استخدام پرستار کودکدر این مقاله قصد داریم درباره استخدام پرستار کودک، وظایف و ویژگی های پرستار کودک، مزایا و هزینه خدمات پرستاری از کودک در منزل صحبت کنیم. 

مراقبت و رسیدگی به نیاز های روانی، عاطفی و جسمی کودک امری مهم و ضروری می باشد. امروزه بسیاری از والدین به دلیل مشغله های زیاد توانایی نگهداری و مراقبت از فرزندشان را ندارند. در این شرایط استخدام پرستاری مورد اعتماد و دلسوز برای نگهداری از کودک می تواند راه گشا باشد.  

اگر به استخدام پرستار کودک در منزل نیاز دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

ویژگی های پرستار کودک

از ویژگی های پرستار کودک می توان به مسئولیت پذیری، دانش و تجربه در زمینه نگهداری و مراقبت از کودک، مورد اعتماد بودن، داشتن مهارت های برقراری ارتباط، انضباط، توانایی ایجاد انگیزه در کودک و توانایی سرگرم کردن کودک اشاره کرد. 

پرستار باید از کودک در برابر هر نوع آسیب و صدمه محافظت کند و وظایف خود را به درستی انجام دهد. 

وظایف پرستار کودک

 1. رسیدگی به تغذیه کودک با توجه به برنامه غذایی
 2. مدیریت مصرف مکمل ها، ویتامین ها و دارو ها مطابق با برنامه زمانی
 3. استحمام کودک
 4. رسیدگی به نظافت شخصی کودک مثل شستن دست ها، گرفتن ناخن ها و...
 5. تعویض پوشک یا لباس کودک
 6. انجام بازی فکری و کار های آموزشی
 7. گذراندن اوقات فراغت با کودک ( تماشای کارتون، گوش دادن به موسیقی، رفتن به مکان های تفریحی با اجازه والدین و...

پرستاری از کودک و نوزاد در منزل

مجموعه آنی طب خدمات پرستاری از کودک و نوزاد را در سنین مختلف به شما عزیزان ارائه می دهد. همچنین اگر دارای چند فرزند هستید می توانید از خدمات مراقبتی ما استفاده کنید. 

در صورتی که کودک یا نوزاد شما به بیماری خاصی مبتلا باشد یا شرایط ویژه ای داشته باشد، ما فرد مناسب را برای مراقبت از او می فرستیم. خدمات پرستاری از کودک به صورت شبانه روزی، 8 ساعته یا ماهیانه ارائه می شود. 

شرایط استخدام پرستار کودک در آنی طب

مجموعه آنی طب معیار هایی را برای انتخاب پرستار کودک در نظر گرفته است تا فردی مناسب را برای نگهداری از کودک به منزلتان بفرستد. برخی از این شرایط عبارت اند از :

 1. طی کردن دورهای مربوطه و ارائه مدارک آموزشی
 2. بررسی میزان تجربه در برقراری ارتباط با کودک
 3. بررسی سوابق شغلی گذشته
 4. ارزیابی ویژگی های اخلاقی مانند میزان درک، مسئولیت پذیری، تعهد، منظم بودن و …
 5. دریافت گواهی عدم سوپیشینه
 6. دریافت گواهی عدم اعتیاد
 7. تحلیل و بررسی میزان علاقه پرستار به وظیفه شغلی

مزایای استخدام پرستار کودک

کودکی دوران بسیار مهم و حساسی از زندگی است. حضور فردی مورد اعتماد برای مراقبت از کودک، استرس و ترس دوری از والدین را در او کاهش می دهد. 

با استخدام پرستار کودک می توانید هم نیاز های فرزندتان برطرف کنید و هم می توانید به کار و سایر امور زندگی خود رسیدگی کنید. برطرف شدن نیاز های تربیتی، عاطفی، روانی و ایجاد حس آرامش و امنیت در کودک از سایر مزایای استخدام پرستار کودک می باشد. 

هزینه استخدام پرستار کودک 

هزینه استخدام پرستار کودک، با توجه به درخواست والدین و مدت زمان ارائه خدمات پرستاری از کودک و فاصله محل او تا منزل سالمند متفاوت می باشد.

شما می توانید برای آگاهی از قیمت های دقیق با پشتیبانی آنی طب تماس بگیرید یا پس از ثبت نام در سایت با کلیک روی دکمه درخواست خدمت از قیمت خدمات پرستاری از کودک آگاه شوید.

هزینه استخدام پرستار کودک در آنی طب بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده است. شما می توانید با استفاده از این خدمات در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید و از بهترین خدمات مراقبتی بهره مند شوید. 

چرا استخدام پرستار کودک از آنی طب ؟

آنی طب با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و داشتن چندین سال سابقه در زمینه ارائه انواع خدمات درمانی تلاش می کند تا بهترین خدمات پرستاری از کودک را به شما عزیزان ارائه دهد. شما می توانید با خیال آسوده از آنی طب خدمات مراقبتی را درخواست کنید.

پرستاران ما در هر زمان که شما بخواهید برای ارائه خدمات مراقبت از کودک به منزل شما اعزام می شوند. امکان ارائه این خدمات در روز های تعطیل نیز وجود دارد. 

آنی طب دارای تمامی مجوز های لازم به خصوص مجوز وزارت بهداشت می باشد. همچنین آنی طب تحت پوشش انجمن صنفی مدیران مراکز مشاوره و خدمات پرستاری در منزل است.

مزیت برتر ما، اپلیکیشن درخواست خدمات پرستاری آنی طب می باشد. آنی طب اولین مرکز هوشمند خدمات پرستاری در ایران است. شما می توانید درخواست استخدام پرستار کودک را به راحتی از طریق اپلیکیشن آنی طب ثبت نمایید.

نحوه ثبت درخواست برای استخدام پرستار کودک

شما می توانید برای استفاده از خدمات مراقبت از کودک درخواست خود را از طریق شماره تماس، سایت یا اپلیکیشن آنی طب ثبت نمایید. برای ثبت درخواست با شماره ثابت 02191010653 یا شماره همراه 09101717105 تماس بگیرید. جهت ثبت درخواست از طریق سایت و اپلیکیشن آنی طب، مراحل زیر را به صورت گام به گام انجام دهید.

 1. ابتدا وارد سایت یا اپلیکیشن آنی طب شوید. برای دانلود اپلیکیشن آنی طب روی اینجا کلیک کنید.
 2. روی گزینه ثبت نام کلیک کرده، شماره تلفن خود را در سایت یا اپلیکیشن آنی طب وارد کنید و در آن جا ثبت نام کنید.
 3. پس از ثبت نام، روی گزینه درخواست خدمت کلیک کنید و درخواست خود را جهت استفاده از خدمات مراقبت از کودک در منزل ثبت نمایید.
 4. اندکی پس از ثبت درخواست، همکاران ما برای انجام هماهنگی های لازم جهت اعزام پرستار کودک و ارائه خدمات مراقبتی با شما تماس می گیرند.
 5. نیرو های ما در زمان معین در منزل شما حاضر می شوند.

پشتیبانی آنی طب

پس از این که درخواست خود را در سایت یا اپلیکیشن آنی طب ثبت کردید، می توانید از طریق اطلاع رسانی های پیامکی، وضعیت ثبت درخواست و فرایند حضور پرستار کودک در منزل را مشاهده و پیگیری کنید. امکان مشاهده مشخصات پرستار کودک در اپلیکیشن وجود دارد.

در صورت نیاز با پشتیانی آنی طب با شماره ثابت 02191010653 یا شماره همراه 09101717105 تماس حاصل نمایید. همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما هستند و شما را درباره استخدام پرستار کودک راهنمایی می کنند. خواهشمندیم پس از دریافت خدمات مراقبت از کودک، نظرات و انتقادات خود را درباره کیفیت خدمات به ما اعلام کنید.

سخن آخر

در این مقاله سعی کردیم تمامی نکات مهم درباره استخدام پرستار کودک را بیان کنیم. شما می توانید برای مطالعه مقالات بیشتر روی اینجا کلیک کنید. 

shape image