خرید و اجاره ابزار پزشکیدر این مقاله قصد داریم درباره انواع تجهیزات پزشکی، هزینه آن ها و نحوه درخواست برای خرید و اجاره ابزار پزشکی صحبت کنیم. پس اگر به تجهیزات و ابزار پزشکی نیاز دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 

شما می توانید با اجاره یا خرید ابزار های پزشکی در منزل درمان شوید و فرایند های درمانی را در نهایت آسودگی و آرامش تکمیل کنید. پزشکان نیز می توانند برای مطب یا مرکز درمانی خود تجهیزات استریل و پیشرفته ترین دستگاه های پزشکی را از مجموعه آنی طب تهیه کنند.

انواع ابزار پزشکی 

انواع ابزار ها و تجهیزات پزشکی به دو دسته مصرفی و غیر مصرفی تقسیم می شوند در ادامه مقاله هرکدام از این موارد را به اختصار توضیح خواهیم داد. 

خرید ابزار پزشکی مصرفی

ابزار ها و تجهیزات پرشکی مصرفی به منظور تزریق دارو یا مایعات به بدن بیمار، انجام آزمایش، نمونه گیری، پانسمان زخم و مواردی از این قبیل در کلینیک ها، بیمارستان ها، آزمایشگاه ها، مطب ها، محل نگهداری بیمار و سایر مراکز درمانی مورد استفاده قرار می گیرند.

تجهیزات مصرفی پزشکی معمولا یکبار مصرف هستند و امکان استفاده مجدد از آن ها وجود ندارد. مجموعه آنی طب کلیه ابزار های پزشکی مصرفی را به صورت استریل و بسته بندی شده با قیمتی مناسب برای شما ارسال می کند. 

ابزار های پزشکی مصرفی شامل انواع سرنگ، یورین بگ، گاز استریل، آب مقطر، پنبه الکل، انواع سوند، بتادین، دستکش استریل، ست سرم، آنژیوکت، انواع چسب، گاز کیلویی، پک پانسمان، گان یکبارمصرف، کاتتر فولی سیلیکونی، باند، انواع سرسوزن، سند لوله نازال معمولی، کاتتر اکسیژن نازال، ماسک ساده اکسیژن، لوله NGT سیلیکونی و کپسول اکسیژن می شود.

خرید و اجاره ابزار پزشکی غیر مصرفی

ابزار های پزشکی غیر مصرفی شامل دستگاه هایی مثل ونتیلاتور، فتوتراپی، نبولایزر، دستگاه ساکشن، دستگاه مانیتورینگ قلبی، تخت بیمارستانی، ویلچر، تخت بیمارستانی برقی، اکسیژن ساز و... می باشد. 

شما می توانید این دستگاه ها را از آنی طب خریداری کنید یا آن ها را به صورت روزانه یا ماهیانه اجاره کنید. آنی طب تلاش می کند تا کلیه ابزار های پزشکی غیر مصرفی را با مناسب ترین قیمت در زمان مورد نظر برای شما ارسال کند. 

خرید و اجاره اکسیژن ساز

دستگاه اکسیژن ساز درصد اکسیژن رسانی به بدن بیمار را افزایش می دهد و در بهبود تنفس بیمار تاثیر زیادی دارد. این دستگاه میزان اکسیژن را بالا برده و درصد اکسیژن درون محفظه ها را به 94 درصد می رساند. سپس اکسیژن از نازل مخصوص به سمت بینی و دهان بیمار هدایت می شود.

خرید و اجاره فتوتراپی

دستگاه فتوتراپی به منظور درمان زردی و یرقان که بیشتر در نوزادان مشاهده می شود، مورد استفاده قرار می گیرد. 

خرید و اجاره ساکشن

دستگاه ساکشن برای مکش و تخلیه خونابه، ترشحات در ناحیه جراحی یا پاکسازی دستگاه تنفسی به کار می رود. 

خرید و اجاره ونتیلاتور

ونتیلاتور یکی از دستگاه هایی است که با تجویز پزشک به منظور بهبود تنفس و اکسیژن رسانی به بدن بیمار به کار می رود. این دستگاه در چند نوع فشار منفی و فشار مثبت، فشار ثابت و حجم ثابت و .. ارائه می شوند. 

خرید و اجاره مانیتورینگ قلبی

دستگاه مانیتورینگ قلبی علائم حیاتی و وضعیت ضربان قلب بیمار را بر روی صفحه ای نمایش می دهد. در صورتی که بیمار در شرایط و وضعیت نا مطلوب قرار گیرد، این دستگاه اخطار های لازم را به پزشک یا پرستار می دهد. 

قیمت اجاره و فروش ابزار پزشکی

قیمت ابزار های مصرفی و غیر مصرفی پزشکی با توجه به نوع ابزار، تعداد و برند متفاوت می باشد. از این رو شما می توانید برای آگاهی از قیمت های دقیق تجهیزات پزشکی مورد نظر  با پشتیبانی آنی طب به شماره ثابت 02191010653 یا شماره همراه 09101717105 تماس بگیرید.  

مجموعه آنی طب با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان، تلاش می کند تا بهترین و پیشرفته ترین ابزار پزشکی را با کمترین هزینه به شما ارائه کند. تمامی قیمت های فروش و اجاره تجهیزات پزشکی در آنی طب بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده اند.

چرا خرید تجهیزات پزشکی از آنی طب ؟

مجموعه آنی طب دارای چندین سال سابقه در زمینه ارائه خدمات درمانی و فروش تجهیزات پزشکی می باشد. ای مجموعه تحت پوشش انجمن صنفی مدیران مراکز مشاوره و خدمات پرستاری در منزل می باشد و دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان است. 

مجموعه آنی طب بهترین تجهیزات پزشکی را در کم ترین زمان ممکن برای شما ارسال می کند. مزیت برتر ما، اپلیکیشن درخواست خدمات و تجهیزات پزشکی آنی طب است. 

آنی طب اولین مرکز هوشمند خدمات پرستاری و پزشکی در کشور است. شما می توانید تمامی فرآیند درخواست تجهیزات پزشکی را از طریق سایت یا اپلیکیشن آنی طب به راحتی انجام دهید.

فرایند ثبت درخواست برای اجاره و فروش ابزار پزشکی

جهت خرید یا اجاره ابزار های پزشکی، مراحل زیر را به صورت گام به گام انجام دهید.

  1. وارد سایت یا اپلیکیشن آنی طب شوید. برای دانلود اپلیکیشن آنی طب روی اینجا کلیک کنید.
  2. روی گزینه ثبت نام کلیک کرده، شماره تلفن خود را در سایت یا اپلیکیشن آنی طب وارد کنید و در آن جا ثبت نام کنید.
  3. پس از ثبت نام، روی دکمه درخواست خدمت کلیک کنید و درخواست خود را جهت خرید یا اجاره هر یک از ابزار های پزشکی ثبت نمایید.
  4. اندکی پس از ثبت درخواست، همکاران ما برای انجام هماهنگی های لازم جهت ارسال ابزار پزشکی با شما تماس می گیرند و تجهیزات مورد نیاز را در زمان معین برای شما ارسال می کنند.

پشتیبانی آنی طب

بعد از ثبت درخواست در سایت یا اپلیکیشن آنی طب شما می توانید از طریق اطلاع رسانی های پیامکی، وضعیت ثبت درخواست و ارسال ابزار های پزشکی مورد نیاز خود را مشاهده و پیگیری کنید. 

در صورت نیاز با پشتیانی آنی طب با شماره ثابت 02191010653 یا شماره همراه 09101717105 تماس حاصل نمایید. همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما هستند. خواهشمندیم پس از خرید یا اجاره ابزار پزشکی، از طریق نظرسنجی نظرات خود را درباره کیفیت تجهیزات و نحوه ارسال به ما اعلام کنید.

سخن آخر

آنی طب علاوه بر ارسال ابزار ها و تجهیزات پزشکی، انواع خدمات پرستاری، پزشکی، پاراکلینیکی، آزمایشگاهی و مراقبتی را در منزل به شما عزیزان ارائه می دهد.

ممنون که تا انتهای این مطلب ما را همراهی کردید. برای مشاهده مطالب بیشتر و آشنایی با سایر خدمات درمانی آنی طب روی اینجا کلیک کنید.

shape image