پرستاری از کودک اوتیسماگر به خدمات پرستاری از کودک اوتیسم در منزل نیاز دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

پرستاری از کودک اوتیسم یکی از خدماتی است که توسط پرستاران مجرب و کار آزموده آنی طب به شما عزیزان ارائه می شود. 

در این مقاله قصد داریم درباره نکات مهم پرستاری از کودک اوتیسم، فرایند ثبت درخواست برای پرستاری از کودک اوتیسم و هزینه آن صحبت کنیم. 
 

اوتیسم چیست ؟

اوتیسم یک اختلال رشدی می باشد که معمولا قبل از سه سالگی در کودکان ایجاد می شود. این اختلال روی مغز کودک تاثیر می گذارد و مهارت های گفتاری و ارتباطی او را دچار مشکل می کند. 

کودکان اوتیسم ممکن است دچار اختلالات فکری، اختلال زبان، اختلال عصبی ، روانی یا رفتار های دیگری مثل کاتاتونیا (جمود خلسه ای) باشند. 

اختلال اوتیسم معمولا به دلیل جهش های ژنتیکی، دیابت بارداری، کمبود آهن، مختل شدن رشد مغز، سن بالای والدین، وزن کم هنگام تولد، عدم تعادل متابولیک، سابقه عفونت های ویروسی، قرار گرفتن در معرض فلزات سنگین و سموم محیطی و ... ایجاد می شود. 
 

پرستاری از کودک اوتیسم

شخصی که از کودک اوتیسم مراقبت می کند باید آگاهی های لازم را درباره بیماری اوتیسم داشته باشد و بتواند با کودک به خوبی ارتباط برقرار کند.

بهتر است والدین درباره ویژگی ها و رفتار های خاص کودک، با پرستار صحبت کنند. پرستار باید برای رسیدگی به امور شخصی کودک، گذراندن اوقات فراغت، رسیدگی به تغذیه، نظافت شخصی و استحمام کودک برنامه ریزی کند و محیطی امن را برای کودک ایجاد کند. 

رفتار های تند و پرخاشگرانه با کودکان اوتیسم باعث ایجاد حس نا امنی و استرس در آن ها می شود. پرستار باید تلاش کند تا در شرایط مختلف به کودک آرامش دهد، با مهربانی با او رفتار کند و تغییرات رفتاری کودک را مدیریت کند. همچنین پرستار باید از کودک در برابر آسیب یا صدمه محافظت کند.

پیشنهاد می شود برای انتخاب پرستار، از یک مرکز درمانی معتبر کمک بگیرید. پرستاران و بهیاران مجرب و ماهر آنی طب، خدمات پرستاری از کودک اوتیسم را به شما عزیزان ارائه می دهند. شما می توانید در هر زمان از خدمات مراقبتی و پرستاری از کودک اوتیسمی بهره مند شوید. 
 

نحوه ثبت درخواست برای پرستاری از کودک اوتیسم
 

جهت استفاده از خدمات پرستاری از کودک اوتیسم، طبق مراحل زیر عمل کنید.

  1. وارد سایت یا اپلیکیشن آنی طب شوید. جهت دانلود اپلیکیشن آنی طب روی اینجا کلیک کنید یا وارد کافه بازار شوید.
  2. شماره همراه خود را در سایت یا اپلیکیشن آنی طب وارد کنید و در آن جا ثبت نام کنید.
  3. پس از ثبت نام در سایت یا اپلیکیشن، روی درخواست خدمت کلیک کنید و درخواست خود را جهت استفاده از خدمات پرستاری از کودک اوتیسم ثبت نمایید.
  4. مدتی پس از ثبت درخواست، همکاران ما جهت انجام هماهنگی های لازم برای فرستادن بهیار یا پرستار با شما تماس می گیرند.
  5. بهیاران آنی طب در کوتاه ترین زمان ممکن برای ارائه خدمات پرستاری از کودک اوتیسم در منزل شما حاضر می شوند.
     

پشتیبانی آنی طب

پس از ثبت درخواست در داخل سایت یا اپلیکیشن آنی طب، می توانید از طریق اطلاع رسانی های پیامکی، وضعیت ثبت درخواست و روند حضور بهیار یا پرستار در منزل را مشاهده و ارزیابی کند. 

در صورت عدم دسترسی به اینترنت به پشتیبانی آنی طب با شماره ثابت 02191010653 با شماره همراه 09101717105 تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید پس از دریافت خدمات مراقبت از بیمار در منزل، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق نظرسنجی به ما منتقل کنید. 
 

هزینه پرستاری از کودک اوتیسم

هزینه پرستاری از کودک اوتیسم، با توجه به نوع درخواست، محل سکونت کودک و مدت زمان ارائه خدمات پرستاری متفاوت می باشد. شما می توانید جهت آگاهی از قیمت های دقیق خدمات پرستاری از کودک اوتیسم با پشتیبانی آنی طب تماس بگیرید. 

همچنین می توانید پس از ثبت نام در سایت با کلیک روی درخواست خدمت از قیمت های خدمات پرستاری و مراقبت از کودک اوتیسم آگاه شوید.

تمامی قیمت های ما در آنی طب بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده اند. 
 

خدمات  پرستاری از کودک اوتیسم در چه شهر هایی ارائه می شود؟

مرکز آنی طب تلاش می کند تا خدمات پرستاری از کودک اوتیسم را در تمامی شهر های ایران مثل تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، اهواز، تبریز و... ارائه دهد. 

شما می توانید در هر نقطه از ایران، برای استفاده از خدمات پرستاری از کودک اوتیسم درخواست خود را ثبت کنید. 
 

پرستاری از کودک اوتیسم در تهران

مجموعه آنی طب خدمات پرستاری از کودک اوتیسم را در تمامی نقاط تهران واقع در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران ارائه می دهد. 

ارائه خدمات پرستاری از کودک اوتیسم شامل تمامی مناطق و شهرک های حومه تهران مانند پرند، پردیس، دماوند و... نیز می شود. 
 

پرستاری از کودک اوتیسم در غرب تهران

خدمات پرستاری از کودک اوتیسم در تمامی مناطق غرب تهران مانند پونک، صادقیه، ستارخان، جنت آباد، شهر زیبا، گیشا، طرشت، شهرک اکباتان، تهرانسر و... به شما عزیزان ارائه می شود.
 

پرستاری از کودک اوتیسم در شمال تهران

خدمات پرستاری از کودک اوتیسم در تمامی مناطق واقع در شمال تهران مانند تجریش، دربند، ازگل، اقدسیه، زعفرانیه، اوین، شهرک نفت، دارآباد، ولنجک، امام زاده قاسم، شهرک محلاتی، فرمانیه، فرشته، قیطریه، کاشانک، محمودیه، سوهانک، آجودانیه، جماران، الهیه، نیاوران، کاشانک، باغ فردوس، کامرانیه و... ارائه می شود.
 

پرستاری از کودک اوتیسم در مرکز تهران

خدمات پرستاری از کودک اوتیسم در تمامی مناطق واقع در مرکز تهران مانند ولیعصر، میدان جهاد، کریم خان، ایرانشهر و امیر آباد و... ارائه می گردد.
 

پرستاری از کودک اوتیسم در شرق تهران

خدمات پرستاری از کودک اوتیسم در تمامی مناطق واقع در شرق تهران مانند نارمک، هنگام، تهران پارس، حکیمیه، تهران نو، شمیران نو، دلاوران، استخر، سراج، افسریه، شهرک والفجر، پیروزی، مجیدیه و... ارائه می شود.
 

سخن پایانی

آنی طب با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان تلاش می کند تا کیفیت خدمات مراقبتی و درمانی را در سراسر کشور افزایش دهد. 

شما می توانید در هر زمان از بهترین خدمات پرستاری از کودک اوتیسم بهره مند شوید. جهت مطالعه مقالات بیشتر و آشنایی با سایر خدمات آنی طب روی اینجا کلیک کنید.

shape image