انما یا تنقیه در منزل تهراناگر به خدمات انما یا تنقیه در منزل تهران نیاز دارید این مقاله را تا انتها دنبال کنید. 

انما یا تنقیه در منزل تهران یکی از خدمات پرستاری آنی طب می باشد که به منظور پاک کردن روده و تخلیه کامل فضولات باقی مانده صورت می گیرد. برای ارائه خدمات انما یا تنقیه، پرستار مقداری آب یا مقداری مایعات را به داخل رکتوم ( انتهای روده بزرگ ) تزریق می کند. 

انجام انما یا تنقیه برای بیمارانی کاربرد دارد که می خواهند عمل جراحی، کولونوسکوپی، سیگموئیدوسکوپی و غربالگری سرطان انجام دهند. انجام این عمل گاهی به منظور انجام معاینات پزشکی، رفع یبوست، درمان انسداد روده ها، کارکرد صحیح کولون ها و تجویز دارو صورت می گیرد.

مجموعه آنی طب با بهره گیری از پرستاران حرفه ای و ماهر و استفاده از تجهیزات استریل، خدمات انما یا تنقیه در منزل را در هر زمان به شما عزیزان ارائه می دهد. 

بسیاری از بیماران برای تکمیل فرایند های درمانی خود، شرایط مراجعه به مراکز درمانی را ندارند. این افراد با بهره گیری از خدمات انما یا تنقیه در منزل می توانند در نهایت راحتی و آسایش فرایند های درمانی خود را تکمیل نمایند. 

در ادامه مقاله به انواع تنقیه، نحوه ثبت درخواست برای استفاده از خدمات انما یا تنقیه در منزل تهران و قیمت های آن می پردازیم.
 

نحوه ثبت درخواست برای انما یا تنقیه در منزل تهران

جهت استفاده از خدمات انما یا تنقیه در منزل تهران طبق مراحل زیر عمل کنید.

  1. ابتدا وارد سایت یا اپلیکیشن آنی طب شوید. جهت دانلود اپلیکیشن آنی طب روی اینجا کلیک کنید.
  2. روی ثبت نام کلیک کرده، شماره تلفن خود را در سایت یا اپلیکیشن آنی طب وارد کنید و در آن جا ثبت نام کنید.
  3. پس از ثبت نام و وارد کردن آدرس، روی درخواست خدمت کلیک کنید و درخواست خود را جهت استفاده از خدمات انما یا تنقیه در منزل تهران ثبت نمایید.
  4. مدتی پس از ثبت درخواست، همکاران ما جهت انجام هماهنگی های لازم برای فرستادن پرستار آقا یا خانم با شما تماس می گیرند.
  5. متخصصین ما در کوتاه ترین زمان ممکن برای انجام معاینات در منزل شما حاضر می شوند.
     

پشتیبانی آنی طب

پس از ثبت درخواست در داخل سایت یا اپلیکیشن آنی طب، برای بیمار پرونده سیستمی تشکیل می شود. بیمار می تواند از طریق اطلاع رسانی های پیامکی، وضعیت ثبت درخواست و روند حضور پرستار در منزل را مشاهده و پیگیری کند. 

در صورت نیاز می توانید با پشتیانی آنی طب با شماره ثابت 02191010653 با شماره همراه 09101717105 تماس حاصل نمایید. شما می توانید پس از انجام انما یا تنقیه در منزل، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق نظرسنجی به ما اعلام کنید.
 

انواع انما یا تنقیه

متداول ترین انواع انما یا تنقیه شامل تنقیه پاکسازی و تنقیه احتباسی می شود.
 

انما یا تنقیه پاکسازی در منزل

تنقیه پاکسازی بیشتر برای بیمارانی کاربرد دارد که دچار یبوست می باشند. این نوع تنقیه گاهی برای درمان خستگی، سردرد و کمردرد نیز تجویز می شود. هدف از انجام تنقیه پاکسازی، تخلیه کامل روده بزرگ می باشد. 
 

انما یا تنقیه احتباسی در منزل

برای انجام تنقیه احتباسی، پرستار مایعاتی روغنی را داخل رکتوم تزریق می کند. این مایعات به مدت 15 دقیقه یا بیشتر در داخل بدن نگه داشته می شود و مدفوع را نرم می کند.
 

انما یا تنقیه در منزل

قبل از انجام تنقیه، ادرار و مدفوع خود را تخلیه کنید. مکانی مناسب و آرام را که دارای فضای مناسب برای خوابیدن باشد، در نظر بگیرید. بهتر است برای انجام انما یا تنقیه از پرستاری ماهر و با تجربه کمک بگیرید. 

مجموعه آنی طب افتخار همکاری با پرستاران حرفه و مجرب جهت ارائه تمامی خدمات درمانی را دارد. شما می توانید با کمک پرستاران ما، تمامی فرایند های درمانی خود را در سریع ترین زمان ممکن تکمیل نمایید. 
 

قیمت انما یا تنقیه در منزل

قیمت انما یا تنقیه در منزل، با توجه به محل بیمار و نوع درخواست وی متفاوت می باشد. شما می توانید جهت آگاهی از قیمت های دقیق انجام انما یا تنقیه در منزل با مشاوران آنی طب تماس بگیرید. 

همچنین می توانید پس از ثبت نام در سایت با کلیک روی درخواست خدمت از قیمت های خدمات پرستاری و انجام انما در منزل آگاه شوید. تمامی قیمت های ما در آنی طب بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده اند. 

با استفاده از خدمات انما یا تنقیه در منزل، می توانید در هزینه های رفت و آمد و سایر هزینه های اضافی خود صرفه جویی کنید. 
 

خدمات انما یا تنقیه در منزل در چه شهر هایی ارائه می شود؟

مرکز آنی طب تلاش می کند تا تمامی خدمات پرستاری مانند انما یا تنقیه را در تمامی شهر های ایران مثل تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، اهواز، تبریز و... ارائه دهد. شما می توانید در هر نقطه از ایران، برای انجام انما یا تنقیه در منزل درخواست خود را ثبت کنید. 
 

خدمات انما یا تنقیه در منزل، در چه مناطقی از تهران ارائه می شود ؟

مجموعه آنی طب خدمات انما یا تنقیه در منزل را در تمامی نقاط تهران واقع در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران ارائه می دهد. ارائه این خدمات شامل تمامی مناطق و شهرک های حومه تهران مانند پرند، پردیس، دماوند و... نیز می شود. 
 

انما یا تنقیه در منزل غرب تهران

خدمات انما یا تنقیه در تمامی مناطق غرب تهران مانند پونک، صادقیه، ستارخان، جنت آباد، شهر زیبا، گیشا، طرشت، شهرک اکباتان، تهرانسر و... به شما عزیزان ارائه می شود.
 

انما یا تنقیه در منزل شمال تهران

خدمات انما یا تنقیه در تمامی مناطق واقع در شمال تهران مانند تجریش، دربند، ازگل، اقدسیه، زعفرانیه، اوین، شهرک نفت، دارآباد، ولنجک، امام زاده قاسم، شهرک محلاتی، فرمانیه، فرشته، قیطریه، کاشانک، محمودیه، سوهانک، آجودانیه، جماران، الهیه، نیاوران، کاشانک، باغ فردوس، کامرانیه و... ارائه می شود.
 

انما یا تنقیه در منزل مرکز تهران

خدمات انما یا تنقیه در تمامی مناطق واقع در مرکز تهران مانند ولیعصر، میدان جهاد، کریم خان، ایرانشهر و امیر آباد و... ارائه می گردد.
 

انما یا تنقیه در منزل شرق تهران

انما یا تنقیه در تمامی مناطق واقع در شرق تهران مانند نارمک، هنگام، تهران پارس، حکیمیه، تهران نو، شمیران نو، دلاوران، استخر، سراج، افسریه، شهرک والفجر، پیروزی، مجیدیه و... ارائه می شود.
 

سخن آخر

امروزه مراکز و مجموعه های درمانی تلاش می کنند تا خدمات پرستاری، پزشکی و پیراپزشکی را در سریع ترین زمان ممکن به شما ارائه نمایند. شما می توانید با استفاده از خدمات درمانی آنی طب، تمامی فرایند های درمانی خود را با هزینه ای کمتر در منزل خود دریافت کنید. 

جهت آشنایی با سایر خدمات ما و مطالعه مطالب مشابه روی اینجا کلیک کنید.

shape image