هزینه خدمات پزشکی در منزلدر این مقاله قصد داریم درباره هزینه خدمات پزشکی در منزل صحبت کنیم. اگر به خدمات پزشکی در منزل نیاز دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

تردد و رفت آمد به مراکز درمانی در شرایط بیماری امری دشوار و طاقت فرسا است. شما می توانید در این شرایط از خدمات پزشکی در منزل بهره ببرید و در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید. تیم پزشکی آنی طب در هر زمان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

در ادامه مقاله قصد داریم درباره هزینه ویزیت پزشک در منزل، نحوه ثبت درخواست برای خدمات پزشکی در منزل، مزایا و هزینه های آن صحبت کنیم. 

هزینه ویزیت پزشک عمومی در منزل

شما می توانید برای بررسی سلامت عمومی خود از خدمات ویزیت پزشک عمومی در منزل بهره مند شوید. هزینه ویزیت پزشک عمومی در منزل 150000 هزار تومان می باشد. 

پزشک عمومی وظیفه بررسی علائم بیمار، نظارت بر روند درمان، بررسی دوز و نوع دارو های قبلی بیمار، ارائه مشاوره پزشکی و ارجاع بیمار به پزشک متخصص را دارد. 

هزینه ویزیت پزشک متخصص در منزل

مجموعه آنی طب خدمات ویزیت پزشک متخصص را به صورت شبانه روزی و در کوتاه ترین زمان ممکن به شما عزیزان ارائه می دهد. پزشک متخصص به طور تخصصی علائم و وضعیت بیمار را بررسی می کند و اقدامات درمانی لازم از قبیل تجویز دارو، تجویز آزمایش و سایر فرایند های درمانی را انجام می دهد. 

هزینه ویزیت پزشک متخصص داخلی، متخصص قلب، متخصص ارتوپد، متخصص اورولوژی و متخصص طب اورژانس 700000 تومان می باشد. 

هزینه خدمات تخصصی پزشکی در منزل

خدمات تخصصی پزشکی آنی طب شامل موارد زیر می شود.

 1. گذاشتن چست تیوپ پکتیل
 2. وصل کاتتر مرکزی توسط متخصص بیهوشی
 3. تعویض تراکئوستومی توسط پزشک بیهوشی
 4. صدور گواهی فوت

قیمت چسب تیوپ پکتیل در منزل

چست تیوپ پکتیل به منظور خارج کردن ترشحات در فضای بین ریه ها و قفسه سینه تعبیه می شود. وجود ترشحات در این ناحیه  تنفس را دچار مشکل می کند و می تواند منجر به ایست تنفسی شود. 

هزینه وصل چست تیوپ پکتیل 1800000 تومان است. این خدمات با استفاده از تجهیزات استریل توسط پزشکان برجسته و ماهر آنی طب به شما عزیزان ارائه می شود. 

قیمت وصل کاتتر مرکزی در منزل

گاهی پزشک با توجه به شرایط بیمار لازم می داند تا دارو یا مایعات را به صورت مستقیم وارد سیاهرگ کند. کاتتر مرکزی به منظور وارد کردن داروهای مختلف به خون، در داخل ورید مرکزی قرار گذاشته می شود. قیمت وصل کاتتر مرکزی در منزل 2500000 تومان می باشد.

 هزینه تعویض تراکئوستومی در منزل

تراکئوستومی به منظور بهبود تنفس در بیماران و پیشگیری از ورود مواد خارجی، ترشحات دهانی یا محتویات معده به ریه در بیمارانی که هوشیار نیستند به کار می رود. 

هزینه تعویض تراکئوستومی در منزل توسط متخصص بیهوشی 800000 تومان می باشد. شما می توانید برای استفاده از این خدمات درخواست خود را در سایت یا اپلیکیشن آنی طب ثبت کنید یا با ما تماس بگیرید.

هزینه صدور گواهی فوت در منزل

گاهی افراد به دلیل بیماری، مرگ طبیعی یا آسیب جسمی در منزل فوت می کنند. در این شرایط پزشک متخصص باید شخص متوفی را معاینه کند و برای وی گواهی فوت صادر کند. هزینه صدور گواهی فوت در منزل  600000 تومان می باشد. 

چرا خدمات پزشکی در منزل آنی طب؟

از مزایای استفاده از خدمات پزشکی در منزل آنی طب می توان به موارد زیر اشاره کرد. 

 1. مجموعه آنی طب دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان می باشد.
 2. شما می توانید از خدمات پزشکان با تجربه و برجسته آنی طب در هر ساعت از شبانه روز بهره مند شوید.
 3. هزینه خدمات پزشکی آنی طب بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده است.
 4. شما می توانید با استفاده از خدمات پزشکی در منزل از مضرات تردد در خیابان های شلوغ و بیماستان ها جلوگیری کنید.
 5. امکان ثبت درخواست به صورت آنلاین در سایت و اپلیکیشن آنی طب وجود دارد.
 6. پشتیبانی آنی طب در هر زمان آماده پاسخگویی به شما می باشد.
 7. امکان مشاهده مشخصات پزشک از طریق اپلیکیشن آنی طب وجود دارد.

نحوه ثبت درخواست برای خدمات پزشکی در منزل

جهت استفاده از خدمات پزشکی در منزل، طبق مراحل زیر عمل کنید.

 1. وارد سایت یا اپلیکیشن آنی طب شوید. برای دانلود اپلیکیشن آنی طب روی اینجا کلیک کنید.
 2. روی دکمه ثبت نام کلیک کنید، شماره تلفن خود را در سایت یا اپلیکیشن آنی طب وارد کنید و ثبت نام کنید.
 3. پس از ثبت نام و وارد کردن آدرس، روی دکمه درخواست خدمت کلیک کنید و درخواست خود را جهت استفاده از خدمات پزشکی در منزل ثبت نمایید.
 4. مدتی پس از ثبت درخواست، همکاران ما برای انجام هماهنگی های لازم و فرستادن پزشک عمومی یا متخصص با شما تماس می گیرند.
 5. پزشکان و متخصصین آنی طب در کوتاه ترین زمان ممکن برای معاینه بیمار یا ارائه خدمات پزشکی در منزل شما حاضر می شوند.

پشتیبانی آنی طب

بعد از ثبت درخواست در داخل سایت یا اپلیکیشن آنی طب، برای بیمار پرونده سیستمی تشکیل می شود. بیمار می تواند مشخصات پزشک مورد نظر را در اپلیکیشن مشاهده کند. همچنین می تواند از طریق اطلاع رسانی های پیامکی، وضعیت ثبت درخواست و روند حضور پزشک در منزل را پیگیری و ارزیابی کند. 

در صورت نیاز می توانید با پشتیانی آنی طب با شماره ثابت 02191010653 یا شماره همراه 09101717105 تماس حاصل نمایید. همکاران ما در اسرع وقت به شما پاسخ می دهند. شما می توانید پس از استفاده از خدمات پزشکی در منزل، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق نظرسنجی به ما منتقل کنید.

سخن آخر

در این مقاله قیمت خدمات پزشکی آنی طب را در سال 1400 برای شما شرح داده ایم. شما می توانید برای آگاهی از جدید ترین قیمت ها وارد سایت یا اپلیکیشن آنی طب شوید و پس از ثبت نام روی درخواست خدمت کلیک کنید و از قیمت های ویزیت پزشک عمومی و متخصص در منزل آگاه شوید. 

قیمت های خدمات پزشکی در آنی طب بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده است. لازم به ذکر است که علاوه بر پرداخت مبالغ ذکر شده هزینه دیگری با توجه به آدرس محل سکونت شما برای اعزام پزشک متخصص دریافت می شود.

ممنون که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید. برای مطالعه و آگاهی از سایر خدمات آنی طب روی اینجا کلیک کنید.

shape image