تزریقات در منزل تهرانتزریقات یکی از رایج ترین و پر کاربرد ترین روش های درمانی می باشد. آیا شما به تزریقات در منزل تهران احتیاج دارید؟ برای دریافت خدماتی از قبیل تزریق آمپول در منزل تهران و تزریق سرم در منزل تهران این مقاله در آنی طب را تا انتها دنبال کنید.

‎همه افراد در طول دوران زندگی، برای درمان یا پیشگیری از ابتلا به برخی از بیماری ها، به تزریق سرم، واکسن و آمپول های درمانی و تقویتی نیاز پیدا می کنند. 

امروزه افراد به دلیل ابتلا به بیماری های حرکتی، ترس از ابتلا به بیماری های واگیر دار و صرفه جویی در وقت، ترجیح می دهند تا تزریقات و سایر خدمات درمانی را در منزل یا محل کار خود انجام دهند.

آنی طب یکی از موسسات مجرب در زمینه تزریقات در منزل در تهران و سایر نقاط کشور می باشد. این مجموعه دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت است. همچنین تحت نظر انجمن صنفی مدیران مراکز مشاوره و خدمات پرستاری در منزل فعالیت می کند.

 شما می توانید جهت دریافت خدمات پزشکی و تزریقات در اینجا درخواست خود را ثبت نمایید. در این مقاله قصد داریم شما را با تزریقات در منزل تهران آشنا کنیم.

‎فرایند درخواست برای انجام تزریقات در منزل 

‎شما می توانید برای انجام تزریقات در منزل، طبق مراحل زیر عمل کنید.

  1. وارد سایت یا اپلیکیشن آنی طب شوید.
  2. پس از ثبت نام، آدرس و درخواست خود را وارد نمایید.
  3. پس از ثبت درخواست، همکاران ما جهت هماهنگی و فرستادن نیرو با شما تماس خواهند گرفت.
  4. در کمتر از دو ساعت، نیرو و کادر درمان، برای انجام تزریقات، به منزل یا محل کار شما اعزام می شوند.

 

‎مزایای انجام تزریقات در منزل 
 

‎جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی

بسیاری از افراد برای جلوگیری از اتلاف وقت، صرفه جویی در هزینه، شلوغی بیمارستان ها عدم انتظار در صف مراکز درمانی و پیشگیری از ابتلا به بیماری های واگیردار، انجام تزریقات در منزل یا محل کار را انتخاب می کنند. 

‎راحتی بیمار

‎برخی از افراد به دلیل ابتلا به بیماری های خاص و آسیب های شدید، قادر به حرکت نمی باشند. 

‎با انجام تزریقات در منزل، دیگر نیاز نیست بیمار سختی های ناشی از جا به جایی و رفت و آمد را تحمل کند. پرستاران و نیرو های درمانی آنی طب، در زمان مشخص می توانند خدمات درمانی را در تهران و سایر نقاط کشور  به بیمار ارائه کنند.

‎بسیاری از کودکان از محیط بیمارستان و تزریق آمپول، واکسن و سرم دچار ترس و نگرانی می شوند. انجام تزریقات در منزل، می تواند در حفظ آرامش کودکان، تأثیر زیادی داشته باشد. 

‎ارائه خدمت تزریقات به صورت شبانه روزی 

‎برخی از مراکز درمانی، در ساعات خاصی، خدمت تزریقات را ارائه می کنند. از این جهت، بیمارانی که امکان رسیدن به مراکز را در ساعات خاصی از روز ندارند، می توانند از موسسات خدمات درمانی در منزل بهره مند شوند.

‎اگر قصد استفاده از خدمات پزشکی و پرستاری مانند سرم تراپی، تزریق آمپول و واکسن، پانسمان و ... را دارید، می توانید از خدمات آنی طب استفاده کنید. در ادامه به روش های مختلف تزریقات و نکات مهم آن می پردازیم.

 

‎انواع تزریقات 

‎تزریقات در منزل، با توجه به تجویز پزشک و نوع بیماری افراد متفاوت می باشد. تزریقات ممکن است به صورت وریدی، عضلانی، داخل جلدی، زیر جلدی، داخل مفصلی و داخل صفاقی باشد. 

آنی طب ارائه دهنده انواع تزریقات در منزل می باشد. برای آشنایی با انواع تزریقات با ما همراه باشید.

‎تزریقات عضلانی در منزل

تزریقات عضلانی از رایج ترین روش های تزریق می باشد. در این روش، دارو به بافت عضلانی تزریق می شود. پرستار باید با توجه به سن و شرایط بیمار، محل تزریق دارو را به درستی انتخاب کند. 
نیروهای متخصص آنی طب به صورت شبانه روزی برای انجام تزریقات عضلانی در منزل برای خدمت رسانی به شما عزیزان آماده می باشند. شما می توانید از طریق سایت و اپلیکیشن آنی طب درخواست خود را ثبت کنید.

‎تزریقات وریدی در منزل

‎در صورتی که بیمار قادر به دریافت مایعات از طریق دهان نباشد، پرستار‌، تزریق وریدی را انتخاب می‌کند. تزریق وریدی می‌ تواند سرعت انتقال دارو را در بدن بیمار افزایش دهد. در این روش تزریق سرم و دارو به داخل رگ بیمار انجام می شود. این نوع تزریق باید توسط پرستاران ماهر و مجرب انجام شود.
آنی طب تمامی خدمات تزریقات وریدی را در منزل را برای شما انجام می دهد.

‎تزریقات زیر جلدی در منزل

تزریقات زیر جلدی، به تزریقاتی اطلاق می شود که دارو به لایه چربی زیر پوست تزریق می شود.
این تزریق معمولا در سطوح قدامی و طرفی ران، دیواره شکم و بافت چربی، قسمت پایین و پشتی و پشت بازوها انجام می شود. در این نوع تزریق، دارو با سرعت کمتری در بدن جذب می شود.
اگر به انجام تزریقات زیر جلدی در منزل احتیاج داشتید می توانید درخواست خود را در سایت و اپلیکیشن آنی طب ثبت کنید

‎تزریقات داخل جلدی در منزل

‎در این روش مقداری از دارو به منظور تست حساسیت به داخل لایه های پوست تزریق می شود. محل تزریق باید فاقد مو و ورید باشد. این تزریق معمولا روی سطح میانی ساعد، بالای بازو، بالای سینه و کتف انجام می شود.

‎تزریقات داخل مفصلی در منزل

‎این تزریق معمولا برای بیمارانی انجام می شود. که مفاصلشان آسیب دیده باشد. ممکن است پزشک، برای درمان بیماری هایی مثل آرتروز و التهاب، این تزریق را تجویز کند.
اگر به تزریقات داخل مفصلی در منزل احتیاج دارید باید بدانید که این نوع تزریق توسط پزشک انجام می گیرد. آنی طب ارائه دهنده کلیه خدمات تزریقات در منزل می باشد و تزریقات داخل مفصلی در منزل را برای شما انجام می دهد.

‎تزریقات داخل استخوانی در منزل

در این تزریق، پزشک باید دارو را به داخل استخوان بیمار تزریق کند. این روش، بیشتر برای بیماران اورژانسی کاربرد دارد چرا که دارو سریعا جذب خون می شود. معمولا پزشک، این تزریق را برای بیمارانی که دچار ایست قلبی می شوند تجویز می کند.
معمولا این نوع تزریق در مراکز درمانی و توسط پزشک انجام می گیرند.

‎تزریقات داخل صفاقی در منزل

‎در این روش، پرستار دارو را به درون حفره صفاق تزریق می کند. این نوع تزریق، بیشتر برای بیماران سرطانی که تحت شیمی درمانی هستند، به کار می رود. 

 

‎تزریق سرم در منزل

سرم تراپی یا تزریق سرم در منزل یکی از خدماتی است که اکثر افراد به آن نیاز پیدا می کنند. تزریق سرم در منزل، از خدمات دیگر آنی طب در زمینه تزریقات در منزل در شهر تهران می باشد. 
پرستاران با تجربه آنی طب، در وصل انواع سرم و رگ گیری، از مهارت بالایی برخوردار هستند و از آنژیوکت های استریل و مناسب استفاده می کنند.

‎خطای اجرایی هنگام تزریق

‎تمامی خدمات تزریقی مذکور، باید توسط نیرو های ماهر و مجرب، انجام شود. استفاده از وسایل استریل، آشنایی به فرایند های درمانی، رگ گیری و علائم حیاتی بیمار ضروری می باشد. 

عدم استفاده از ابزار استریل، و کوچک ترین خطای اجرایی در حین تزریق، ممکن است سلامت بیمار را به خطر اندازد و باعث ایجاد عفونت یا نشت دارو شود.

‎پرستاران مجرب آنی طب، بهترین خدمات درمانی و تزریقی را در کوتاه ترین زمان ممکن، در منزل به شما ارائه می دهند. 

 

‎تزریقات در منزل در تهران

موسسه آنی طب در تلاش است، تا نیاز شما را در زمینه تزریقات، بهداشت و درمان بر طرف سازد. شما می توانید در تهران یا سایر نقاط کشور، از تمامی خدمات تزریقی، مثل سرم، آمپول های تقویتی و دارویی در منزل بهره مند شوید. آنی طب در هر ساعت  از شبانه روز، آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

shape image