مشاوره تلفنی و آنلاین پزشکیاگر به مشاوره تلفنی و آنلاین پزشکی نیاز دارید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

یکی از مهم ترین پیشرفت هایی که برای بشر در سال های اخیر اتفاق افتاده است، توسعه و گسترش استفاده از اینترنت در همه حوزه ها بوده است. در این میان خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین پزشکی یکی از کاربردی ترین زمینه هایی است که در اثر تلفیق دنیای ارتباطات با دانش پزشکی شکل گرفته است. 

استفاده از خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین پزشکی به دلایلی مانند عدم دسترسی به پزشکان مجرب برای افراد در شهرها و روستاهای کوچک، ویزیت پزشک بعد از ساعت ها ماندن در ترافیک و آلودگی هوا، هماهنگی با محل کار و گرفتن مرخصی جهت مراجعه حضوری به پزشک و بسیاری از موارد دیگر یک انتخاب عالی و هوشمندانه محسوب می شود.

همچنین با شیوع و گسترش بیماری کرونا و ضرورت عدم حضور افراد در مکان های شلوغ به دلیل رعایت فاصله اجتماعی، خدمات اینترنتی و آنلاین بیشتر از قبل مورد توجه مردم قرار گرفته است که بدون شک خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین پزشکی هم از این امر مستثنی نبوده است.

مجموعه آنی طب دارای با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و سلامت به صورت شبانه روزی (حتی در روزهای تعطیل) آماده خدمت رسانی به شما می باشد. ما در این مجموعه تلاش می کنیم تا بهترین و کامل ترین خدمات مشاوره پزشکی تلفنی و آنلاین را برای شما فراهم کنیم.

اگر می خواهید بدانید خدمات مشاوره آنلاین پزشکی به طور دقیق چه خدمات درمانی را در بر می گیرد، و این خدمات چه مزایایی نسبت به مراجعه حضوری به مراکز درمانی دارند، تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.
 

خدمات مشاوره آنلاین پزشکی شامل چه مواردی است؟

سوالی که برای بسیاری از شما عزیزان مطرح است، این است که خدمات مشاوره آنلاین پزشکی چه مواردی را شامل می شود و ما برای چه مشکلاتی می توانیم از این خدمات استفاده کنیم.

باید به شما بگوییم خدمات مشاوره آنلاین پزشکی در مراکز مختلف، متفاوت می باشد. هر مرکزی متناسب با امکانات و نیروی متخصصی که در دست دارد این خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد.

اگر به دنبال بهترین خدمات مشاوره تلفنی یا آنلاین پزشکی هستید باید بگوییم ما در آنی طب طیف گسترده ای از این خدمات را در زمینه های مشاوره سلامت و روان، تغذیه، بهداشت محیط و کمک های اولیه، توسط کارشناسانی با درجه های علمی متفاوت ارائه می دهیم.

به طور کلی خدمات مشاوره تلفنی یا آنلاین پزشکی آنی طب، شامل موارد زیر است :

 • مشاوره فوق تخصص / توسط فوق تخصص / در مدت زمان ده دقیقه / شامل : مشاوره، آموزش و دستورات
 • مشاوره متخصص /  توسط متخصص / در مدت زمان ده دقیقه / شامل : مشاوره، آموزش و دستورات
 • مشاوره پزشک عمومی / توسط پزشک عمومی / در مدت زمان ده دقیقه / شامل : مشاوره، آموزش و دستورات
 • بررسی و مشاوره پرستاری / توسط پرستار / در مدت زمان 15 دقیقه / شامل : آموزش، مشاوره پرستاری و ارائه برنامه مراقبتی
 • تغذیه و رژیم درمانی /  توسط کارشناس تغذیه / در مدت زمان یک جلسه کامل
 • روانشناسی بالینی / توسط کارشناس روانشناسی / در مدت زمان یک جلسه / شامل : مشاوره زناشویی، زوج درمانی و اختلالات روانی
 • روانشناسی بالینی / توسط کارشناس ارشد / در مدت زمان یک جلسه /  شامل بررسی و درمان اختلالات روانی (افسردگی، اضطراب، وسواس، ...)
 • روانشناسی بالینی / توسط دکتر/ در مدت زمان یک جلسه / شامل : درمان های اختلالات روانی، محیط درمانی، گروه درمانی و زوج درمانی
 • مشاوره و آموزش بهداشت / توسط کارشناس / در مدت زمان یک جلسه / برای افراد در منزل، اداره ها، کارخانه ها و ...
 • مشاوره بهداشت محیط / توسط کارشناس / در مدت زمان یک جلسه / برای افراد در منزل، اداره ها، کارخانه ها و ...
 • مشاوره و آموزش بهداشت حرفه ای / توسط کارشناس / در مدت زمان یک جلسه / برای افراد در منزل، اداره ها، کارخانه ها و ...
 • مشاوره و آموزش کمک های اولیه / توسط پرستار / در مدت زمان یک جلسه
   

هزینه خدمات مشاوره آنلاین پزشکی 

هزینه خدمات مشاوره آنلاین پزشکی با توجه به این که شما چه نیازی دارید، و کدام یک از موارد فوق را انتخاب می کنید متفاوت است.

اما خبر خوب برای شما هم وطنان عزیزمان این است که تمام هزینه های خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین پزشکی آنی طب، بر طبق تعرفه هایی است که از سمت وزرات بهداشت و درمان کشور مشخص شده است. 

در حقیقت شما با استفاده از خدمات مشاوره تلفنی آنی طب، با پرداخت هزینه ای مناسب از خدمات عالی و با بالاترین سطح استاندارد بهره می برید.
 

مزایای دریافت خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین پزشکی 

در حقیقت مهم ترین مزیتی که مشاوره تلفنی و آنلاین پزشکی در مقایسه ویزیت حضوری دارد این است که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شود. چرا که دیگر نیازی به تحمل طی شدن یک مسیر طولانی برای رسیدن به پزشک و پرداخت هزینه های اضافی برای رفت و آمد وجود ندارد. 

این خدمات به خصوص برای افرادی که فاصله مسافتی زیادی تا کارشناس مجرب خود دارند، بسیار کارآمد است. مشاوره تلفنی و آنلاین با پزشک، مسیر درست و صحیح را برای پیشبرد درمان بیماری به ما نشان می دهد. 

در بسیاری از مواقع استفاده از خدمات مشاوره آنلاین پزشکی، با نشان دادن راه درمانی آسان مشخص می کند که نیازی به پرداخت هزینه های سنگین برای مراجعه به پزشک را نداریم.

در برخی اوقات زمانی که پزشک یا کارشناس مربوطه را به صورت حضوری می بینیم، از مطرح کردن بسیاری از مشکلات روحی و جسمی خود به دلیل ترس از قضاوت شدن امتناع می کنیم. 

یکی دیگر از مهم ترین مزایای استفاده از خدمات آنلاین پزشکی این است که افراد خیلی راحت از مشکلاتشان صحبت می کنند.

سخن آخر

در انتها یادآور می شویم، که ما در آنی طب با هدف جلب رضایت شما تمام تلاش خود را می کنیم تا شما را برای بهره بردن از بهترین خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین پزشکی یاری کنیم.  

جهت استفاده از سایر خدمات پزشکی و پیرا پزشکی در منزل، روی اینجا کلیک کنید. همچنین می توانید برای مطالعه مقالات بیشتر، روی اینجا کلیک کنید. 

shape image