناسب به شما ارائه دهد. این مجموعه تحت پوشش انجمن صنفی مدیران مراکز مشاوره و خدمات پرستاری در منزل می باشد. شما می توانید در هر زمان ( حتی در روز های تعطیل ) از خدمات پرستاری از بیمار سرطانی بهره مند شوید.

آنی طب علاوه بر ارائه خدمات پرستاری از بیمار سرطانی، کلیه خدمات پزشکی و مراقبتی را در منزل به شما ارائه می دهد. شما می توانید در هر زمان از خدمات متخصصین حرفه ای و ماهر آنی طب بهره مند شوید. پشتیبانی آنی طب در اسرع وقت پاسخ گوی شما خواهد بود.

آنی طب اولین مرکز هوشمند پرستاری در کل کشور می باشد. فرایند ثبت درخواست در وب سایت و اپلیکیشن آنی طب بسیار آسان و راحت است. شما می توانید مشخصات پرستار را در اپلیکیشن آنی طب مشاهده کنید. 

خدمات پرستاری از بیمار سرطانی در چه شهر هایی ارائه می شود؟

آنی طب با استخدام پرستاران مجرب و استفاده از تجهیزات استریل تلاش می کند کیفیت بهداشت و درمان را در سراسر کشور بالا ببرد.

خدمات پرستاری از بیمار سرطانی در تمامی شهر های ایران مانند تهران، کرج، مشهد، شیراز، اهواز، تبریز، رشت، اصفهان، یزد، ارومیه و... ارائه دهد.

شما می توانید در هر نقطه از کشور، برای بهره مندی از خدمات پرستاری از بیمار سرطانی درخواست خود را در سایت یا اپلیکیشن آنی طب ثبت نمایید.

پرستاری از بیمار سرطانی در منزل تهران

اگر در تهران زندگی می کنید و به خدمات پرستاری از بیمار سرطانی در خانه نیاز دارید می توانید با ثبت درخواست خود در سایت یا اپلیکیشن آنی طب، از این خدمات بهره مند شوید. 

مجموعه آنی طب خدمات پرستاری از بیمار سرطانی را در تمامی محله های تهران به شما عزیزان ارائه می دهد. این خدمات در شمال، جنوب، شرق، مرکز، غرب، مناطق حومه و شهرک های اطراف تهران نیز ارائه می شود.

پرستاری از بیمار سرطانی در منزل شمال تهران

اگر در مناطق شمال تهران مثل اقدسیه، زعفرانیه، جردن، فرشته، قیطریه، تجریش، نیاوران، ولنجک و... زندگی می کنید، می توانید به راحتی درخواست خود را جهت استفاده از خدمات پرستاری از بیمار سرطانی در خانه ثبت نمایید. آنی طب در کوتاه ترین زمان ممکن انواع خدمات پرستاری را به شما عزیزان ارائه می دهد.

پرستاری از بیمار سرطانی در منزل غرب تهران

برخی از معروف ترین نواحی غرب تهران شامل شهرک غرب، ستارخان، سعادت آباد صادقیه، حصارک، جنت آباد، گیشا و پونک می شود. اگر در هر یک از محله های غرب تهران زندگی می کنید و به خدمات پرستاری از بیمار سرطانی در خانه دارید اصلا جای نگرانی نیست. آنی طب پرستاران و بهیاران خود را در کم ترین زمان ممکن به تمامی مناطق غرب تهران اعزام می کند.

پرستاری از بیمار سرطانی در منزل مرکز تهران و شرق تهران

آنی طب نیرو های خود را برای ارائه خدمات پرستاری از بیمار سرطانی به تمامی نواحی واقع در مرکز و شرق تهران مانند خیابان ولیعصر، نارمک، کریم خان، جمهوری، تهران پارس، پیروزی و… می فرستد.

اگر در محله های مرکز و شرق تهران ساکن هستید، می توانید در هر زمان درخواست خود را برای استفاده از خدمات پرستاری در خانه ثبت کنید. برای این کار می توانید از طریق شماره تماس، سایت و اپلیکیشن آنی طب اقدام کنید.

درخواست برای پرستاری از بیمار سرطانی در منزل

جهت ثبت درخواست برای پرستاری از بیمار سرطانی در منزل، مراحل زیر را به صورت گام به گام انجام دهید.

 1. ابتدا وارد سایت یا اپلیکیشن آنی طب شوید. برای دانلود اپلیکیشن آنی طب روی اینجا کلیک کنید.
 2. روی گزینه ثبت نام کلیک کرده، شماره تلفن خود را در سایت یا اپلیکیشن وارد کنید و در آن جا ثبت نام کنید.
 3. پس از ثبت نام، روی گزینه درخواست خدمت کلیک کنید و درخواست خود را جهت استفاده از خدمات پرستاری در منزل ثبت نمایید.
 4. اندکی پس از ثبت درخواست، همکاران ما برای انجام هماهنگی های لازم جهت اعزام پرستار خانم یا آقا با شما تماس می گیرند.
 5. پرستاران آنی طب در زمان مورد توافق در منزل شما حاضر می شوند.

پشتیبانی آنی طب

شما می توانید وضعیت ثبت درخواست و فرایند حضور پرستار در منزل را از طریق اطلاع رسانی های پیامکی پیگیری نمایید. 

در صورت نیاز با پشتیانی آنی طب با شماره ثابت 02191010653 یا شماره همراه 09101717105 تماس حاصل نمایید. خواهشمندیم پس از دریافت خدمات پرستاری از بیمار سرطانی، از طریق نظرسنجی پیامکی پیشنهادات خود را درباره کیفیت خدمات به ما اعلام کنید.

کلام آخر

شما می توانید علاوه بر خدمات پرستاری از بیمار سرطانی، انواع خدمات پزشکی را نیز در منزل دریافت نمایید. جهت مطالعه مقالات بیشتر روی اینجا کلیک کنید.  

shape image