قیمت خدمات پرستاری در منزلشاید برای شما هم پیش آمده باشد که به خدمات پرستاری در منزل نیاز پیدا کنید. ما در این مقاله می خواهیم شما را با قیمت خدمات پرستاری در منزل آشنا کنیم. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

در ابتدا باید بدانید که خدمات پرستاری انواع گوناگونی دارند. برخی از خدمات پرستاری در منزل به تجهیزات بیمارستانی نیازمندند و برخی دیگر خیر.

 قیمت خدمات پرستاری در منزل آنی طب همگی بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان هستند. بنابراین اگر به خدمات پرستاری در منزل نیاز داشتید، می توانید با خیال راحت درخواست خود را ثبت کنید.

انواع خدمات پرستاری

خدمات پرستاری در منزل آنی طب با دسته بندی های ارائه می شوند. شما در این قسمت می توانید تمامی قیمت خدمات پرستاری در منزل آنی طب را مشاهده کنید.

قیمت تزریقات در منزل

تزریقات شامل تزریقات عضلانی، تزریقات وریدی، تزریق سرم، تزریق داخل سرمی و تزریق آنتی بیوتیک است. قیمت تزریقات عضلانی و وریدی 50 هزار توامان است. هزینه وصل سرم در منزل 140 هزار تومان است. هزینه تزریق داخل سرمی 200 هزار تومان و هزینه تزریق آنتی بیوتیک 80 هزار تومان است.

قیمت پانسمان در منزل

پانسمان نیز دارای چند دسته بندی است. تعویض پانسمان، پانسمان زخم بستر، پانسمان پای دیابتی، پانسمان در موارد سوختگی و پانسمان استومی همگی زیر مجموعه های پانسمان هستند.

هزینه تعویض پانسمان بیش از 20 سانتی متر 170 هزار تومان است. قیمت تعویض پانسمان تا 20 سانتی متر 100 هزار تومان است. پانسمان زخم بستر با دبریمان 350 هزار تومان و پانسمان زخم بستر معمولی 140 هزار تومان است. هزینه ی پانسمان پای دیابتی 400 هزار تومان، پانسمان سوختگی 123 هزار تومان است. قیمت پانسمان استومی ساده 350 هزار تومان است.

هزینه بخیه در منزل

خدمات بخیه در منزل در واقع خدمات کشیدن بخیه است. قیمت کشیدن بخیه تا 10 گره 150 هزار تومان و قیمت کشیدن بخیه بیش از 10 گره 200 هزار تومان است.

قیمت سونداژ در منزل

سونداژ یکی دیگر از خدماتی پرستاری است که توسط پرستاران ما در منزل انجام می شود. هزینه تعویض سوند یا سونداژ 140 هزار تومان و هزینه خارج کردن سوند اداری 80 هزار تومان است. قیمت گذاشتن سوند کاندوم شیت یا سوند اکسترنال 90 هزار تومان می باشد.

خدمات تخصصی پرستاری در منزل

ارائه خدمات تخصصی پرستاری در منزل در بسیاری از مواقع ضروری و بسیار یاری کننده است. بسیاری از خدمات تخصصی در هنگام مواجه با بیماری های خاص و گاهی شرایط خاص ارائه می شوند.

ویزیت پرستاری

اگر بیماری در منزل دارید که نیازمند ویزیت نرس متخصص است، این خدمات برای شماست. پرستاران متخصص آنی طب با بررسی شرایط حیاتی بیمار و گاها دادن آموزش های لازم، به شما خدمت رسانی می کنند. هزینه ویزیت پرستاری آنی طب 80 هزار تومان است.

بازکردن گچ

گچ گرفتن عضوی از بدن در هنگام شکستگی استخوان انجام می شود. پس از گذراندن دوره ی مشخصی فرد باید گچ را باز کند و به زندگی نرمال خود باز گردد. هزینه باز کردن گچ توسط پرستار 100 هزار تومان است.

ساکشن راه هوایی

ساکشن راه هوایی معمولا برای بیمارانی کاربرد دارد که مشکلات ریوی و تنفسی دارند. بسته به میزان پیشرفت بیماری پزشک حتی ممکن است روزی 4 بار ساکشن را تجویز کند. ساکشن راه هوایی هم می تواند به وسیله دستگاه انجام شود و هم بدون دستگاه. هزینه ساکشن راه هوایی با دستگاه ساکشن 300 هزار تومان و بدون دستگاه 150 هزار تومان است.

انما یا تنقیه

تنقیه خدماتی است که در آن به پاک کردن روده از فضولات می پردازند. تنقیه با روش های مختلفی از جمله احتباسی یا پاکسازی انجام می شود. هزینه انجام تنقیه در منزل 200 هزار تومان است.

اکسیژن تراپی و آموزش

اکسیژن تراپی برای بیماران با مشکلات تنفسی و ریوی انجام می شود. با این کار جریان اکسیژن با غلظت بالا به بیمار می رسد. معمولا بیماران مبتلا به آسم، برونشیت، ذات الریه، سرطان ریه و... به این خدمت نیاز پیدا می کنند. هزینه اکسیژن تراپی در منزل 110 هزار تومان است.

گذاشتن سوند معده

سوند معده وسیله ای است که در هنگامی که بیمار نمی تواند چیزی بخورد گذاشته می شود. در این روش مواد غذایی و دارو را از طریق لوله ای به معده می رسانند. هزینه کارگذاری سوند معده یا ngt 150 هزار تومان است.

چکاپ علائم حیاتی و فشار خون

این خدمات برای بسیاری از بیماران و سالمندان کاربرد دارد. تمامی بیماران برای چکاپ علائم حیاتی و گرفتن فشار خون به یک پرستاران نیاز دارند. قیمت چکاپ علائم حیاتی و گرفتن فشار خون در منزل 80 هزار تومان است.

پرستاری از بیمار آی سی یو در منزل

بیمار آی سی یو شرایط ویژه ای دارد. برای نگه داری از بیمار آی سی یو در منزل به تخت ویژه آی سی یو، تجهیزات و دستگاه های آی سی یو و پرستار مخصوص آی سی یو نیازمند خواهید بود.

شرایط بیمار آی سی یو بسیار حساس است و نرس مراقب از او باید نرس متخصص باشد تا در صورت بروز شرایط خاص اقدامات لازم را انجام دهد. برای آگاهی از خدمات آی سی یو در منزل با شماره تماس آنی طب تماس بگیرید. شماره تماس: 09101717105

هزینه خدمات مراقبت از بیمار در منزل

ما برای مراقبت و نگه داری از بیمار شما در منزل افراد مجرب و با تجربه را اعزام می کنیم. گاها ممکن است که شما به مراقبت از بیمارتان در بیمارستان نیاز پیدا کنید. در این مواقع هم ما برای شما افراد مجرب را به بیمارستان می فرستیم تا همراه بیمار شما باشد.

لازم به ذکر است که افرادی که برای مراقبت به منزل شما فرستاده می شوند پرستار نیستند. هزینه مراقبت از بیمار در منزل برای 8 ساعت 200 هزار تومان است. هزینه ی مراقبت از بیمار در بیمارستان برای 12 ساعت 250 هزار تومان است. قیمت مراقبت از بیمار به صورت شبانه روزی در منزل 400 هزار تومان است. و در نهایت هزینه مراقبت شبانه روزی از بیمار در بیمارستان 500 هزار تومان است.

هزینه خدمات مراقبت از سالمند در منزل

در بسیاری از شرایط سالمندان نیازمند افرادی برای مراقبت خواهند بود. پرستاری از سالمندان در منزل یکی از خدماتی است که آنی طب به شما ارائه می دهد. ما برای مراقبت از سالمند شما فردی مناسب را به منزلتان اعزام می کنیم. لازم به ذکر است که این شخص پرستار بیمارستانی نمی باشد.

 هزینه نگه داری از سالمند به صورت ماهیانه محاسبه می شود. پرستاری از سالمند ماهیانه هر روز 8 ساعت هزینه ای بین 4 تا 5.500 میلیون تومان دارد. هزینه ی نگه داری شبانه روزی از سالمند در منزل به صورت ماهیانه بین 5 تا 8 میلیون تومان است.

قیمت خدمات مراقبت از کودک در منزل

مشغله و دغدغه های بسیار زندگی گاها باعث می شوند تا والدین به فردی برای مراقبت از کودک خود نیاز پیدا کنند. مراقبت از کودک امری بسیار حساس و مهم است و نیاز به فرد قابل اعتمادی دارد. آنی طب بهترین و مجرب ترین افراد را برای مراقبت از فرزندتان به منزلتان می فرستد.

هزینه پرستاری از کودک به صورت ماهیانه هر روز 8 ساعت محاسبه می شود. قیمت مراقبت از کودک ماهیانه 4 تا 5 میلیون تومان است. هزینه مراقبت شبانه روزی از کودک ماهیانه بین 5 تا 10 میلیون بر اساس تعداد فرزندان متغیر است.

چرا خدمات پرستاری در منزل آنی طب؟

آنی طب در ارائه خدمت به شما هیچ محدودیتی ندارد. ما می توانیم به صورت شبانه روزی در سراسر ایران در تمامی حوزه های درمانی به شما خدمت رسانی کنیم.

آنی طب دارای کلیه مجوز های لازم به خصوص مجوز وزارت بهداشت می باشد. همچنین آنی طب تحت پوشش انجمن صنفی مدیران مراکز مشاوره و خدمات پرستاری در منزل می باشد.

تمامی پرسنل آنی طب، افراد با تجربه و دارای مهارت کافی هستند. صلاحیت آن ها با فیلتر های مختلف بررسی شده است. پرسنل آنی طب سال های متعدد در زمینه ارائه خدمات درمانی مشغول به کار هستند. شما می توانید با خیال آسوده از آنی طب خدمات درمانی را درخواست کنید.

مزیت برتر ما، اپلیکیشن درخواست خدمات پرستاری آنی طب است. آنی طب اولین مرکز هوشمند خدمات پرستاری در کشور است. شما می توانید کلیه فرآیند درخواست خدمات درمانی را تنها از طریق اپلیکیشن آنی طب انجام دهید.

دیگر مزیت ما پشتیبانی خوب برای مراجعین است. شما می توانید فرآیند حضور تکنیسین آزمایشگاه در منزل خود را از طریق اطلاع رسانی های پیامکی مشاهده و ارزیابی نمایید. توصیه می شود پس از دریافت خدمات آزمایشگاهی در منزل، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم تا قیمت تمامی خدمات پرستاری آنی طب را در منزل در سال 1400 برای شما شرح دهیم. لازم به ذکر است که علاوه بر پرداخت مبالغ فوق هزینه ای دیگر بسته به آدرس محل سکونت شما برای اعزام نیرو دریافت می گردد.

ممنون که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید. لطفا برای مطالعه و آگاهی از دیگر خدمات ما روی اینجا کلیک کنید.

shape image