پرستاری در منزل تهرانپرستاری در منزل در چه زمان نیاز است؟ اگر به خدمات پرستاری در منزل تهران احتیاج دارید حتما این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

‎برخی از افراد به دلیل ابتلا به بیماری های خاص، ترس انتقال بیماری های واگیردار، کهولت سن و آسایش و راحتی بیشتر، ترجیح می دهند خدمات پزشکی و پرستاری را در منزل دریافت نمایند. 

‎انجام خدمات درمانی و مراقبتی، نقش زیادی در سلامت و آرامش افراد دارد. حضور پرستار در منزل، می تواند باعث افزایش امنیت و ارائه به موقع خدمات درمانی به فرد بیمار شود.

‎در این مطلب قصد داریم شما را با انجام خدمات پرستاری در منزل آشنا کنیم. شما می توانید جهت دریافت خدمات پرستاری در منزل در شهر تهران و سایر نقاط کشور از طریق سایت و اپلیکیشن آنی طب درخواست خود را ثبت کنید.
 

‎پرستاری در منزل 

پرستاری در منزل عبارتی است که این روز ها بسیار می شنویم. اما دلیل آن چیست؟ یکی از نگرانی های افراد بیمار، بستری شدن در بیمارستان، به صورت طولانی مدت می باشد. امروزه سیستم بهداشت و درمان در تلاش است که تمامی خدمات پزشکی و مراقبتی را به صورت تخصصی به بیماران ارائه نماید.

‎حضور پرستار در منزل به صورت تمام وقت یا در زمان لازم، باعث می شود که تمامی خدمات درمانی و مراقبتی به فرد بیمار ارائه گردد و استرس اطرافیان بیمار را تا حد زیادی کاهش دهد. پرستاران با تمامی فرایند های درمانی آشنایی دارند و می توانند در بهبود افراد بیمار، نقش زیادی را ایفا کنند. 

پرستاری در منزل سبب شده که بیماران در محیط خانه یا محلی که در آن راحت تر هستند، طبق عادات گذشته خود به زندگی ادامه دهند و تحت مراقبت های درمانی و پزشکی قرار گیرند. 

‎نگهداری از کودکان و افراد سالمند نیز، یکی از دغدغه های مهم افراد شاغل می باشد. حضور یک پرستار دلسوز و مورد اعتماد می تواند در مراقبت و تربیت صحیح کودک و بهبود سلامت روحی و جسمی افراد سالمند مؤثر باشد. 

آنی طب تمامی خدمات مراقبتی و درمانی را به صورت تخصصی و در سریع ترین زمان ممکن به شما ارائه می دهد. برای آشنایی با خدمات پرستاری در آنی طب با ما همراه باشید. 
 

‎خدمات پرستاری در منزل تهران

‎امروزه پرستاران می توانند خدمات پرستاری در منزل و ارائه تجهیزات پیشرفته پزشکی در منزل را در شهر تهران و سایر نقاط کشور برای بیماران فراهم کنند.

 پرستاران آنی طب، تمامی خدمات درمانی مثل تزریقات، پانسمان زخم، کشیدن بخیه، اکسیژن تراپی، کنترل فشار خون و علائم حیاتی شیمی درمانی و... را به بیماران ارائه می دهند. 

خدمات مراقبتی و درمانی می تواند به صورت شبانه روزی و یا پاره وقت و در زمان مشخص با نظر پزشک به بیمار ارائه شود.

خدمات پرستاری در غرب تهران

خدمات پرستاری در تمامی مناطق غرب تهران مانند پونک، صادقیه، ستارخان، جنت آباد، شهر زیبا، گیشا، طرشت، شهرک اکباتان، تهرانسر و... به شما عزیزان ارائه می شود.
 

خدمات پرستاری در شمال تهران

خدمات پرستاری در تمامی مناطق واقع در شمال تهران مانند تجریش، دربند، ازگل، اقدسیه، زعفرانیه، اوین، شهرک نفت، دارآباد، ولنجک، امام زاده قاسم، شهرک محلاتی، فرمانیه، فرشته، قیطریه، کاشانک، محمودیه، سوهانک، آجودانیه، جماران، الهیه، نیاوران، کاشانک، باغ فردوس، کامرانیه و... ارائه می شود.
 

خدمات پرستاری در مرکز تهران

خدمات پرستاری در تمامی مناطق واقع در مرکز تهران مانند ولیعصر، میدان جهاد، کریم خان، ایرانشهر و امیر آباد و... ارائه می گردد.
 

خدمات پرستاری در شرق تهران

خدمات پرستاری در تمامی مناطق واقع در شرق تهران مانند نارمک، هنگام، تهران پارس، حکیمیه، تهران نو، شمیران نو، دلاوران، استخر، سراج، افسریه، شهرک والفجر، پیروزی، مجیدیه و... ارائه می شود.
 

‎سرم تراپی و تزریقات در منزل تهران

‎ممکن است پزشک برای بهبود بیمار، جایگزینی مایعات بدن، اصلاح الکترولیت ها، انتقال خون و درمان عفونت های قارچی و باکتریایی، سرم تراپی و تزریقات را تجویز کند.

 در این صورت پرستاران می توانند در منزل سرم تراپی و تمامی تزریقات را در زمان مشخص برای بیمار انجام دهند.

‎پرستاران با تجربه و متخصص آنی طب، برای تزریق آمپول و سرم به نحو صحیح و بهترین شکل ممکن آموزش دیده اند و لحظه به لحظه، سلامت بیمار را در منزل مورد بررسی قرار می دهند.
 

‎پانسمان زخم و تعویض پانسمان در منزل تهران

‎ایجاد زخم و جراحت روی پوست بیمار، ممکن است باعث خونریزی و ایجاد عفونت شود. شستشو و پانسمان زخم، باعث کنترل خونریزی و پیشگیری از عفونت آن می شود. 

زخم‌های باز انواع مختلفی دارند و تشخیص نوع آن‌ها در ارائه کمک‌های اولیه به بیمار، بسیار موثر می باشد.

پرستاران آنی طب در تشخیص نوع زخم و نحوه صحیح ضد عفونی، پانسمان و تعویض آن، آشنایی و تبحر دارند.
 

‎کشیدن بخیه در منزل تهران

‎یکی دیگر از خدمات پرستاران در منزل، کشیدن بخیه می باشد. ممکن است برخی از بیماران، به دلیل جراحت های عمیق و ناتوانی در حرکت قادر نباشند برای کشیدن بخیه، به پزشک مراجعه کنند. پرستاران متبحر آنی طب، با استفاده از ابزار و وسایل استریل، کشیدن بخیه را برای بیمار، انجام می دهند.
 

‎اکسیژن تراپی در منزل تهران

‎ممکن است بیمار به دلیل مشکلات تنفسی و ریوی یا ابتلا به بیماری هایی مثل آسم، سرطان ریه، کرونا و ... به اکسیژن تراپی نیاز پیدا کند. در این حالت، پرستار در منزل به طور دائمی وضعیت تنفس و علائم حیاتی بیمار را بررسی می کند و در صورت نیاز، اکسیژن تراپی را انجام می دهد. 
 

‎گرفتن فشار خون و کنترل علائم حیاتی در منزل تهران

‎گرفتن فشار خون صحیح و اصولی در تشخیص بیماری و تجویز داروی مناسب اهمیت زیادی دارد. پرستاران آنی طب، به صورت دائمی، فشارخون، نبض وضعیت تنفس و درجه حرارت بدن بیمار را کنترل می کنند و در موارد اورژانسی اقدامات درمانی لازم را انجام می دهند.
 

‎شیمی درمانی در منزل تهران

‎بیماران سرطانی جهت بازیابی سلامت بدن و رشد سلول‌های جدید و سالم لازم است که تحت مراقبت های ویژه قرار گیرند.

‎شیمی درمانی یکی از پرکاربرد ترین روش های درمانی برای بیماران مبتلا به سرطان می باشد. پرستاران آنی طب می توانند شیمی درمانی را در قالب برنامه درمانی یا تزریق دارو، زیر نظر پزشک معالج انجام دهند.
 

‎انجام دیالیز و همودیالیز در منزل تهران

‎کلیه ها نقش تصفیه خون و تخلیه مواد مضر و مایعات اضافی بدن را بر عهده دارند.

‎بیمارانی که دچار نارسایی کلیه هستند، برای تصفیه خون، به دیالیز و همودیالیز نیاز پیدا می کنند. پرستاران می توانند با انجام دیالیز و همودیالیز، در زمان لازم، مواد مضر و مایعات مازاد بر خون را خارج کنند.
 

‎خدمات درمانی در منزل

‎پرستاری در منزل شامل خدمات دیگری مثل سونداژ، بهداشت فردی، انجام انما، تعویض بگ کلستومی، NTG و انجام موارد مشابه نیز می باشد. برای استفاده از خدمات پرستاری مذکور در تهران و سایر نقاط کشور، می توانید از طریق اپلیکیشن و سایت آنی طب، درخواست خود را ثبت کنید.
 

‎پرستاری از سالمندان در تهران

‎پرستاری از سالمندان در منزل شامل مراقبت از سلامت جسمانی و روانی آن ها می شود. خدماتی که پرستار در منزل انجام می دهد، با توجه به توانایی جسمی و روانی فرد سالمند، متغیر است. پرستاران مجرب آنی طب، مراقبت های ویژه دوران سالمندی را زیر نظر پزشک، در منزل و در شهر تهران انجام می دهند.
 

‎پرستاری از کودک در تهران

‎امروزه اغلب والدین به دلیل مشغله های کاری، نمی توانند به صورت دائمی از کودک خود نگهداری کنند. معمولا خانواده ها تمایل دارند از خدمات پرستاری کودک در منزل استفاده کنند تا کودکشان در خانه، احساس آسایش و امنیت بیشتری کند.

 خدمات پرستاری کودک در منزل، شامل نگهداری و مراقبت از کودک، تغذیه و بهداشت، انجام امور شخصی کودک و در موارد ویژه شامل خدمات درمانی نیز می شود.
 

‎سخن آخر

‎امروزه موسسات بهداشتی و درمانی، تلاش می کنند تا خدمات پزشکی و پرستاری را با کیفیت بالا و در سریع ترین زمان ممکن به شما ارائه دهند. 

آنی طب یک مرکز ارائه خدمات پزشکی و پرستاری در منزل می باشد که دارای مجوز وزارت بهداشت است و تمامی خدمات پزشکی را به صورت شبانه روزی در سراسر کشور ارائه می دهد. 

شما می توانید در هر زمان از خدمات پزشکی و پرستاری ما بهره مند شوید. شما می توانید از طریق ثبت نام در سایت یا با نصب اپلیکشن درخواست خود را ثبت کنید.

shape image