مراقبت از بیمار در منزل تهراناگر به خدمات مراقبت از بیمار در منزل تهران نیاز دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

نگهداری و مراقبت دائمی از بیمار نیازمند وقت و روحیه ای قوی است. بسیاری از افراد به دلیل کار و مشغله زیاد، فرصت نگهداری و رسیدگی به بیمار را ندارند. در این شرایط استفاده از خدمات مراقبت از بیمار در منزل می تواند راه گشا باشد. 

مجموعه آنی طب خدمات مراقبت از بیمار در منزل تهران را در هر ساعت از شبانه روز حتی در ایام تعطیل به شما عزیزان ارائه می کند. در ادامه مقاله به نحوه ثبت درخواست برای استفاده از خدمات مراقبت از بیمار در منزل تهران و هزینه آن می پردازیم. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.
 

نحوه ثبت درخواست برای مراقبت از بیمار در منزل

جهت استفاده از خدمات مراقبت از بیمار در منزل تهران، طبق مراحل زیر عمل کنید.

 1. وارد سایت یا اپلیکیشن آنی طب شوید. جهت دانلود اپلیکیشن آنی طب روی اینجا کلیک کنید.
 2. شماره همراه خود را در سایت یا اپلیکیشن آنی طب وارد کنید و در آن جا ثبت نام کنید.
 3. پس از ثبت نام در سایت یا اپلیکیشن، روی درخواست خدمت کلیک کنید و درخواست خود را جهت استفاده از خدمات مراقبت از بیمار در منزل تهران ثبت نمایید.
 4. مدتی پس از ثبت درخواست، همکاران ما جهت انجام هماهنگی های لازم برای فرستادن بهیار یا پرستار با شما تماس می گیرند.
 5. متخصصین آنی طب در کوتاه ترین زمان ممکن برای ارائه خدمات مراقبت از بیمار در منزل شما حاضر می شوند.
   

پشتیبانی آنی طب

پس از ثبت درخواست در داخل سایت یا اپلیکیشن آنی طب، بیمار می تواند از طریق اطلاع رسانی های پیامکی، وضعیت ثبت درخواست و فرایند حضور بهیار یا پرستار در منزل را مشاهده و پیگیری کند. 

در صورت نیاز به پشتیبانی آنی طب با شماره ثابت 02191010653 با شماره همراه 09101717105 تماس حاصل نمایید. شما می توانید پس از دریافت خدمات مراقبت از بیمار در منزل، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق نظرسنجی به ما منتقل کنید. 
 

خدمات مراقبت از بیمار برای چه افرادی کاربرد دارد؟

بسیاری از افراد فرصت رسیدگی به اعضاء خانواده و مراقبت از بیمار در بیمارستان را ندارند. در چنین شرایطی استفاده از خدمات مراقبت از بیمار امری ضروری می باشد. خدمات مراقبت از بیمار شامل موارد زیر می باشد.

 1. خدمات مراقبتی بعد از جراحی
 2. مراقبت از بیمارانی که به تازگی از بیمارستان مرخص شده اند
 3. مراقبت از بیماران با بیماری های خاص و زمینه ای
 4. مراقبت از بیماران سرطانی
 5. مراقبت از سالمندان
 6. مراقبت از کودکان
 7. مراقبت از بیمارانی که ناتوانی حرکتی دارند
 8. مراقبت از افراد معلول و کم توان
 9. مراقبت از بیماران سرپایی
   

خدمات مراقبت از بیمار در منزل

بیماران با توجه به شرایط و نوع بیماری به مراقبت های خاصی نیاز دارند. وظایف مراقبتی بهیار یا پرستار شامل رسیدگی به تغذیه بیمار، رسیدگی به نظافت شخصی و استحمام بیمار، رسیدگی به برنامه دارویی، مراقبت اجتماعی و جسمی از بیمار و رسیدگی به امور شخصی بیمار می شود. 

مجموعه آنی طب خدمات مراقبت از بیمار در منزل را به صورت ساعتی یا شبانه روزی به شما عزیزان ارائه می دهد. لیست خدمات مراقبت از بیمار در منزل تهران به شرح زیر می باشد.

 1. مراقبت از بیمار در منزل روزانه 8 ساعت
 2. مراقبت از بیمار در بیمارستان به صورت 12 ساعته
 3. مراقبت از بیمار به صورت شبانه روزی
 4. مراقبت از بیمار در بیماستان به صورت شبانه روزی
 5. مراقبت از سالمند به صورت روزانه یا ساعتی
   

هزینه خدمات مراقبت از بیمار در منزل تهران

هزینه خدمات مراقبت از بیمار در منزل، با توجه به شرایط بیمار، مدت زمان استفاده از خدمات و نوع درخواست متفاوت می باشد. 

شما می توانید جهت آگاهی از قیمت های دقیق خدمات مراقبت از بیمار در منزل تهران با مشاوران آنی طب تماس حاصل کنید. همچنین می توانید بعد از ثبت نام در سایت با کلیک روی درخواست خدمت از هزینه خدمات مراقبت از بیمار در منزل آگاه شوید.

تمامی قیمت های ما در آنی طب بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده اند. شما می توانید خدمات مراقبت از بیمار در منزل را با هزینه ای مناسب دریافت نمایید.
 

خدمات مراقبت از بیمار در منزل در چه شهر هایی ارائه می شود؟

مجموعه آنی طب تلاش می کند تا خدمات مراقبت از بیمار را در تمامی شهر های ایران مثل تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، اهواز، تبریز و... ارائه دهد. شما می توانید در هر نقطه از ایران، برای استفاده از خدمات مراقبت از بیمار در منزل درخواست خود را ثبت کنید. 
 

خدمات مراقبت از بیمار در منزل، چه مناطقی از تهران را پوشش می دهد؟

مجموعه آنی طب خدمات مراقبت از بیمار در منزل را در تمامی نقاط تهران واقع در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران ارائه می دهد. ارائه این خدمات شامل تمامی مناطق و شهرک های حومه تهران مانند پرند، پردیس، دماوند و... نیز می شود.
 

مراقبت از بیمار در منزل غرب تهران

خدمات مراقبت از بیمار در تمامی مناطق غرب تهران مانند پونک، صادقیه، ستارخان، جنت آباد، شهر زیبا، گیشا، طرشت، شهرک اکباتان، تهرانسر و... به شما عزیزان ارائه می شود.
 

مراقبت از بیمار در منزل شمال تهران

خدمات مراقبت از بیمار در تمامی مناطق واقع در شمال تهران مانند تجریش، دربند، ازگل، اقدسیه، زعفرانیه، اوین، شهرک نفت، دارآباد، ولنجک، امام زاده قاسم، شهرک محلاتی، فرمانیه، فرشته، قیطریه، کاشانک، محمودیه، سوهانک، آجودانیه، جماران، الهیه، نیاوران، کاشانک، باغ فردوس، کامرانیه و... ارائه می شود.
 

مراقبت از بیمار در منزل مرکز تهران

خدمات مراقبت از بیمار در تمامی مناطق واقع در مرکز تهران مانند ولیعصر، میدان جهاد، کریم خان، ایرانشهر و امیر آباد و... ارائه می گردد.
 

مراقبت از بیمار در منزل شرق تهران

خدمات مراقبت از بیمار در تمامی مناطق واقع در شرق تهران مانند نارمک، هنگام، تهران پارس، حکیمیه، تهران نو، شمیران نو، دلاوران، استخر، سراج، افسریه، شهرک والفجر، پیروزی، مجیدیه و... ارائه می شود.
 

سخن آخر

با استفاده از خدمات مراقبت از بیمار در منزل، می توانید از اتلاف وقت جلوگیری نمایید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید. حضور در محیط بیمارستان خطر ابتلا به بیماری های عفونی و ویروسی را افزایش می دهد. 

با استفاده از خدمات مراقبتی در محیط پاک و سالم منزل، بیمار می تواند در نهایت راحتی و آرامش مراحل درمانی را طی کند و بهبود یابد.

shape image