خدمات پرستاری در منزل تهرانارائه خدمات پرستاری در منزل تهران به یکی از مهم ترین نیاز های امروز جامعه تبدیل شده است. در دوره کنونی وجود ویروس هایی با قدرت انتقال زیاد، بالا رفتن سن جامعه و شایع شدن بیماری های خاص، از جمله عواملی هستند که امراض را برای مردم افزایش داده اند.

خدمات پرستاری شامل طیف وسیعی از خدمات درمانی مهم است. افراد بیمار، کم توان، سالمند و یا حتی افراد عادی جامعه، گاها به آن نیاز پیدا می کنند. زیرا وجود بیماران با وضعیت خطرناک و مراکز درمانی مملو از جمعیت، به درمان افراد کمکی نخواهند کرد و اغلب وضعیت را برای آن ها بدتر از پیش می کند.

انواع خدمات پرستاری در منزل

خدمات پرستاری شامل خدمات گوناگونی است. امروزه همه خدمات پرستاری قابل اجرا در منزل هستند. از جمله مهم ترین خدمات پرستاری در منزل می تواند به موارد زیر اشاره کرد:

تزریقات در منزل:

خدمات تزریقات، شامل تزریقات عضلانی و وریدی است. خدمات دیگری مانند سرم تراپی و تزریق سرم، تزریق آنتی بیوتیک ها، تزریق داخل سرمی نیز انجام می گردد.

پانسمان در منزل:

پانسمان انواع مختلفی دارد. و ممکن است به دلایل مختلفی انجام شود. از جمله مواردی که بیشتر مورد نیاز است، می توان به این موارد اشاره کرد:

 • تعویض پانسمان بیش از 20 سانتی متر
 • پانسمان زخم بستر با دبریمان
 • تعویض پانسمان تا 20 سانتی متر
 • پانسمان زخم پای دیابتی
 • پانسمان در موارد سوختگی
 • و پانسمان استومی ساده

بخیه در منزل:

کشیدن بخیه و یا بخیه زخم از جمله خدمات پرستاری است. هزینه کشیدن بخیه بر اساس تعداد گره بخیه تعیین می گردد.

سونداژ در منزل:

در هنگام بروز برخی از بیماری ها، پزشک برای بیمار سوند تجویز می کند. سوند ها انواع مختلفی دارند. و هر یک به دلیل خاص خود تجویز می شوند. از انواع سوند می توان به سوند ادراری، سوند سوپراپوبیک، سوند های یک راهه، دوراهه و سه راهه اشاره کرد. خدمات سونداژ شامل سوندگذاری یا تعویض سوند، خارج کردن سوند و یا گذاشتن سوند خارجی می شود.

خدمات تخصصی پرستاری:

برداشتن گچ، ساکشن راه هوایی، تنقیه، اکسیژن تراپی، سوند معده و ساکشن از جمله خدماتی هستند که توسط پرستاران حرفه ای در منزل ارائه می گردد.

هزینه خدمات پرستاری در منزل تهران

هزینه های خدمات پرستاری آنی طب بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت هستند. برخی از خدمات ما مانند تزریقات عضلانی و وریدی با قیمت 50 هزار تومان، پانسمان هزینه ای بین 100 تا 400 هزار تومان، سونداژ با هزینه 140 هزار تومان انجام می گردد.

شما می توانید برای آگاهی از دیگر هزینه های خدمات پرستاری در منزل، در سایت یا اپلیکیشن آنی طب ثبت نام کنید. سپس از قسمت ثبت درخواست می توانید کلیه خدمات و هزینه های ما را مشاهده کنید. البته این نکته قابل ذکر است که هزینه ی نهایی با توجه به آدرس محل سکونت شما مشخص می شود.

شما می توانید از طریق تماس با شماره های ارتباطی ما نیز از هزینه های خدمات پرستاری در منزل اطلاع یابید.

مزایای دریافت خدمات پرستاری در منزل

از جمله مزایای دریافت خدمات درمانی در منزل می توان به این موارد اشاره کرد:

 1. قرار گرفتن بیمار در محیط امن خانه
 2. وجود بستگان نزدیک بیمار در کنار او
 3. دریافت خدمات درمانی با کیفیت بالا و در کم ترین زمان
 4. عدم وجود مضرات ترافیک و مراکز درمانی پر جمعیت برای بیمار
 5. در نظر گرفتن آرامش روانی بیمار

ارائه خدمات پرستاری در تهران

اگر در شهر تهران زندگی می کنید خبر خوبی برای شما داریم. آنی طب کلیه خدمات پرستاری را در تمامی نواحی تهران به شما عزیزان ارائه می دهد. برای ثبت درخواست می توانید از طریق سایت، شماره تماس و اپلیکیشن آنی طب اقدام کنید.

ارائه خدمات پرستاری در منزل در شمال تهران

شمال تهران شامل محله های مختلفی از جمله فرشته، تجریش، سعدآباد، نیاوران، ولنجک و... می باشد. اگر در محله هایی مانند قیطریه، اقدسیه، زعفرانیه و ... ساکن هستید، می توانید به راحتی درخواست خدمات پرستاری خود را ثبت کنید. آنی طب در کم ترین زمان ممکن و به صورت شبانه روزی کلیه خدمات پرستاری در منزل را برای شما انجام می دهد.

ارائه خدمات پرستاری در منزل در غرب تهران

برخی از معروف ترین نواحی غرب تهران شامل صادقیه، ستارخان، سعادت آباد، پونک و باغ فردوس است. اگر در هریک از نواح غرب تهران ساکن هستید و نیاز به خدمات پرستاری در منزل دارید اصلا جای نگرانی نیست. آنی طب نیرو های خود را به تمامی مناطق غرب تهران اعزام می کند.

خدمات پرستاری در مرکز تهران و شرق تهران

برخی از نواحی مرکز و شرق تهران شامل خیابان ولی عصر، تهران پارس، نارمک، کریم خان، پیروزی و مجیدیه است. اگر ساکن مرکز و شرق تهران هستید می توانید کلیه خدمات پرستاری در منزل را از آنی طب دریافت کنید. برای این کار به سایت و یا اپلیکیشن آنی طب مراجعه کنید.

خدمات پرستاری در منزل آنی طب

آنی بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات درمانی در منزل است. این مجموعه به صورت شبانه روزی و در کل کشور آماده خدمت رسانی به شماست.

ما در تمامی حوزه های پزشکی از جمله اعزام پزشک عمومی و متخصص، انجام کلیه خدمات پرستاری، اجاره و فروش انواع تجهیزات پزشکی آماده ارائه خدمت هستیم. از دیگر خدمات ما می توان به انجام آزمایشات و چکاپ در منزل و انواع خدمات پاراکلینیکی در منزل مانند رادیولوژی، سونوگرافی، فیزیوتراپی و... اشاره کرد.

خدمات پرستاری در منزل آنی طب شامل تزریقات، پانسمان، بخیه، تنقیه، سونداژ، ساکشن، فشار خون و گرفتن علائم حیاتی، اکسیژن تراپی، سوند معده می باشد. شما می توانید برای دیدن لیست کامل خدمات پرستاری آنی طب در سایت و یا اپلیکیشن ثبت نام کنید.

نحوه ثبت درخواست خدمات پرستاری در آنی طب

برای ثبت درخواست از طریق سایت یا اپلیکیشن مراحل زیر را گام به گام انجام دهید.

 1. وارد سایت یا اپلیکیشن آنی طب شوید. جهت دانلود اپلیکیشن آنی طب روی اینجا کلیک کنید.
 2. شماره تلفن خود را در سایت یا اپلیکیشن آنی طب وارد کنید و در آن جا ثبت نام کنید.
 3. پس از ثبت نام در سایت یا اپلیکیشن، روی درخواست خدمت کلیک کنید و درخواست خود را جهت استفاده از خدمات پرستاری در منزل تهران ثبت نمایید.
 4. مدتی پس از ثبت درخواست، همکاران ما جهت انجام هماهنگی های لازم برای فرستادن پرستار با شما تماس می گیرند.
 5. متخصصین آنی طب در کوتاه ترین زمان ممکن برای ارائه خدمات پرستاری در منزل شما حاضر می شوند.

مزایای مرکز پرستاری آنی طب

آنی طب در ارائه خدمت به شما هیچ محدودیتی ندارد. ما می توانیم به صورت شبانه روزی در سراسر ایران در تمامی حوزه های درمانی به شما خدمت رسانی کنیم.

آنی طب دارای کلیه مجوز های لازم به خصوص مجوز وزارت بهداشت می باشد. همچنین آنی طب تحت پوشش انجمن صنفی مدیران مراکز مشاوره و خدمات پرستاری در منزل می باشد.

تمامی پرسنل آنی طب، افراد با تجربه و دارای مهارت کافی هستند. صلاحیت آن ها با فیلتر های مختلف بررسی شده است. پرسنل آنی طب سال های متعدد در زمینه ارائه خدمات درمانی مشغول به کار هستند. شما می توانید با خیال آسوده از آنی طب خدمات درمانی را درخواست کنید.

مزیت برتر ما، اپلیکیشن درخواست خدمات پرستاری آنی طب است. آنی طب اولین مرکز هوشمند خدمات پرستاری در کشور است. شما می توانید کلیه فرآیند درخواست خدمات درمانی را تنها از طریق اپلیکیشن آنی طب انجام دهید.

سخن آخر

ممنون که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید. شما می توانید برای مطالعه مطالب بیشتر روی اینجا کلیک کنید.

shape image