بهترین مرکز پرستاری در تهرانامروزه بسیاری از افراد برای انجام فرایند های درمانی خود به دنبال بهترین مرکز پرستاری در تهران هستند. مجموعه آنی طب با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان تلاش می کند تا بهترین خدمات پرستاری، مراقبتی و پزشکی را در منزل به شما عزیزان ارائه دهد. 

سهامداران مجموعه آنی طب، از اعضای اصلی هیئت مدیره انجمن صنفی مدیران مراکز مشاوره و خدمات پرستاری کل کشور می باشند. از این رو شما می توانید برای انجام فرایند های درمانی از مرکز معتبر آنی طب بهره بگیرید.

تیم آنی طب متشکل از پرستاران، پزشکان و بهیاران حرفه و مجرب می باشد که تمامی خدمات درمانی را در کوتاه ترین زمان ممکن به شما عزیزان ارائه می کند. 

در ادامه مقاله به نحوه ثبت درخواست برای استفاده از خدمات درمانی در منزل، انواع خدمات درمانی و هزینه های آن می پردازیم. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 
 

نحوه ثبت درخواست خدمات درمانی در آنی طب 

جهت استفاده از خدمات درمانی در منزل، طبق مراحل زیر عمل کنید.

 1. ابتدا وارد سایت یا اپلیکیشن آنی طب شوید. جهت دانلود اپلیکیشن آنی طب روی اینجا کلیک کنید.
 2. شماره تلفن خود را در سایت یا اپلیکیشن آنی طب وارد کنید و در آن جا ثبت نام کنید.
 3. پس از ثبت نام، روی درخواست خدمت کلیک کنید، آدرس خود را وارد کنید و درخواست خود را جهت استفاده از خدمات درمانی در منزل ثبت نمایید.
 4. مدتی پس از ثبت درخواست، همکاران ما جهت انجام هماهنگی های لازم برای فرستادن نیروی متخصص با شما تماس می گیرند.
 5. متخصصین ما در کوتاه ترین زمان ممکن برای ارائه خدمات درمانی در منزل شما حاضر می شوند.
   

پشتیبانی آنی طب

پس از ثبت درخواست در داخل سایت یا اپلیکیشن آنی طب، برای بیمار پرونده سیستمی تشکیل می شود. بیمار می تواند از طریق اطلاع رسانی های پیامکی، وضعیت ثبت درخواست و روند حضور نیروی متخصص در منزل را مشاهده و پیگیری کند.

در صورت نیاز می توانید با پشتیانی آنی طب با شماره ثابت 02191010653 با شماره همراه 09101717105 تماس حاصل نمایید. شما می توانید پس از دریافت خدمات پرستاری و پزشکی در منزل، نظرات و پیشنهادات خود را از طریق نظرسنجی به ما اعلام کنید.

جهت مشاهده آدرس و سایر راه های ارتباطی روی اینجا کلیک کنید. 
 

خدمات آنی طب

مجموعه آنی طب تمامی خدمات درمانی را از قبیل خدمات پرستاری، خدمات پزشکی، خدمات پاراکلینیکی، خدمات مراقبتی، خدمات آزمایشگاهی، و خرید و اجاره تجهیزات پزشکی به شما عزیزان ارائه می دهد. در ادامه مقاله هر کدام از این خدمات را به اختصار توضیح خواهیم داد. 
 

خدمات پرستاری در منزل تهران

مجموعه آنی طب با بهره گیری از مجرب ترین پرستاران، تمامی خدمات پرستاری را با استفاده از تجهیزات بهداشتی و استریل به شما عزیزان ارائه می دهد. 

خدمات پرستاری در منزل شامل موارد زیر می شود.

 1. انواع تزریقات ( تزریق عضلانی، تزریق وریدی، سرم تراپی، تزریق داخل سرمی و تزریق آنتی بیوتیک )
 2. تعویض کیسه استومی در منزل و آموزش آن به بیمار
 3. درمان سوختگی استومی در منزل
 4. دیالیز صفاقی در منزل
 5. خدمات پانسمان در منزل ( تعویض پانسمان، پانسمان زخم بستر، پانسمان زخم بستر با دبریدمان، پانسمان پای دیابتی، پانسمان در موارد سوختگی و... )
 6. کشیدن بخیه در منزل
 7. ویزیت پرستاری در منزل ( کنترل علایم حیاتی و آموزش پرستاری )
 8. بازکردن، برداشتن یا دو نیم کردن گچ در منزل
 9. ساکشن راه هوایی با استفاده از دستگاه ساکشن در منزل
 10. ساکشن راه هوایی بدون دستگاه در منزل
 11. انجام انما یا تنقیه در منزل
 12. حمام بیمار در منزل
 13. اکسیژن تراپی در منزل
 14. تعبیه سوند معده (NGT) در منزل
 15. گرفتن فشارخون در منزل
 16. سونداژ و تعویض سوند ادراری در منزل
 17. خارج کردن سوند ادراری در منزل
 18. گذاشتن کاندوم شیت یا سوند اکسترنال در منزل
   

خدمات پزشکی در منزل تهران

ویزیت پزشکان عمومی و متخصص در منزل یکی دیگر از خدماتی است که مجموعه آنی طب به شما عزیزان ارائه می دهد. شما می توانید برای آشنایی با خدمات ویزیت پزشک عمومی در منزل روی اینجا کلیک کنید. 

ویزیت پزشک متخصص در منزل شامل ویزیت متخصص داخلی، ویزیت متخصص قلب، ویزیت متخصص ارتوپدی، ویزیت متخصص اورولوژی و ویزیت متخصص طب اورژانس می شود. 

سایر خدمات پزشکی که توسط پزشکان متخصص به بیماران ارائه می شود عبارت اند از :

 1. گذاشتن چست تیوپ پکتیل
 2. گذاشتن کاتتر مرکزی توسط متخصص بیهوشی
 3. تعویض تراکئوستومی توسط پزشک بیهوشی
 4. صدور گواهی فوت در منزل
   

خدمات پاراکلینیکی در منزل تهران

خدمات پاراکلینیکی در منزل شامل رادیولوژی در منزل، سونوگرافی در منزل، کاردرمانی در منزل، فیزیوتراپی در منزل، گفتار درمانی در منزل، می شود. 

آنی طب تمامی تجهیزات لازم را برای ارائه خدمات مذکور، به منزل شما می آورد. سایر خدمات پاراکلینیکی در منزل شامل انجام نوار قلب در منزل، ماساژ درمانی در منزل و مشاوره درمانی به صورت تلفنی می شود. 
 

خدمات مراقبت در منزل تهران

خدمات مراقبت و نگهداری توسط بهیاران مجرب آنی طب به شما عزیزان ارائه می شود. خدمات مراقبتی به صورت 8 ساعته، 12 ساعته، شبانه روزی و ماهیانه ارائه می شود. 

خدمات مراقبتی آنی طب شامل موارد زیر می شود : 

 1. مراقبت و نگهداری از بیمار
 2. مراقبت و نگهداری از کودک
 3. مراقبت و نگهداری از سالمند
   

خدمات آزمایشگاهی در منزل 

خدمات آزمایشگاهی و چکاپ در منزل شامل چکاب کامل سلامت جسمی، تست کرونا و چکاپ سلامت جنسی و باروری می شود. 

تمامی خدمات آزمایشگاهی با نسخه کاغذی یا الکترونیکی پزشک انجام می شود و نتیجه آن در کوتاه ترین زمان ممکن به دستتان می رسد.
 

خرید و اجاره تجهیزات پزشکی 

شما می توانید تمامی تجهیزات پزشکی مصرفی و غیر مصرفی را از آنی طب تهیه کنید. همچنین می توانید دستگاه های پزشکی را به صورت ماهیانه، روزانه یا ساعتی اجاره کنید. 

تجهیزات مصرفی پزشکی شامل انواع سرنگ، گاز استریل، آب مقطر، پنبه الکل، سوند، بتادین ، دستکش استریل، ست سرم، آنژیوکت و … می شود.

برخی از تجهیزات پزشکی غیر مصرفی که توسط مجموعه آنی طب به شما ارائه می شود عبارت است از :

 1. ونتیلاتور
 2. فوتوتراپی
 3. نبولایزر
 4. دستگاه ساکشن
 5. دستگاه مانیتورینگ قلبی
 6. تخت بیمارستانی
 7. ویلچر
 8. تخت بیمارستانی برقی
 9. اکسیژن ساز
   

هزینه خدمات درمانی در منزل

هزینه خدمات درمانی در منزل، با توجه به شرایط بیمار و نوع درخواست متفاوت می باشد. شما می توانید جهت آگاهی از قیمت های دقیق خدمات درمانی در منزل با مشاوران ما تماس بگیرید. 

همچنین می توانید پس از ثبت نام در سایت با کلیک روی درخواست خدمت از قیمت های ویزیت پزشک متخصص در منزل آگاه شوید.

تمامی قیمت های ما در آنی طب بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده اند.
 

بهترین مرکز پرستاری در کل کشور

مرکز آنی طب تلاش می کند تا خدمات درمانی را در تمامی شهر های ایران مثل تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، اهواز، تبریز و... ارائه دهد. شما می توانید در هر نقطه از ایران، برای استفاده از خدمات درمانی در منزل درخواست خود را ثبت کنید. 
 

بهترین مرکز پرستاری در تهران

مجموعه آنی طب خدمات پزشکی، پرستاری، مراقبتی، پاراکلینیکی، آزمایشگاهی و خرید و اجاره تجهیزات پزشکی را در تمامی نقاط تهران واقع در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران ارائه می دهد. 

ارائه این خدمات شامل تمامی مناطق و شهرک های حومه تهران مانند پرند، پردیس، دماوند و... نیز می شود. 
 

بهترین مرکز پرستاری در غرب تهران

آنی طب خدمات درمانی در منزل را در تمامی مناطق غرب تهران مانند پونک، صادقیه، ستارخان، جنت آباد، شهر زیبا، گیشا، طرشت، شهرک اکباتان، تهرانسر و... به شما عزیزان ارائه می شود.
 

بهترین مرکز پرستاری در شمال تهران

خدمات پزشکی و پرستاری در تمامی مناطق واقع در شمال تهران مانند تجریش، دربند، ازگل، اقدسیه، زعفرانیه، اوین، شهرک نفت، دارآباد، ولنجک، امام زاده قاسم، شهرک محلاتی، فرمانیه، فرشته، قیطریه، کاشانک، محمودیه، سوهانک، آجودانیه، جماران، الهیه، نیاوران، کاشانک، باغ فردوس، کامرانیه و... ارائه می شود.
 

بهترین مرکز پرستاری در مرکز تهران

مجموعه آنی طب خدمات درمانی در منزل را در تمامی مناطق واقع در مرکز تهران مانند ولیعصر، میدان جهاد، کریم خان، ایرانشهر و امیر آباد و... ارائه می دهد.
 

بهترین مرکز پرستاری در شرق تهران

آنی طب خدمات درمانی را در تمامی مناطق واقع در شرق تهران مانند نارمک، هنگام، تهران پارس، حکیمیه، تهران نو، شمیران نو، دلاوران، استخر، سراج، افسریه، شهرک والفجر، پیروزی، مجیدیه و... ارائه می دهد.
 

سخن پایانی

آنی طب تمامی خدمات درمانی را به صورت 24 ساعته ( حتی در ایام تعطیل ) به شما عزیزان ارائه می دهد. شما می توانید با استفاده از خدمات درمانی در منزل، هزینه های اضافی خود را کاهش دهید و در وقت خود صرفه جویی کنید.

ممنون که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید. برای مشاهده مقالات بیشتر روی اینجا کلیک کنید.

shape image