خرید تجهیزات پزشکیدر این مقاله قصد داریم درباره خرید تجهیزات پزشکی صحبت کنیم و شما را با انواع این تجهیزات آشنا کنیم. تا انتهای این مطلب ما را دنبال کنید.

بسیاری از افراد ترجیح می دهند با استفاده از تجهیزات پزشکی مخصوص، در خانه بستری شوند و فرایند های درمانی خود را در منزل انجام دهند. همچنین بسیاری از پزشکان برای تکمیل فرایند های درمانی بیماران، به تجهیزات خاصی در مطب یا در بیمارستان نیاز دارند. 

شما می توانید تجهیزات پزشکی مورد نیاز را از مرکز آنی طب تهیه نمایید. ما بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی را به شما عزیزان ارائه می دهیم. 

برای خرید تجهیزات پزشکی، درخواست خود را داخل اپلیکیشن یا سایت آنی طب ثبت نمایید. جهت مشاهده لیست تجهیزات پزشکی و نحوه ثبت درخواست، با ما همراه باشید.
 

خرید انواع تجهیزات پزشکی
 

انواع تجهیزات پزشکی

تجهیزات پزشکی به دو دسته تجهیزات پزشکی مصرفی و غیر مصرفی تقسیم می شوند. شما می توانید انواع این تجهیزات را از مجموعه آنی تهیه کنید.
 

خرید تجهیزات پزشکی مصرفی

تجهیزات پزشکی مصرفی به منظور دارورسانی به بیمار یا انجام آزمایش، نگهداری نمونه و انجام سایر فرایند های درمانی در بیمارستان ها، آزمایشگاه ها، مطب ها و محل نگهداری از بیمار، مورد استفاده قرار می گیرند.

این تجهیزات معمولا یکبار مصرف یا چند بار مصرف می باشند. شما می توانید تمامی تجهیزات پزشکی مصرفی را به صورت استریل و بسته بندی شده در تعداد مورد نیاز، از آنی طب تهیه کنید. 

انواع تجیزات پزشکی مصرفی شامل یورینگ بگ، انواع سرنگ ها، گاز استریل، آب مقطر، پنبه الکل، انواع سوند های ادراری، بتادین، دستکش استریل، ست سرم، آنژیوکت، انواع چسب های مخصوص پزشکی و ... می شود.
 

لیست تجهیزات پزشکی مصرفی آنی طب :

 1. یورین بگ
 2. سرنگ گاواژ
 3. سرنگ 2 سی سی
 4. سرنگ 5 سی سی
 5. سرنگ 10سی سی
 6. سرنگ 20سی سی
 7. گاز استریل
 8. آب مقطر
 9. پنبه الکل
 10. سوند نلاتون
 11. سوند فولی
 12. بتادین 250سی سی
 13. دستکش استریل
 14. ست سرم
 15. آنژیوکت
 16. چسب آنژیوکت
 17. چسب CM
 18. چست لید
 19. گاز کیلویی
 20. پگ پانسمان
 21. گان یکبارمصرف
 22. کاتتر فولی سیلیکونی
 23. باند
 24. انواع سرسوزن
 25. سند لوله نازال معمولی
 26. کاتتر اکسیژن نازال
 27. ماسک ساده اکسیژن
 28. لوله NGT سیلیکونی
 29. کپسول اکسیژن
   

خرید و اجاره تجهیزات پزشکی غیر مصرفی

تجهیزات پزشکی غیر مصرفی به منظور انجام بسیاری از فرایند های درمانی مانند اکسیژن تراپی، سونوگرافی، رادیولوژی، ساکشن، بررسی سیگنال های حیاتی بیمار و ... استفاده می شوند. 

شما می توانید انواع تجهیزات پزشکی غیر مصرفی را از آنی طب خریداری نمایید. همچنین می توانید تجهیزات غیر مصرفی را به صورت روزانه یا ماهیانه اجاره کنید. انواع تجهیزات پزشکی غیر مصرفی عبارت اند از :

 1. ونتیلاتور
 2. فوتوتراپی
 3. نبولایزر
 4. دستگاه ساکشن
 5. دستگاه مانیتورینگ قلبی
 6. تخت بیمارستانی
 7. ویلچر
 8. تخت بیمارستانی برقی
 9. اکسیژن ساز
   

قیمت تجهیزات پزشکی

قیمت تجهیزات پزشکی متناسب با نوع تجهیزات، تعداد و نوع برند متفاوت می باشد. از این رو شما می توانید جهت آگاهی از قیمت های تجهیزات پزشکی، با کارشناسان آنی طب تماس بگیرید. 

مرکز آنی طب با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان، تلاش می کند تا بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی را با کمترین هزینه به شما ارائه نماید. تمامی قیمت های ما در آنی طب متناسب با تعرفه های وزارت بهداشت و درمان، تعیین شده اند.
 

فرایند ثبت درخواست برای خرید تجهیزات پزشکی

جهت خرید هر یک از دستگاه ها یا تجهیزات پزشکی، طبق مراحل زیر عمل کنید.

 1. ابتدا وارد سایت یا اپلیکیشن آنی طب شوید. جهت دانلود اپلیکیشن آنی طب روی اینجا کلیک کنید.
 2. روی ثبت نام کلیک کرده، شماره تلفن خود را در سایت یا اپلیکیشن آنی طب وارد کنید و در آن جا ثبت نام کنید.
 3. پس از ثبت نام، روی درخواست خدمت کلیک کنید و درخواست خود را جهت خرید هر یک از تجهیزات پزشکی ثبت نمایید.
 4. مدتی پس از ثبت درخواست، همکاران ما جهت انجام هماهنگی های لازم برای ارسال تجهیزات با شما تماس می گیرند.


پشتیبانی آنی طب

پس از ثبت درخواست در داخل سایت یا اپلیکیشن آنی طب، شما می توانید از طریق اطلاع رسانی های پیامکی، وضعیت ثبت درخواست و وضعیت ارسال تجهیزات مورد نیاز خود را مشاهده و پیگیری کنید. 

در صورت نیاز می توانید با پشتیانی آنی طب با شماره ثابت 02191010653 یا شماره همراه 09101717105 تماس حاصل نمایید. شما می توانید پس از خرید تجهیزات پزشکی، نظرات خود را از طریق نظرسنجی به ما اعلام کنید.
 

سخن آخر

تمامی تجهیزات پزشکی مصرفی و غیر مصرفی که توسط مجموعه آنی طب به شما عزیزان ارائه می شود، از با کیفیت ترین و پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی می باشند. شما می توانید برای راه اندازی و رفع عیب انواع تجهیزات پزشکی در منزل با ما تماس بگیرید. 

ممنون که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید. برای مشاهده مقالات بیشتر روی اینجا کلیک کنید.

shape image