قیمت خدمات پرستاری در منزل 1401در این مقاله قصد داریم درباره قیمت خدمات پرستاری در منزل 1401 صحبت کنیم. پس اگر به خدمات پرستاری در منزل نیاز دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشد.

بسیاری از افراد هنگام ابتلا به بیماری توانایی و شرایط حضور در بیمارستان ها و مراکز درمانی را ندارند. این افراد می توانند با استفاده از خدمات پرستاری آنی طب، فرایند های درمانی را با قیمتی مناسب در منزل دریافت کنند. 

تمامی قیمت خدمات پرستاری در منزل 1401 آنی طب بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده اند. شما می توانید با استفاده از این خدمات در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید و در محیط امن و سالم خانه استراحت کنید.

قیمت انواع خدمات پرستاری در منزل 

خدمات پرستاری در منزل آنی طب شامل انواع تزریقات، پانسمان، بخیه، سونداژ، ویزیت پرستاری، بازکردن گچ، ساکشن راه هوایی، انما، اکسیژن تراپی، گذاشتن سوند معده، چکاپ علائم حیاتی و فشار خون، پرستاری از بیمار آی سی یو، مراقبت از بیمار، مراقبت از سالمند و مراقبت از کودک می شود. در ادامه مقاله به قیمت خدمات پرستاری در منزل 1401 می پردازیم.

قیمت تزریقات در منزل

خدمات تزریقات در منزل شامل تزریقات عضلانی، تزریقات وریدی، تزریق سرم، تزریق داخل سرمی و تزریق آنتی بیوتیک می باشد. هزینه تزریق عضلانی و وریدی در منزل 63 هزار تومان است. قیمت سرم تراپی در منزل 175 هزار تومان است. هزینه تزریق داخل سرمی 250 هزار تومان و هزینه تزریق آنتی بیوتیک 100 هزار تومان است.

قیمت پانسمان در منزل

هزینه تعویض پانسمان بیش از 20 سانتی متر 213 هزار تومان می باشد و قیمت تعویض پانسمان تا 20 سانتی متر 125 هزار تومان است. پانسمان زخم بستر با دبریمان 438 هزار تومان و پانسمان زخم بستر معمولی 175 هزار تومان است. هزینه ی پانسمان پای دیابتی 500 هزار تومان، پانسمان سوختگی 154 هزار تومان است. قیمت پانسمان استومی ساده 438 هزار تومان است.

هزینه کشیدن بخیه در منزل

افرادی که به تازگی عمل جراحی انجام داده اند می توانند از خدمات کشیدن بخیه در منزل استفاده کنند. هزینه کشیدن بخیه تا 10 گره 188 هزار تومان و قیمت کشیدن بخیه بیش از 10 گره 250 هزار تومان است.

قیمت سونداژ در منزل

هزینه تعویض سوند ادراری 175 هزار تومان و هزینه خارج کردن سونداژ 100 هزار تومان است. قیمت گذاشتن سوند کاندوم شیت یا سوند اکسترنال 113 هزار تومان می باشد.

هزینه خدمات تخصصی پرستاری در منزل

آنی تلاش با بهره مندی از پرستاران برجسته و استفاده از تجهیزات استریل انواع خدمات تخصصی پرستاری را در منزل به شما عزیزان ارائه می دهد. در ادامه درباره هزینه انواع این خدمات صحبت خواهیم کرد.

قیمت ویزیت پرستاری در منزل 

خدمات ویزیت پرستاری در منزل شامل چک کردن علائم حیاتی بیمار و ارائه آموزش های لازم می باشد. هزینه ویزیت پرستاری آنی طب 100 هزار تومان می باشد.

هزینه بازکردن گچ در منزل

گچ گرفتن یکی از روش های درمان شکستگی می باشد. افرادی که دچار شکستگی یکی از اعضای بدن خود شده اند می توانند پس از بهبود شکستگی از خدمات بازکردن گچ در منزل بهره مند شوند. هزینه این خدمات 125 هزار تومان می باشد.

قیمت ساکشن راه هوایی در منزل

افرادی که از بیماری های تنفسی و ریوی رنج می برند می توانند با استفاده از ساکشن راه هوایی در منزل ترشحات و مخاط اضافی را از بینی، حلق یا گلوی خود خارج کنند.  هزینه ساکشن راه هوایی با دستگاه ساکشن 375 هزار تومان و بدون دستگاه 188 هزار تومان است.

هزینه انما یا تنقیه در منزل

انما به منظور پاک سازی روده و تخلیه فضولات آن انجام می شود. هزینه انجام تنقیه در منزل 250 هزار تومان است.

قیمت اکسیژن تراپی و آموزش در منزل

معمولا پزشک برای بیمارانی که از مشکلات تنفسی و ریوی رنج می برند یا در یک وضعیت خطرناک قرار گرفته اند، اکسیژن تراپی را تجویز می کند. هزینه اکسیژن تراپی در منزل 138 هزار تومان است. 

هزینه گذاشتن سوند معده در منزل

سوند معده وسیله ای برای رساندن غذا و دارو به بدن بیمار است. افرادی که توانایی بلع و خوردن غذا را ندارند می توانند با تجویز پزشک از این خدمات بهره مند شوند. هزینه کارگذاری سوند معده در منزل 188 هزار تومان است.

قیمت چکاپ علائم حیاتی و فشار خون در منزل

چک کردن علائم حیاتی بیمار به پیشگیری و درمان سریع بیماری کمک می کند. قیمت چکاپ علائم حیاتی و گرفتن فشار خون در منزل 100 هزار تومان است.

هزینه پرستاری از بیمار آی سی یو در منزل

 بیمار آی سی یو در منزل نیازمند تجهیزات و مراقبت های ویژه می باشد. این تجهیزات شامل تخت ویژه آی سی یو، مانیتورینگ قلبی، دستگاه اکسیژن و مواردی از این قبیل است. 

بیماران آی سی یو باید حتما تحت نظر پرستاران متخصص باشند. شما می توانید برای آگاهی از هزینه خدمات آی سی یو در منزل با شماره 09101717105 تماس بگیرید. 

قیمت خدمات مراقبت از بیمار در منزل

خدمات مراقبت از بیمار در منزل توسط بهیاران مجرب آنی طب به شما عزیزان ارائه می شود. مراقب بیمار وظیفه رسیدگی به تغذیه بیمار، مدیریت مصرف دارو ها، نظافت شخصی بیمار، استحمام و... را دارد. 

 هزینه مراقبت از بیمار در منزل برای 8 ساعت 250 هزار تومان است. هزینه ی مراقبت از بیمار در بیمارستان برای 12 ساعت 313 هزار تومان است. قیمت مراقبت از بیمار به صورت شبانه روزی در منزل 500 هزار تومان است. هزینه مراقبت شبانه روزی از بیمار در بیمارستان 750 هزار تومان است.

هزینه خدمات مراقبت از سالمند در منزل

مراقبت و رسیدگی به نیاز های سالمندان امری ضروری می باشد. بسیاری از افراد فرصت کافی برای رسیدگی به بستگان سالخورده را ندارند. این افراد می توانند از خدمات مراقبت از سالمند بهره ببرند.

  هزینه مراقبت از سالمند به صورت ماهیانه محاسبه می شود. پرستاری از سالمند ماهیانه هر روز 8 ساعت هزینه ای بین 5 تا 7 میلیون تومان دارد. هزینه نگه داری شبانه روزی از سالمند در منزل به صورت ماهیانه بین 6 تا 10 میلیون تومان است.

قیمت خدمات مراقبت از کودک در منزل

امروزه والدین به دلیل مشغله های فکری و کاری فرصت مراقبت و نگهداری از فرزندان خود را ندارند. شما می توانید با استفاده از خدمات مراقبت از کودک در منزل به امور زندگی خود رسیدگی کنید و از بهترین خدمات مراقبتی بهره مند شوید. 

هزینه پرستاری از کودک به صورت ماهیانه هر روز 8 ساعت محاسبه می شود. قیمت مراقبت از کودک ماهیانه 5 تا 7 میلیون تومان است. هزینه مراقبت شبانه روزی از کودک ماهیانه بین 7 تا 13 میلیون بر اساس تعداد فرزندان متغیر است.

چرا خدمات پرستاری در منزل آنی طب؟

از مزایای خدمات پرستاری آنی طب می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  1. آنی طب دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان است.
  2. متخصصین آنی طب کلیه خدمات پرستاری را در کوتاه ترین زمان ممکن به شما عزیزان ارائه می کند.
  3. تیم آنی طب متشکل از پرستاران و متخصصین حرفه ای می باشد.
  4. آنی طب اولین مرکز هوشمند پرستاری در ایران می باشد.
  5. مجموعه آنی طب کلیه خدمات پرستاری را در تمامی شهر های ایران ارائه می دهد.
  6. آنی طب تحت پوشش انجمن صنفی مدیران مراکز مشاوره و خدمات پرستاری در منزل می باشد.
  7. پرسنل آنی طب سال های متعدد در زمینه ارائه خدمات درمانی مشغول به کار هستند.
  8. شما می توانید درخواست خدمات پرستاری مورد نظر خود را به راحتی در سایت یا اپلیکیشن آنی طب ثبت کنید.
  9. با استفاده از اپلیکیشن آنی طب می توانید فرایند حضور پرستار در منزل را مشاهده و ارزیابی نمایید.

سخن آخر 

ممنون که تا انتهای این مقاله ما را همراهی کردید. تیم آنی طب تلاش می کند تا در هر زمان بهترین خدمات پرستاری را به شما ارائه دهد. جهت مطالعه مقالات مشابه می توانید روی اینجا کلیک کنید. 

shape image