ساکشن راه هوایی در منزل تهراناگر به ساکشن راه هوایی در منزل تهران نیاز دارید، این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

ساکشن راه هوایی، روشی موثر برای پاکسازی حلق و گلو می باشد تا بیمار به کمک آن بتواند راحت تر نفس بکشد. با استفاده از ساکشن راه هوایی، ترشحات و مخاط اضافی از حفره بینی، دهان، گلو و نای تخلیه می شود.

مجموعه آنی طب خدمات ساکشن راه هوایی در منزل را به شما همشهریان عزیز تهرانی ارائه می کند. ساکشن راه هوایی با استفاده از دستگاه های پیشرفته و استریل انجام می شود. 

در این مقاله درباره نحوه ثبت درخواست برای استفاده از خدمات ساکشن راه هوایی در منزل تهران و قیمت های آن صحبت خواهیم کرد. 
 

فرایند ثبت درخواست برای ساکشن راه هوایی در منزل تهران

جهت استفاده از خدمات ساکشن راه هوایی در منزل تهران، طبق مراحل زیر عمل کنید.

 1. ابتدا وارد سایت یا اپلیکیشن آنی طب شوید. جهت دانلود اپلیکیشن آنی طب روی اینجا کلیک کنید.
 2. روی ثبت نام کلیک کرده، شماره تلفن خود را در سایت یا اپلیکیشن آنی طب وارد کنید و در آن جا ثبت نام کنید.
 3. پس از ثبت نام و وارد کردن آدرس، روی درخواست خدمت کلیک کنید و درخواست خود را جهت استفاده از خدمات ساکشن راه هوایی در منزل تهران ثبت نمایید.
 4. مدتی پس از ثبت درخواست، همکاران ما جهت انجام هماهنگی های لازم برای فرستادن پرستار با شما تماس می گیرند.
 5. متخصصین ما در کوتاه ترین زمان ممکن برای ارائه خدمات ساکشن راه هوایی در منزل شما حاضر می شوند.
   

پشتیبانی آنی طب

پس از ثبت درخواست در داخل سایت یا اپلیکیشن آنی طب، برای بیمار پرونده سیستمی تشکیل می شود. شما می توانید از طریق اطلاع رسانی های پیامکی، وضعیت ثبت درخواست و روند حضور پرستار در منزل را مشاهده و پیگیری کنید. 

در صورت نیاز می توانید با پشتیانی آنی طب با شماره ثابت 02191010653 یا شماره همراه 09101717105 تماس حاصل نمایید. شما می توانید پس از انجام ساکشن راه هوایی در منزل، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق نظرسنجی به ما اعلام کنید.
 

ساکشن راه هوایی برای چه افرادی کاربرد دارد؟

ساکشن راه هوایی بیشتر برای بیمارانی کاربرد دارد که مشکلات ریوی و تنفسی دارند. با استفاده از ساکشن راه هوایی ترشحات دهان و گلو به منظور رسیدن اکسیژن به ریه بیمار تخلیه می شوند. 

ممکن است پزشک برای برخی از بیماران انجام ساکشن راه هوایی را سه یا چهار بار در روز تجویز کند. ساکشن راه هوایی باید توسط افراد ماهر و متخصص صورت گیرد تا صدمه ای به بیمار وارد نشود. 

پرستاران مجرب آنی طب با مهارت کافی در زمینه ساکشن راه هوایی، این خدمات را به شما ارائه می دهند.  
 

ساکشن راه هوایی در منزل 

مجموعه آنی طب خدمات ساکشن راه هوایی را با استفاده از دستگاه یا بدون دستگاه به شما عزیزان ارائه می دهد. ساکشن راه هوایی ممکن است با توجه به شرایط بیمار و تجویز پزشک به چهار روش انجام شود. این روش ها عبارت اند است :

 1. ساکشن بینی
 2. ساکشن دهانی
 3. ساکشن حلق
 4. ساکشن عمیق

 

ساکشن بینی

در این روش پرستار لوله ای نازک را وارد بینی می کند تا ترشحات بینی را تخلیه کند. پس از تخلیه مخاط بینی، بیمار به راحتی می تواند نفس بکشد.
 

ساکشن دهانی 

این نوع ساکشن برای بیمارانی کاربرد دارد که توانایی بلعیدن ندارند و قادر نیستند از طریق سرفه ترشحات گلوی خود را خارج کنند. در این روش پرستار لوله ای نازک را وارد دهان بیمار می کند و با استفاده از ساکشن، ترشحات را تخلیه می کند.
 

ساکشن حلق 

در این روش با استفاده از لوله ای نازک و انعطاف پذیر ترشحات حلق و پشت گلو تخلیه می شود.
 

ساکشن عمیق 

در این روش مخاط و ترشحات از نای و ریه بیمار تخلیه می شود. معمولا این روش در موارد اورژانسی انجام می شود تا بیمار احساس خفکی نکند و به راحتی نفس بکشد.
 

هزینه ساکشن راه هوایی در منزل تهران

هزینه ساکشن راه هوایی در منزل، با توجه به شرایط بیمار، نوع درخواست و تجویز پزشک متفاوت می باشد. شما می توانید جهت آگاهی از قیمت های دقیق خدمات ساکشن راه هوایی در منزل تهران با مشاوران ما تماس بگیرید.

همچنین می توانید پس از ثبت نام در سایت با کلیک روی درخواست خدمت از هزینه ساکشن راه هوایی در منزل آگاه شوید. تمامی قیمت های ما در آنی طب بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده اند. 

دیگر لازم نیست به مراکز درمانی رفت و آمد کنید و هزینه ای گزاف به بیمارستان پرداخت کنید. با استفاده از خدمات ساکشن راه هوایی در منزل، می توانید در هزینه های اضافی و وقت خود صرفه جویی نمایید. 
 

خدمات ساکشن راه هوایی در منزل در چه شهر هایی ارائه می شود؟

مرکز آنی طب تلاش می کند تا خدمات ویزیت پزشک عمومی را در تمامی شهر های ایران مثل تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، اهواز، تبریز و... ارائه دهد. شما می توانید در هر نقطه از ایران، برای استفاده از خدمات ساکشن راه هوایی در منزل درخواست خود را ثبت کنید. 
 

خدمات ساکشن راه هوایی در منزل، چه مناطقی از تهران را پوشش می دهد؟

مجموعه آنی طب خدمات ساکشن راه هوایی در منزل را در تمامی نقاط تهران واقع در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران ارائه می دهد. ارائه این خدمات شامل تمامی مناطق و شهرک های حومه تهران مانند پرند، پردیس، دماوند و... نیز می شود. 
 

ساکشن راه هوایی در منزل غرب تهران

خدمات ساکشن راه هوایی در تمامی مناطق غرب تهران مانند پونک، صادقیه، ستارخان، جنت آباد، شهر زیبا، گیشا، طرشت، شهرک اکباتان، تهرانسر و... به شما عزیزان ارائه می شود.
 

ساکشن راه هوایی در منزل شمال تهران

خدمات ساکشن راه هوایی در تمامی مناطق واقع در شمال تهران مانند تجریش، دربند، ازگل، اقدسیه، زعفرانیه، اوین، شهرک نفت، دارآباد، ولنجک، امام زاده قاسم، شهرک محلاتی، فرمانیه، فرشته، قیطریه، کاشانک، محمودیه، سوهانک، آجودانیه، جماران، الهیه، نیاوران، کاشانک، باغ فردوس، کامرانیه و... ارائه می شود.
 

ساکشن راه هوایی در منزل مرکز تهران

خدمات ساکشن راه هوایی در تمامی مناطق واقع در مرکز تهران مانند ولیعصر، میدان جهاد، کریم خان، ایرانشهر و امیر آباد و... ارائه می گردد.
 

ساکشن راه هوایی در منزل شرق تهران

خدمات ساکشن راه هوایی در تمامی مناطق واقع در شرق تهران مانند نارمک، هنگام، تهران پارس، حکیمیه، تهران نو، شمیران نو، دلاوران، استخر، سراج، افسریه، شهرک والفجر، پیروزی، مجیدیه و... ارائه می شود.
 

سخن آخر

ممنون که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید. شما می توانید جهت مطالعه مطالب بیشتر روی اینجا کلیک کنید.

shape image