پزشک در منزلارائه خدمات پزشکی در منزل

اگر به پزشک در منزل نیاز دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 

رفت و آمد به مراکز درمانی و انتظار در صف های طولانی برای ویزیت پزشک امری سخت و طاقت فرسا می باشد. شما می توانید هنگام ابتلا به بیماری با استفاده از خدمات ویزیت پزشک عمومی و متخصص، در منزل معاینه شوید و فرایند های درمانی خود را در منزل تکمیل کنید.  

مجموعه آنی طب با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان تلاش می کند تا خدمات پزشک عمومی و متخصص را در هر زمان به شما عزیزان ارائه دهد. در ادامه مقاله به نحوه ثبت درخواست برای ویزیت پزشک در منزل، مزایای حضور پزشک در منزل و خدمات آنی طب در این زمینه می پردازیم.
 

نحوه ثبت درخواست برای ویزیت پزشک در منزل

جهت استفاده از خدمات پزشک عمومی و متخصص در منزل تهران، طبق مراحل زیر عمل کنید.
 

 1. ابتدا وارد سایت یا اپلیکیشن آنی طب شوید. جهت دانلود اپلیکیشن آنی طب روی اینجا کلیک کنید.
 2. روی ثبت نام کلیک کرده، شماره تلفن خود را در سایت یا اپلیکیشن آنی طب وارد کنید و در آن جا ثبت نام کنید.
 3. پس از ثبت نام و وارد کردن آدرس، روی درخواست خدمت کلیک کنید و درخواست خود را جهت استفاده از خدمات پزشک عمومی یا متخصص ثبت نمایید.
 4. مدتی پس از ثبت درخواست، همکاران ما جهت انجام هماهنگی های لازم برای فرستادن پزشک عمومی یا متخصص با شما تماس می گیرند.
 5. پزشکان آنی طب در کوتاه ترین زمان ممکن برای معاینه بیمار در منزل شما حاضر می شوند.
   

پشتیبانی آنی طب

پس از ثبت درخواست در داخل سایت یا اپلیکیشن آنی طب، برای بیمار پرونده سیستمی تشکیل می شود. بیمار می تواند از طریق اطلاع رسانی های پیامکی، وضعیت ثبت درخواست و روند حضور پزشک در منزل را مشاهده و پیگیری کند. 

در صورت نیاز می توانید با پشتیانی آنی طب با شماره ثابت 02191010653 یا شماره همراه 09101717105 تماس حاصل نمایید. شما می توانید پس از ویزیت پزشک عمومی یا متخصص در منزل، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق نظرسنجی به ما اعلام کنید.
 

پزشک عمومی در منزل

مجموعه آنی طب خدمات پزشک عمومی در منزل را در هر ساعت از شبانه روز به شما عزیزان ارائه می دهد. 

بهتر است محیطی آرام را برای معاینه بیمار در منزل در نظر بگیرید. پزشک عمومی ابتدا علائم بیمار را بررسی می کند. سپس بیمار را معاینه می کند و با استفاده از تجهیزات پزشکی فشار خون و ضربان قلب بیمار را چک می کند.

ممکن است پزشک عمومی با توجه به علائم بیمار، عکس برداری از اندام ها و آزمایشات لازم را تجویز کند تا وضعیت بیمار را به طور کامل بررسی کند. 

پزشک عمومی پس از بررسی سلامت عمومی بیمار و چک کردن نتایج آزمایشات، برنامه درمانی مناسبی را برای بیمار در نظر می گیرد و با توجه به علائم بیماری، دارو های لازم را برای او تجویز می کند. 
 

سایر وظایف پزشک عمومی عبارت است از :

 1. بررسی روند درمان بیمار
 2. بررسی دوز و نوع دارو های قبلی بیمار
 3. ارائه مشاوره پزشکی به بیمار
 4. ارجاع بیمار به پزشک متخصص  
   


پزشک متخصص در منزل 

مجموعه آنی طب خدمات حضور پزشک متخصص در منزل را برای شما عزیزان فراهم کرده است تا به راحتی بتوانید فرایند های درمانی خود را در محیط امن خانه تکمیل کنید. 

پزشک متخصص یا فوق تخصص، علائم بیمار را به صورت تخصصی بررسی می کند و یک برنامه درمانی اصولی را برای او تجویز می کند. 

شما می توانید جهت استفاده از خدمات متخصص داخلی، متخصص قلب، متخصص ارتوپدی، متخصص اورولوژی و متخصص طب اورژانس وارد سایت یا اپلیکیشن آنی طب شوید و درخواست خود را ثبت کنید. 
 

متخصص داخلی در منزل 

افرادی که از چربی و قند خون، کم خونی، فشار خون بالا، بیماری های عفونی، ناهنجاری ها و بیماری های تنفسی و مشکلات گوارشی رنج می برند، لازم است به پزشک داخلی مراجعه کنند. 

پزشک داخلی با بررسی علائم و آزمایشات نوع بیماری را تشخیص می دهد و دارو های لازم را برای بیمار تجویز می کند. 
 

متخصص قلب در منزل 

افرادی که از بیماری ها و مشکلات قلبی و عروقی رنج می برند لازم است به متخصص قلب مراجعه کنند. 

ممکن است پزشک متخصص برای بیمار آزمایش خون، تست نوار قلب و اکوی قلب را در نظر بگیرد تا با بررسی آن ها نوع بیماری را به طور دقیق تشخیص دهد. 

متخصص قلب پس از بررسی نتایج تست و آزمایشات، برنامه درمانی مناسبی را برای بیمار در نظر می گیرد. 
 

متخصص ارتوپد در منزل

متخصص ارتوپد در تشخیص و درمان بیماری های اسکلتی، اختلالات استخوان، اختلال در مفصل، عضله، رباط، تاندون، عصب و پوست مهارت دارد. 

افرادی که دچار شکستگی و در رفتگی، پارگی رباط، پیچ خوردگی، در رفتن تاندون، در رفتگی عضله، بورسیت، بیرون زدگی دیسک، سیاتیک، کمردرد، اسکولیوز زانوی کج، خمیدگی پا، پینه پا، انحراف شست، آرتروز، پوکی استخوان، تومور استخوان، دستروفی عضلانی، فلج مغزی، پای چنبری، عدم تساوی پا و ناهنجاری انگشتان دست و پا و اختلالات رشد شده اند باید به متخصص ارتوپد مراجعه نمایند.

متخصص ارتوپد ممکن است پس از انجام معاینات لازم و بررسی وضعیت بیمار، انجام آزمایش یا عکس برداری از اندام ها را در نظر بگیرد. سپس با توجه به مشکل بیمار، برنامه های درمانی لازم از قبیل عمل جراحی، فیزیوتراپی، توان بخشی، گچ گیری و دارو های لازم را تجویز می کند.
 

متخصص اورولوژی در منزل

متخصص اورولوژی در تشخیص و درمان بیماری های دستگاه ادراری مرد و زن و ارگان های تولید مثل مردانه مهارت دارند. 

افرادی که در سیستم ادراری، پروستات، کلیه ها، غدد آدرنال، مثانه، بیضه ها، آلت تناسلی و اپی دیدیم دچار مشکل هستند لازم است به متخصص اورولوژی مراجعه کنند. 

متخصص اورولوژی با بررسی عملکرد سیستم دفع ادرار و تشخیص اختلالات تخلیه در بیمار، اقدامات درمانی ضروری را انجام می دهد و دارو های لازم را تجویز می کند. 
 

متخصص طب اورژانس در منزل

بیمارانی که در یک وضعیت اورژانسی قرار گرفته اند و نیازمند اقدامات فوری پزشکی هستند، می توانند با استفاده از خدمات متخصص طب اورژانس، مشکل خود را برطرف کنند. 

متخصص طب اورژانس با بررسی علائم حیاتی بیمار، اقدامات درمانی لازم را انجام می دهد و دارو های مورد نیاز را برای بیمار تجویز می کند. 
 

متخصص بیماری های عفونی در منزل

متخصص بیماری های عفونی در تشخیص و درمان بیماری های مسری و واگیردار مهارت دارند. 

افراد مبتلا به آنفلوانزا، کرونا، سل، عفونت های باکتریایی مانند کلستریدیوم دیفسیل، عفونت بعد از عمل، پنومونی، عفونت های انگلی، HIV و ... باید به متخصص بیماری های عفونی مراجعه کنند. 
 

متخصص اطفال در منزل

متخصص اطفال در بررسی بیماری ها یا جراحت در کودکان و نوزادان مهارت دارد. شما می توانید برای ارزیابی سلامت فیزیکی کودک جهت حضور در مسابقات ورزشی، مشاوره درباره واکسن های دوران کودکی و پیشگیری از بیماری های کودکان و نوزادان از خدمات پزشک اطفال استفاده کنید.
 

متخصص طب سالمندی در منزل

از وظایف متخصص طب سالمند می توان به مراقبت های پیشگیرانه برای افراد مسن، چکاب افراد سالمند و نظارت بر فرایندهای پیری اشاره کرد. تشخیص و درمان بیماری هایی که افراد مسن را تحت تأثیر قرار می دهند بر عهده متخصصین طب سالمندی می باشد.
 


خدمات پزشک متخصص در منزل

متخصصین آنی طب برخی از خدمات تخصصی را از قبیل گذاشتن چسب تیوپ پتکیل و صدور گواهی فوت را نیز به شما عزیزان ارائه می دهند. خدماتی مثل گذاشتن کاتتر مرکزی و تعویض تراکئوستومی نیز توسط متخصص بیهوشی به شما ارائه می شود.
 

صدور گواهی فوت در منزل

ممکن است بیماران، سالمندان یا اشخاص سالم در منزل فوت کنند. در این شرایط پزشکان آنی طب، فرد متوفی را معاینه می کند و در صورت عدم مشکل قانونی و قضایی، برای شخص متوفی گواهی فوت صادر می کند. 

ممکن است پزشک پس از معاینه متوفی، به دلایل قانونی و قضایی قادر نباشد برای متوفی گواهی فوت صادر کند. در این شرایط گواهی فوت باید توسط پزشکی قانونی، طی مراحل قضایی انجام شود.
 

هزینه ویزیت پزشک در منزل

هزینه ویزیت پزشک عمومی یا پزشک متخصص در منزل، با توجه به شرایط بیمار و نوع درخواست متفاوت می باشد. 

شما می توانید جهت آگاهی از قیمت های دقیق خدمات پزشک عمومی و متخصص در منزل تهران با مشاوران ما تماس بگیرید. 

همچنین می توانید پس از ثبت نام در سایت با کلیک روی درخواست خدمت از قیمت های ویزیت پزشک عمومی و متخصص در منزل آگاه شوید. 

تمامی قیمت های ما در آنی طب بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده اند. با استفاده از خدمات پزشک در منزل، می توانید در هزینه های اضافی خود صرفه جویی کنید. 


ویزیت پزشک در منزل در چه شهر هایی ارائه می شود؟

مرکز آنی طب تلاش می کند تا خدمات ویزیت پزشک در منزل را در تمامی شهر های ایران مثل تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، اهواز، تبریز و... ارائه دهد. شما می توانید در هر نقطه از ایران، برای ویزیت پزشک در منزل درخواست خود را ثبت کنید.
 

پزشک در منزل تهران

مجموعه آنی طب خدمات پزشک عمومی و متخصص در منزل را در تمامی نقاط تهران واقع در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران ارائه می دهد. 

ارائه این خدمات شامل تمامی مناطق و شهرک های حومه تهران مانند پرند، پردیس، دماوند و... نیز می شود. 
 

پزشک در منزل غرب تهران

خدمات پزشک عمومی و متخصص در تمامی مناطق غرب تهران مانند پونک، صادقیه، ستارخان، جنت آباد، شهر زیبا، گیشا، طرشت، شهرک اکباتان، تهرانسر و... به شما عزیزان ارائه می شود.
 

پزشک در منزل شمال تهران

خدمات پزشک عمومی و متخصص در تمامی مناطق واقع در شمال تهران مانند تجریش، دربند، ازگل، اقدسیه، زعفرانیه، اوین، شهرک نفت، دارآباد، ولنجک، امام زاده قاسم، شهرک محلاتی، فرمانیه، فرشته، قیطریه، کاشانک، محمودیه، سوهانک، آجودانیه، جماران، الهیه، نیاوران، کاشانک، باغ فردوس، کامرانیه و... ارائه می شود.
 

پزشک در منزل مرکز تهران

خدمات پزشک عمومی و متخصص در تمامی مناطق واقع در مرکز تهران مانند ولیعصر، میدان جهاد، کریمخان، ایرانشهر و امیر آباد و... ارائه می گردد.
 

پزشک در منزل شرق تهران

خدمات پزشک عمومی و متخصص در تمامی مناطق واقع در شرق تهران مانند نارمک، هنگام، تهران پارس، حکیمیه، تهران نو، شمیران نو، دلاوران، استخر، سراج، افسریه، شهرک والفجر، پیروزی، مجیدیه و... ارائه می شود.
 

پزشک در منزل کرج

مجموعه بله نرس خدمات ویزیت پزشک عمومی و متخصص در منزل را در تمامی مناطق و محله های کرج مانند عظیمیه، جهانشهر، گوهردشت، مهرشهر، گلشهر، شاهین شهر، کمال شهر، ماهدشت، دهقان ویلای اول و دوم ، مهر ویلا، شهرک پردیسان، شهرک شهید چمران ، شهرک مهران، بلوار چمران، قلمستان، فردوسی، شکرآباد، شهرک امام رضا، شهرک فرهنگیان، شهرک اوج، بلوار هفت تیر و ... به شما عزیزان ارائه می دهد. 

ارائه خدمات ویزیت پزشک عمومی و متخصص در منزل، در تمامی مناطق و شهرک های اطراف استان البرز نیز صورت می گیرد. 
 

مزایای حضور پزشک در منزل

 1. شما می توانید با استفاده از خدماتی پزشکی در منزل هزینه های اضافی را کاهش دهید.
 2. استفاده از خدمات پزشکی در منزل باعث آسایش و راحتی حال بیماران می شود.
 3. با استفاده از خدمات ویزیت پزشک در منزل، دیگر لازم نیست برای انجام فرایند های درمانی خود به مراکز درمانی رفت و آمد کنید و در صف های طولانی انتظار بکشید.
 4. حضور در بیمارستان ها احتمال ابتلا به بیماری های عفونی و واگیردار را در بیمار و همراهان او افزایش می دهد. با استفاده از خدمات ویزیت پزشک در منزل دیگر لازم نیست به مراکز شلوغ درمانی مراجعه کنید و در معرض آلودگی ها و بیماری های واگیردار قرار بگیرید.
 5. بسیاری از کودکان هنگام حضور در مراکز درمانی دچار ترس و استرس می شوند. شما می توانید فرایند های درمانی کودک خود را در محیط امن خانه تکمیل کنید.
 6. بیماران و سالمندان توانایی حضور در مراکز درمانی را ندارند. این افراد می توانند در هر زمان خدمات پزشکی را در منزل دریافت کنند.
 7. بیماران اورژانسی می توانند با استفاده از خدمات متخصص طب اورژانس در منزل، در کوتاه ترین زمان ممکن فرایند های درمانی را طی کنند و سریعا بهبود یابند.
   

سخن پایانی

آنی طب یک تیم حرفه ای از پزشکان و پرستاران است که خدمات پزشکی و پرستاری را در کوتاه ترین زمان ممکن به شما ارائه می دهد. شما می توانید هنگام ابتلا به بیماری روی ما حساب کنید.

ممنون که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید. جهت مشاهده سایر خدمات و مطالب بیشتر روی اینجا کلیک کنید.

shape image