استخدام پرستار سالمنداگر به استخدام پرستار سالمند نیاز دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. نگهداری از عزیزان سالمند نیازمند وقت کافی، انرژی زیاد و مهارت های ارتباطی خاصی می باشد. 

مجموعه آنی طب با بهره مندی از پرستاران مجرب و ماهر خدمات مراقبت و پرستاری از سالمند را به شما عزیزان ارائه می دهد. شما می توانید در هر زمان برای استخدام پرستار سالمند درخواست خود را در سایت یا اپلیکیشن آنی طب ثبت کنید. در این مطلب قصد داریم درباره وظایف پرستار سالمند، نحوه ثبت درخواست برای استخدام پرستار سالمند و هزینه آن صحبت کنیم. 


نحوه ثبت درخواست برای استخدام پرستار سالمند

 جهت استخدام پرستار سالمند، طبق مراحل زیر عمل کنید. 

 1. ابتدا وارد سایت یا اپلیکیشن آنی طب شوید. ( برای دانلود اپلیکیشن آنی طب وارد کافه بازار شوید یا روی اینجا کلیک کنید. )
 2. شماره تلفن خود را در سایت یا اپلیکیشن وارد کنید و ثبت نام کنید.
 3. پس از ثبت نام روی درخواست خدمت کلیک کنید و خدمات استخدام پرستار سالمند را انتخاب کنید.
 4. پس از ثبت درخواست، همکاران ما در آنی طب جهت هماهنگی و فرستادن پرستار سالمند، با شما تماس خواهند گرفت.
 5. در کوتاه ترین زمان ممکن، پرستار آقا یا خانم برای ارائه خدمات پرستاری از سالمند به محل شما اعزام می شود.
   

پشتیبانی آنی طب 

‎شما می توانید وضعیت ثبت درخواست و فرایند حضور پرستار سالمند در محل را از طریق اطلاع رسانی های پیامکی، مشاهده و پیگیری نمایید. همچنین می توانید پس از استخدام پرستار سالمند و استفاده از خدمات مراقبتی، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق نظرسنجی به ما اعلام کنید.

در صورت عدم دسترسی به اینترنت یا پیگیری وضعیت می توانید با پشتیبانی آنی طب به شماره ثابت 02191010653 یا شماره همراه 09101717105 تماس حاصل نمایید. برای مشاهده سایر راه های ارتباطی روی اینجا کلیک کنید. 
 

نکات مهم برای استخدام پرستار سالمند

شخصی که از افراد سالمند مراقبت و پرستاری می کند باید آگاهی های لازم را درباره بیماری هایی که در افراد سالمند ایجاد می شود داشته باشد و بتواند با فرد سالمند به خوبی ارتباط برقرار کند.

پرستار باید برای مراقبت و رسیدگی به امور شخصی سالمند، مدیریت مصرف دارو ها، گذراندن اوقات فراغت، رسیدگی به تغذیه، نظافت شخصی، استحمام سالمند و... برنامه ریزی کند و محیطی امن و سالم را برای او ایجاد کند. 

پرستار باید تلاش کند تا در شرایط مختلف به سالمند آرامش دهد و با مهربانی با او رفتار کند. رفتار های تند و پرخاشگرانه با افراد سالمند باعث ایجاد حس ترس و نا امنی در آن ها می شود و تاثیر منفی در روحیه آن ها می گذارد. 

پرستار باید وضعیت و شرایط سالمند را به خوبی درک کند و دلسوزانه به امور او رسیدگی کند. همچنین پرستار باید از سالمند در برابر آسیب یا صدمه محافظت کند. 

پرستاران و بهیاران ماهر و مجرب آنی طب خدمات پرستاری از سالمند را در منزل یا بیمارستان به شما عزیزان ارائه می کنند. اگر سالمند به بیماری خاصی مبتلا باشد و نیازمند خدمات مراقبتی ویژه باشد، ما فرد مناسب را برای نگهداری و مراقبت از سالمند اعزام می کنیم. 
 

وظایف پرستار سالمند 

از وظایف سالمند می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 1. رسیدگی به تغذیه سالمند ( سرو غذای سالم و کمک به سالمند برای خوردن غذا )
 2. کمک به سالمند هنگام راه رفتن، حرکت کردن، بلند شدن از تخت و مواردی از این قبیل
 3. تشویق سالمند به انجام نرمش های روزانه
 4. رسیدگی به نظافت سالمند و استحمام او
 5. حفظ روحیه سالمند و برقراری ارتباط صمیمانه با او
 6. کمک به سالمند برای رفتن به دستشویی و انجام اقدامات دفعی با استفاده از لگن،  لوله و ...
 7. توانبخشی و آماده کردن سالمند برای رفتن به محیط بیرون از خانه
 8. مدیریت مصرف دارو های سالمند در زمان معین
 9. مراقبت از سالمند در برابر آسیب یا صدمه
 10. گذراندن اوقات فراغت با سالمند ( انجام بازی فکری برای جلوگیری از آلزایمر، تماشای فیلم، گوش دادن به موسیقی و... )
   

هزینه استخدام پرستار سالمند

هزینه استخدام پرستار سالمند، با توجه به نوع درخواست، خدمات مورد نیاز، فاصله محل سکونت بیمار تا محل سکونت پرستار و مدت زمان ارائه خدمات مراقبتی به سالمند متفاوت می باشد. 

شما می توانید جهت آگاهی از قیمت های دقیق خدمات استخدام پرستار سالمند با پشتیبانی آنی طب تماس بگیرید. همچنین می توانید پس از ثبت نام در سایت با کلیک روی درخواست خدمت از قیمت های خدمات استخدام پرستار سالمند آگاه شوید.

تمامی قیمت های ما در آنی طب بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده اند.  شما می توانید با کم ترین قیمت از خدمات پرستاری از سالمند بهره مند شوید. 
 

خدمات استخدام پرستار سالمند در چه شهر هایی ارائه می شود؟

مرکز آنی طب تلاش می کند تا خدمات مراقبت از سالمند و استخدام پرستار سالمند در منزل یا بیمارستان را در تمامی شهر های ایران مانند تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، اهواز، تبریز و... ارائه دهد. 

شما می توانید در هر نقطه از ایران، برای استخدام پرستار سالمند درخواست خود را ثبت کنید. 
 

استخدام پرستار سالمند در تهران

مجموعه آنی طب خدمات استخدام پرستار سالمند را در تمامی نقاط تهران واقع در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران ارائه می دهد. 

ارائه این خدمات شامل تمامی مناطق و شهرک های حومه تهران مانند پرند، پردیس، دماوند و... نیز می شود. 
 

استخدام پرستار سالمند در غرب تهران

شما می توانید برای استخدام پرستار سالمند از تمامی مناطق غرب تهران مانند پونک، صادقیه، ستارخان، جنت آباد، شهر زیبا، گیشا، طرشت، شهرک اکباتان، تهرانسر و... درخواست خود را ثبت کنید. 
 

استخدام پرستار سالمند در شمال تهران

خدمات استخدام پرستار سالمند در تمامی مناطق واقع در شمال تهران مانند تجریش، دربند، ازگل، اقدسیه، زعفرانیه، اوین، شهرک نفت، دارآباد، ولنجک، امام زاده قاسم، شهرک محلاتی، فرمانیه، فرشته، قیطریه، کاشانک، محمودیه، سوهانک، آجودانیه، جماران، الهیه، نیاوران، کاشانک، باغ فردوس، کامرانیه و... ارائه می شود.
 

استخدام پرستار سالمند در مرکز تهران

خدمات استخدام پرستار سالمند در تمامی مناطق واقع در مرکز تهران مانند ولیعصر، میدان جهاد، کریم خان، ایرانشهر و امیر آباد و... ارائه می گردد.
 

استخدام پرستار سالمند در شرق تهران

خدمات استخدام پرستار سالمند در تمامی مناطق واقع در شرق تهران مانند نارمک، هنگام، تهران پارس، حکیمیه، تهران نو، شمیران نو، دلاوران، استخر، سراج، افسریه، شهرک والفجر، پیروزی، مجیدیه و... ارائه می شود.
 

سخن پایانی

مجموعه آنی طب با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان تلاش می کند تا کیفیت خدمات مراقبتی و درمانی را در سراسر کشور افزایش دهد و بهترین خدمات مراقبتی را به سالمندان ارائه دهد.

شما می توانید در هر زمان از خدمات پرستاری از سالمند بهره مند شوید. ممنون از اینکه تا انتهای این مقاله ما را همراهی کردید. جهت مطالعه مقالات بیشتر و آشنایی با سایر خدمات آنی طب روی اینجا کلیک کنید.

shape image