صدور گواهی فوت در منزلصدور گواهی فوت در منزل یکی از خدماتی است که مجموعه آنی طب به شما عزیزان ارائه می دهد. 

مرگ واقعیتی در زندگی است که برای همه افراد اتفاق می افتد. گاهی ممکن است یکی از عزیزان خود را در منزل از دست بدهیم. در این شرایط پزشک معالج باید شخص متوفی را معاینه کند و پس از تائید عدم احتمال قتل، گواهی فوت صادر کند.

در این مقاله قصد داریم درباره خدمات صدور گواهی فوت در منزل، شرایط صدور گواهی فوت و نحوه ثبت درخواست برای صدور گواهی فوت در منزل صحبت کنیم. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.
 

نحوه ثبت درخواست برای صدور گواهی فوت در منزل

جهت استفاده از خدمات صدور گواهی فوت در منزل، طبق مراحل زیر عمل کنید.

  1. ابتدا وارد سایت یا اپلیکیشن آنی طب شوید. ( جهت دانلود اپلیکیشن آنی طب روی اینجا کلیک کنید یا از طریق کافه بازار اپلیکیشن آنی طب را دریافت کنید. )
  2. شماره تلفن خود را در سایت یا اپلیکیشن آنی طب وارد کنید و در آن جا ثبت نام کنید.
  3. پس از ثبت نام، روی درخواست خدمت کلیک کنید و درخواست خود را جهت استفاده از خدمات صدور گواهی فوت در منزل ثبت نمایید و آدرس خود را وارد نمایید.
  4. مدتی پس از ثبت درخواست، همکاران ما جهت انجام هماهنگی های لازم برای فرستادن پزشک معالج با شما تماس می گیرند.
  5. تیم پزشکی آنی طب در کوتاه ترین زمان ممکن برای معاینه متوفی و صدور گواهی فوت در منزل شما حاضر می شوند.
     

پشتیبانی آنی طب

پس از ثبت درخواست در داخل سایت یا اپلیکیشن آنی طب، می توانید از طریق اطلاع رسانی های پیامکی، وضعیت ثبت درخواست و روند حضور پزشک متخصص در منزل را مشاهده و پیگیری کند. 

در صورت نیاز می توانید با پشتیانی آنی طب با شماره ثابت 02191010653 با شماره همراه 09101717105 تماس حاصل نمایید. شما می توانید پس از دریافت خدمات صدور گواهی فوت در منزل، نظرات و پیشنهادات خود را از طریق نظرسنجی به ما اعلام کنید.
 

صدور گواهی فوت در منزل

برای صدور گواهی فوت در منزل، پزشک متخصص فرد متوفی را به طور کامل معاینه می کند و مدارک هویتی او را بررسی می کند. پس از اینکه پزشک متخصص عدم احتمال قتل را تائید کرد، برای متوفی گواهی فوت صادر می کند. 

ممکن است در برخی موارد شواهدی مبنی بر عدم مرگ طبیعی در منزل پیدا شود. در این شرایط شخص متوفی به پزشکی قانونی ارجاع داده می شود تا پس از بررسی های لازم گواهی فوت و مجوز دفن صادر شود. 

شما می توانید برای صدور گواهی فوت در منزل از پزشکان و متخصصان ماهر آنی طب کمک بگیرید.
 

شرایط صدور گواهی فوت در منزل 

پزشکی که برای شخص متوفی گواهی فوت صادر می کند باید مورد تایید سازمان پزشکی قانونی باشد و از طرف این سازمان دارای مجوز باشد. 

مجموعه آنی طب با مجوز رسمی از سازمان پزشکی قانونی و سازمان بهداشت و درمان، خدمات صدور گواهی فوت را به شما عزیزان ارائه می دهد. پزشکان مجموعه آنی طب دارای مجوز رسمی از سازمان پزشکی قانونی می باشند و شرایط لازم برای صدور گواهی فوت را دارند. 

پزشک بر اساس مدارک فرد متوفیشناسنامه متوفی و کارت شناسایی ملی ) می تواند گواهی فوت را صادر کند. 

پزشک در صورتی می تواند گواهی فوت را در منزل صادر کند که فرد متوفی 60 سال به بالا باشد و علائم خفگی، ضرب و جرح، بریدگی، اصابت گلوله در بدن او مشاهده نشود. 

درصورتی که طفل نوزادی مرده به دنیا بیاید، پزشک متخصص می تواند نسبت به صدور گواهی فوت نوزاد اقدام نماید.

پزشک متخصص گواهی فوت را تنها در برگه های مخصوص صدور گواهی فوت که توسط پزشکی قانونی صادر می گردند درج خواهد کرد. 
 

هزینه صدور گواهی فوت در منزل

هزینه صدور گواهی فوت در منزل، با توجه فاصله پزشک معالج به محل سکونت شخص متوفی متفاوت می باشد. با این حال هزینه صدور گواهی فوت در منزل حدودا بین 600000 تومان تا 700000 تومان می باشد.  

شما می توانید جهت آگاهی از قیمت دقیق صدور گواهی فوت در منزل با مشاوران آنی طب تماس بگیرید. همچنین می توانید پس از ثبت نام در سایت با کلیک روی درخواست خدمت از قیمت سایر خدمات آنی طب آگاه شوید.

به یاد داشته باشید که تمامی قیمت های ما در آنی طب بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده اند. 
 

خدمات صدور گواهی فوت در منزل در چه شهر هایی ارائه می شود؟

مرکز آنی طب تلاش می کند تا خدمات صدور گواهی فوت در منزل را در تمامی شهر های ایران مثل تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، اهواز، تبریز و... ارائه دهد. 

شما می توانید در هر نقطه از ایران، برای استفاده از خدمات صدور گواهی فوت در منزل درخواست خود را ثبت کنید. 
 

خدمات صدور گواهی فوت در منزل ، چه مناطقی از تهران را پوشش می دهد؟

مجموعه آنی طب خدمات صدور گواهی فوت در منزل را در تمامی نقاط تهران واقع در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران ارائه می دهد. ارائه این خدمات شامل تمامی مناطق و شهرک های حومه تهران مانند پرند، پردیس، دماوند و... نیز می شود. 
 

صدور گواهی فوت در منزل غرب تهران

خدمات  صدور گواهی فوت در تمامی مناطق غرب تهران مانند پونک، صادقیه، ستارخان، جنت آباد، شهر زیبا، گیشا، طرشت، شهرک اکباتان، تهرانسر و... به شما عزیزان ارائه می شود.
 

صدور گواهی فوت در منزل شمال تهران

خدمات صدور گواهی فوت در تمامی مناطق واقع در شمال تهران مانند تجریش، دربند، ازگل، اقدسیه، زعفرانیه، اوین، شهرک نفت، دارآباد، ولنجک، امام زاده قاسم، شهرک محلاتی، فرمانیه، فرشته، قیطریه، کاشانک، محمودیه، سوهانک، آجودانیه، جماران، الهیه، نیاوران، کاشانک، باغ فردوس، کامرانیه و... ارائه می شود.
 

صدور گواهی فوت در منزل مرکز تهران

خدمات صدور گواهی فوت در تمامی مناطق واقع در مرکز تهران مانند ولیعصر، میدان جهاد، کریم خان، ایرانشهر و امیر آباد و... ارائه می گردد.
 

صدور گواهی فوت در منزل شرق تهران

خدمات صدور گواهی فوت در تمامی مناطق واقع در شرق تهران مانند نارمک، هنگام، تهران پارس، حکیمیه، تهران نو، شمیران نو، دلاوران، استخر، سراج، افسریه، شهرک والفجر، پیروزی، مجیدیه و... ارائه می شود.
 

سخن پایانی

ممنون که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید. جهت مطالعه مطالب بیشتر و آشنایی با سایر خدمات آنی طب روی اینجا کلیک کنید.  

shape image