فیزیوتراپی در منزل تهرانفیزیوتراپی تراپی در منزل تهران چه مزایایی دارد و برای چه افرادی توصیه می شود؟

‎در این مقاله قصد داریم درباره چگونگی ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل تهران و مزایای آن صحبت کنیم.

‎رفت و آمد به مراکز درمانی و فیزیوتراپی، برای بیمارانی که مشکلات حرکتی دارند، امری پر خطر و دشوار است. علاوه بر آن، بسیاری از افراد به دلیل مشغله های فراوان، فرصت حضور در صف های انتظار را ندارند.

‎موسسه آنی طب این امکان را برای بیماران فراهم کرده است، تا در محیط امن خانه، خدمات فیزیوتراپی را دریافت کنند. برای استفاده خدمات فیزیوتراپی در منزل تهران، می توانید روی اینجا کلیک کنید.
 

فرایند درخواست برای فیزیوتراپی در منزل

‎جهت دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل تهران و سایر نقاط کشور، طبق مراحل زیر عمل کنید. 

1.  وارد سایت یا اپلیکیشن آنی طب شوید و در آنجا ثبت نام کنید.

2. آدرس و درخواست خود را در سایت یا اپلیکیشن وارد کنید. 

3. پس از ثبت درخواست، همکاران ما جهت هماهنگی و فرستادن متخصصین آقا یا خانم، با شما تماس خواهند گرفت.

4. در کمتر از دو ساعت، فیزیوتراپیست به منزل شما اعزام می شود.

5. فرایند درمانی با استفاده از دستگاه های فیزیوتراپی یا تمرینات ورزشی انجام می شود.
 

پشتیبانی آنی طب 

‎شما می توانید پس از ثبت درخواست در سایت یا اپلیکیشن آنی طب، فرایند حضور فیزیوتراپیست در محل را از طریق پیامک مشاهده و ارزیابی نمایید. پیشنهاد می شود پس از دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل، نظرات و انتقادات خود را از طریق نظرسنجی به ما اعلام کنید.
 

فیزیوتراپی برای چه افرادی توصیه می شود؟

‎همه افراد می توانند با انجام فیزیوتراپی، از مزایای خاص آن بهره مند شوند. با این حال، استفاده از خدمات فیزیوتراپی برای افراد سالمند، خانم های باردار و افرادی که دچار ناتوانی های حرکتی هستند و دچار آسیب دیدگی شدید شده اند، بیشتر از سایر افراد توصیه می شود. 

خدمات درمانی فیزیوتراپی جهت درمان صدمات نورولوژی، دیسک کمر و گردن، آسیب های مفصلی، پوکی استخوان و مواردی از این قبیل به کار می رود.

 ممکن است پزشک برای معالجه آسیب های اعصاب مرکزی و محیطی، بیماری های روماتیسمی، آسیب های ورزشی، سکته مغزی و توان بخشی قلبی و تنفسی، خدمات درمانی فیزیوتراپی را برای بیمار تجویز کند.

‎تعداد جلسات درمانی، با توجه به درجه آسیب بیمار، متفاوت می باشد. پیشنهاد می شود برای دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل، فقط از فیزیوتراپیست های ماهر و متخصص کمک بگیرید تا بهترین نتیجه درمانی حاصل شود.
 

مزایای فیزیوتراپی در منزل

‎استفاده از خدمات فیزیوتراپی در منزل، این امکان را برای بیماران فراهم می کند، تا در آسودگی کامل و در محیط امن خانه، فرایند درمانی خود را تکمیل کنند. از مزایا و محاسن فیزیوتراپی در منزل، می توان به موارد زیر اشاره کرد :
 

* رفت و آمد های طولانی به مراکز فیزیوتراپی، ترافیک های شدید و انتظار در صف های طولانی برای بیماران سخت و دشوار می باشد. شما می توانید خدمات فیزیوتراپی در منزل را در سریع ترین زمان ممکن و در هر ساعت از شبانه روز، دریافت کنید.

* رفت و آمد به مراکز فیزیوتراپی، برای مادران باردار، افراد سالمند و بیمارانی که مشکلات حرکتی دارند، امری دشوار و طاقت فرسا می باشد. استفاده از خدمات فیزیوتراپی در منزل، خطرات و سختی های ناشی از تردد و جا به جایی این افراد را کاهش دهد.

* شما می توانید با استفاده از خدمات فیزیوتراپی در منزل، در هزینه های رفت و آمد و سایر هزینه های اضافی صرفه جویی کنید. 

* کیفیت تجهیزات و دستگاه های کوچک فیزیوتراپی که در منزل استفاده می شوند، تفاوتی با کیفیت تجهیزات فیزیوتراپی در مراکز درمانی ندارند.

* انجام تمامی مراحل فیزیوتراپی در منزل، باعث می شود تا کیفیت درمان افزایش پیدا کند.

* در صورت استفاده از خدمات فیزیوتراپی در منزل، دیگر نیازی به اخذ نوبت برای جلسات درمانی را نخواهید داشت. تمامی جلسات فیزیوتراپی به طور منظم و پیوسته، در منزل بیمار انجام می شود.

* خدمات درمانی در منزل این امکان را فراهم می کند تا بیماران را در جهت رسیدن به اهدافی مثل، افزایش کیفیت زندگی، بهبود سریع، پیشگیری از بیماری ها و کاهش نیاز به جراحی سوق دهند.
 

هزینه خدمات فیزیوتراپی در منزل

‎تعرفه و هزینه خدمات فیزیوتراپی در منزل، با توجه به نوع درخواست، تعداد جلسات، شرایط بیمار، میزان آسیب دیدگی و تعداد اندام های درگیر متفاوت می باشد. 

‎تمامی قیمت های خدمات درمانی و فیزیوتراپی آنی طب، بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت تعیین شده است.

‎شما می توانید جهت آگاهی از هزینه های فیزیوتراپی در منزل، روی اینجا کلیک کنید.
 

خدمات فیزیوتراپی در منزل شامل چه شهر هایی می شود؟

‎هم اکنون موسسه آنی طب، در تلاش است تا بهترین خدمات را در کوتاه ترین زمان ممکن در تمامی شهر ها مانند کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، اهواز، تبریز و... به بیماران ارائه کند.

‎شما می توانید درخواست خود را جهت استفاده از خدمات فیزیوتراپی، در هر ساعت از شبانه روز در سایت یا اپلیکیشن آنی طب ثبت کنید. تیم آنی طب در هر زمان آماده خدمت رسانی به شما هستند.
 

فیزیوتراپی در منزل تهران

‎شما می توانید برای دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل تهران، از طریق اپلیکیشن آنی طب، درخواست خود را ثبت کنید. مجموعه ما تمامی خدمات فیزیوتراپی در منزل را در تمامی نقاط تهران واقع در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران به بیماران، عرضه می کند. ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل شامل تمامی شهرک ها و مناطق حومه تهران نیز می شود.
 

فیزیوتراپی در غرب تهران

خدمات فیزیوتراپی در تمامی مناطق غرب تهران مانند پونک، صادقیه، ستارخان، جنت آباد، شهر زیبا، گیشا، طرشت، شهرک اکباتان، تهرانسر و... به شما عزیزان ارائه می شود.

فیزیوتراپی در شمال تهران

خدمات فیزیوتراپی در تمامی مناطق واقع در شمال تهران مانند تجریش، دربند، ازگل، اقدسیه، زعفرانیه، اوین، شهرک نفت، دارآباد، ولنجک، امام زاده قاسم، شهرک محلاتی، فرمانیه، فرشته، قیطریه، کاشانک، محمودیه، سوهانک، آجودانیه، جماران، الهیه، نیاوران، کاشانک، باغ فردوس، کامرانیه و... ارائه می شود.
 

خدمات فیزیوتراپی در مرکز تهران

خدمات فیزیوتراپی در تمامی مناطق واقع در مرکز تهران مانند ولیعصر، میدان جهاد، کریمخان، ایرانشهر و امیر آباد و... ارائه می گردد.
 

خدمات فیزیوتراپی در شرق تهران

خدمات فیزیوتراپی در تمامی مناطق واقع در شرق تهران مانند نارمک، هنگام، تهران پارس، حکیمیه، تهران نو، شمیران نو، دلاوران، استخر، سراج، افسریه، شهرک والفجر، پیروزی، مجیدیه و... ارائه می شود.

فیزیوتراپی در منزل کرج

‎در صورتی که به خدمات فیزیوتراپی در منزل، در کرج و استان البرز احتیاج داشتید، می توانید روی ما حساب کنید. هدف ما در آنی طب جلب رضایت و آسودگی بیماران و بهبود کیفیت درمان در تمامی مناطق کشور می باشد. خدمات فیزیوتراپی در منزل در مناطق حومه کرج و شهرک های اطراف، توسط تیم ماهر و مجرب آنی طب، ارائه می شود.
 

نتیجه گیری و جمع بندی

‎فیزیوتراپی تراپی یکی از روش های درمانی مؤثر برای بیمارانی می باشد که از مشکلات اسکلتی و ماهیچه ای و عصبی رنج می برند. حضور و رفت و آمد در مراکز درمانی می تواند، برای سلامت این افراد مضر باشد. 

تیم آنی طب با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته الکترونیکی و تمرینات ورزشی در منزل، به بیماران کمک می کنند تا هر چه سریع تر بهبود یابند. شما می توانید در صورت تمایل از سایر خدمات درمانی و مراقبتی آنی طب در منزل یا در محل کار خود، بهره مند شوید.

shape image