استخدام همراه بیمار در بیمارستاناگر به استخدام همراه بیمار در بیمارستان نیاز دارید این مقاله را از دست ندهید. 

بسیاری از افراد به دلیل مشغله کاری و نداشتن وقت کافی شرایط مراقبت از بستگان بیمار در بیمارستان را ندارند. استخدام همراه بیمار در بیمارستان یکی از خدماتی است که توسط مجموعه آنی طب به شما عزیزان ارائه می شود. شما می توانید با استفاده از این خدمات هم به امور خود رسیدگی کنید و هم از بستگان بیمار خود مراقبت کنید.

در ادامه مقاله درباره خدمات همراه بیمار در بیمارستان، نحوه درخواست برای این خدمات، هزینه ها و مزایای آن صحبت خواهیم کرد. 

چه موقع به همراه بیمار نیاز پیدا می‌کنیم؟

معمولا افراد به دلیل نداشتن مهارت کافی در مراقبت از بیمار یا عدم توانایی در مراقبت شبانه روزی از بیمار ترجیح می دهند فردی ماهر و مجرب را برای مراقبت از بیمار استخدام کنند. 

گاهی اوقات فرد بیمار در شهر دیگری بستری شده است و ما به دلیل فاصله زیاد نمی توانیم از او مراقبت کنیم. تداخل ساعات کاری و نداشتن وقت کافی نیز یکی از رایج ترین دلایل برای استخدام همراه بیمار می باشد. 

در این شرایط استفاده از خدمات مراقبت از بیمار می تواند راه گشا باشد. آنی طب خدمات مراقبت از بیمار را هم در خانه و هم در بیمارستان به شما عزیزان ارائه می دهد. 

خدمات همراه بیمار در بیمارستان

بسیاری از افراد به دلیل آسیب، بیماری خاص و یا انجام عمل جراحی در بیمارستان بستری می شوند تا تحت مراقبت های پزشکی قرار بگیرند. این افراد به دلیل ضعف جسمانی قادر نیستند به امور شخصی خود از قبیل حرکت کردن، تعویض لباس، غذا خوردن و... رسیدگی کنند. 

حضور فردی که از بیمار مراقبت کند و نیاز های او را برطرف کند امری ضروری است. خدماتی که همراه بیمار در بیمارستان ارائه می دهد شامل موارد زیر می باشد :

 1. کمک در جابه جایی و رفت و آمد بیمار
 2. استحمام بیمار
 3. رسیدگی به نظافت شخصی بیمار
 4. سرو غذا برای بیمار
 5. کمک به بیمار هنگام برخاستن یا خوابیدن
 6. تعویض لباس بیمار
 7. مراقبت از بیمار در برابر آسیب یا صدمه
 8. نظارت بر مصرف دارو ها در زمان معین
 9. کمک به بیمار برای تغییر وضعیت به منظور جلوگیری از زخم بستر

مزایای استخدام همراه بیمار در بیمارستان

از مزایای استخدام همراه بیمار در بیمارستان می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 1. عدم شیوع بیماری های واگیردار بین بستگان بیمار
 2. آسایش بیمار
 3. برطرف کردن نیاز های مختلف بیمار
 4. مراقبت شبانه روزی از بیمار
 5. راحتی و آسایش بستگان و اطرافیان بیمار

هزینه استخدام همراه بیمار در بیمارستان

هزینه استخدام همراه بیمار در بیمارستان با توجه به آدرس بیمارستان و محل بیمار متفاوت می باشد.

شما می توانید برای آگاهی از قیمت دقیق استخدام همراه بیمار در بیمارستان با پشتیبانی آنی طب تماس بگیرید. همچنین می توانید پس از ثبت نام در سایت آنی طب با کلیک روی درخواست خدمت از قیمت این خدمات مطلع شوید.

هزینه استخدام همراه بیمار در آنی طب بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده اند. شما می توانید با بهره گیری از این خدمات از بهترین خدمات مراقبت از بیمار بهره مند شوید.

خدمات مراقبت از بیمار در چه شهر هایی ارائه می شود؟

آنی طب تلاش می کند خدمات مراقبت از بیمار در بیمارستان را در سراسر ایران ارائه دهد. شما می توانید از تمامی شهر های ایران مانند تهران، کرج، مشهد، شیراز، اهواز، تبریز، یزد، اردبیل، ارومیه، اصفهان  و... برای استفاده از این خدمات درخواست خود را در سایت یا اپلیکیشن آنی طب ثبت کنید. 

استخدام همراه بیمار در بیمارستان تهران

پیدا کردن شخصی دلسوز و مسئولیت پذیر برای مراقبت از بیمار در بیمارستان امری دشوار است. اگر در یکی از بیمارستان های تهران بستری هستید و به خدمات مراقبت از بیمار در بیمارستان نیاز دارید، می توانید روی کمک ما حساب کنید. 

مجموعه آنی طب خدمات مراقبت از بیمار را در تمامی بیمارستان های شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران ارائه می دهد. 

استخدام همراه بیمار در بیمارستان شمال تهران

اگر در یکی از بیمارستان های واقع در شمال تهران بستری هستید و قصد دارید از خدمات مراقبت از بیمار در بیمارستان استفاده کنید، می توانید به راحتی درخواست خود را جهت استفاده از این خدمات در سایت و اپلیکیشن آنی طب ثبت کنید. تیم آنی طب در کوتاه ترین زمان ممکن در محل بیمار حاضر خواهند شد.

استخدام همراه بیمار در بیمارستان غرب تهران

اگر در هر یک از بیمارستان های واقع در غرب تهران بستری هستید و به همراه بیمار در بیمارستان نیاز دارید، اصلا جای نگرانی نیست. آنی طب نیرو های خود را در هر زمان به تمامی بیمارستان های واقع در غرب تهران اعزام می کند.

استخدام همراه بیمار در بیمارستان مرکز تهران و شرق تهران

آنی طب نیرو های مجرب خود را برای ارائه خدمات مراقبت از بیمار به تمامی بیمارستان های واقع در مرکز و شرق تهران می فرستد. اگر در یکی از بیمارستان های شرق یا مرکز تهران بستری هستید، می توانید درخواست خود را برای استخدام همراه بیمار در بیمارستان ثبت نمایید.

نحوه ثبت درخواست برای استخدام همراه بیمار

جهت استخدام همراه بیمار در بیمارستان، مراحل زیر را به صورت گام به گام انجام دهید.

 1. ابتدا وارد سایت یا اپلیکیشن آنی طب شوید. برای دانلود اپلیکیشن آنی طب روی اینجا کلیک کنید.
 2. روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.
 3. شماره تلفن خود را در سایت یا اپلیکیشن آنی طب وارد کنید و پس از وارد کردن کد پیامکی در آن جا ثبت نام کنید.
 4. پس از ثبت نام، روی گزینه درخواست خدمت کلیک کنید و درخواست خود را جهت استفاده از خدمات مراقبت از بیمار در بیماستان ثبت نمایید.
 5. اندکی پس از ثبت درخواست، همکاران ما برای انجام هماهنگی های لازم جهت اعزام نیرو با شما تماس می گیرند.
 6. نیرو های ما در کوتاه ترین زمان برای مراقبت از بیمار در بیماستان مورد نظر حاضر می شوند.

کلام آخر

آنی طب علاوه بر ارائه خدمات مراقبت از بیمار در بیمارستان، کلیه خدمات پزشکی و پرستاری را نیز در منزل به شما عزیزان ارائه می کند. جهت آشنایی با این خدمات و مطالعه مقالات مشابه روی اینجا کلیک کنید.

shape image