رادیولوژی در منزلرادیولوژی در منزل یکی از خدماتی است که مجموعه آنی طب به شما عزیزان ارائه می کند. بسیاری از افراد به دلیل صدمه یا بیماری توانایی تحرک و رفت و آمد به مراکز درمانی و رادیولوژی را ندارند. 

آنی طب تجهیزات پیشرفته و قابل حمل رادیولوژی را به منزل شما می آورد و خدمات رادیولوژی را در کوتاه ترین زمان ممکن به شما ارائه می کند. 

بسیاری از افراد به دلیل شلوغی و سختی های رفت و آمد به مراکز درمانی، از مراجعه به متخصص و تکمیل فرایند های درمانی امتناع می کنند. این افراد می توانند با استفاده از خدمات درمانی در منزل، روند درمانی خود را به خوبی طی کنند و سریعا بهبود یابند. 

اگر به خدمات رادیولوژی در منزل نیاز دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید چرا که قصد داریم درباره نحوه ثبت درخواست برای رادیولوژی در منزل و چگونگی هزینه ها صحبت کنیم.  
 

نحوه ثبت درخواست برای رادیولوژی در منزل

‎ جهت دریافت خدمات رادیولوژی در منزل، طبق مراحل زیر عمل کنید. 

  1. ابتدا وارد سایت یا اپلیکیشن آنی طب شوید. ( برای دانلود اپلیکیشن آنی طب وارد کافه بازار شوید یا روی اینجا کلیک کنید. )
  2. شماره تلفن خود را در سایت یا اپلیکیشن وارد کنید و ثبت نام کنید.
  3. پس از ثبت نام روی درخواست خدمت کلیک کنید و خدمات رادیولوژی در منزل را انتخاب کنید.
  4. پس از ثبت درخواست، همکاران ما جهت هماهنگی و فرستادن رادیولوژیست، با شما تماس خواهند گرفت.
  5. در کوتاه ترین زمان ممکن، رادیولوژیست آقا یا خانم به منزل شما اعزام می شود.
  6. تصویر برداری مطابق با دستور پزشک و با استفاده از تجهیزات پیشرفته رادیولوژی انجام می شود.
  7. پس از عکس برداری، نتیجه آن، در سریع ترین زمان ممکن به دستتان خواهد رسید. 
     

پشتیبانی آنی طب 

‎شما می توانید وضعیت ثبت درخواست و فرایند حضور رادیولوژیست در محل را از طریق اطلاع رسانی های پیامکی، مشاهده و پیگیری نمایید. همچنین می توانید پس از دریافت خدمات رادیولوژی در منزل، نظرات و انتقادات خود را از طریق نظرسنجی به ما اعلام کنید.

در صورت عدم دسترسی به اینترنت یا پیگیری وضعیت می توانید با پشتیبانی آنی طب به شماره ثابت 02191010653 یا شماره همراه 09101717105 تماس حاصل نمایید. جهت مشاهده سایر راه های ارتباطی روی اینجا کلیک کنید. 
 

رادیولوژی تمام اعضای بدن در منزل

خدمات رادیولوژی در منزل شامل عکس برداری از نواحی مختلف بدن مطابق با دستور پزشک می باشد. 

رادیولوژیست های آنی طب عکس برداری از نواحی مختلف بدن مانند دست، پا، گردن، کمر، جمجمه و... را مطابق با نسخه الکترونیکی یا چاپی پزشک انجام می دهند. 
 

رادیولوژی دست و پا

عکس برداری از دست و پا به منظور تشخیص میزان صدمه و آسیب انجام می شود تا پزشک در صورت لزوم اقدامات درمانی لازم از قییل تجویز دارو، گچ گرفتن و یا عمل جراحی را انجام دهد. 

رادیولوژی دست و پا ممکن است شامل عکس برداری از نقاط مختلف مثل ران، لگن، زانو، ساق پا، کف پا، مچ پا، انگشتان پا، پاشنه پا، آرنج، انگشتان دست، بازو، ساعد، شانه، مچ دست و کف دست می شود. 
 

رادیولوژی گردن و کمر

رادیولوژی گردن و کمر به منظور تشخیص میزان آسیب به فقرات پشتی، فقرات کمری، فقرات گردن و نسوج نرم گردن انجام می شود. 
 

رادیولوژی صورت و جمجمه

رادیولوژی صورت و جمجمه برای تشخیص شکستگی، آسیب، ترک استخوان و مواردی از این قبیل انجام می شود. آنی طب عکس برداری از نواحی مختلف مانند استخوان بینی، استخوان فک، استخوان های صورت و جمجمه را انجام می دهد.
 

هزینه رادیولوژی در منزل

هزینه رادیولوژی در منزل، با توجه به شرایط بیمار، دستور پزشک، تعداد اندام ها و تعداد گرافی ها متفاوت می باشد. شما می توانید جهت آگاهی از قیمت های دقیق خدمات رادیولوژی در منزل با پشتیبانی آنی طب تماس بگیرید. 

همچنین می توانید پس از ثبت نام در سایت با کلیک روی درخواست خدمت از قیمت های خدمات رادیولوژی در منزل آگاه شوید.

تمامی قیمت های ما در آنی طب بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده اند. 
 

خدمات رادیولوژی در منزل در چه شهر هایی ارائه می شود؟

مرکز آنی طب تلاش می کند تا خدمات رادیولوژی در منزل را در تمامی شهر های ایران مثل تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، اهواز، تبریز و... ارائه دهد. 

شما می توانید در هر نقطه از ایران، برای استفاده از رادیولوژی در منزل درخواست خود را ثبت کنید. 
 

خدمات رادیولوژی در منزل، چه مناطقی از تهران را پوشش می دهد؟

مجموعه آنی طب خدمات رادیولوژی در منزل را در تمامی نقاط تهران واقع در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران ارائه می دهد. 

ارائه این خدمات شامل تمامی مناطق و شهرک های حومه تهران مانند پرند، پردیس، دماوند و... نیز می شود. 
 

رادیولوژی در منزل غرب تهران

خدمات رادیولوژی در منزل در تمامی مناطق غرب تهران مانند پونک، صادقیه، ستارخان، جنت آباد، شهر زیبا، گیشا، طرشت، شهرک اکباتان، تهرانسر و... به شما عزیزان ارائه می شود.
 

رادیولوژی در منزل شمال تهران

خدمات رادیولوژی در منزل در تمامی مناطق واقع در شمال تهران مانند تجریش، دربند، ازگل، اقدسیه، زعفرانیه، اوین، شهرک نفت، دارآباد، ولنجک، امام زاده قاسم، شهرک محلاتی، فرمانیه، فرشته، قیطریه، کاشانک، محمودیه، سوهانک، آجودانیه، جماران، الهیه، نیاوران، کاشانک، باغ فردوس، کامرانیه و... ارائه می شود.
 

رادیولوژی در منزل مرکز تهران

خدمات رادیولوژی در منزل در تمامی مناطق واقع در مرکز تهران مانند ولیعصر، میدان جهاد، کریم خان، ایرانشهر و امیر آباد و... ارائه می گردد.
 

رادیولوژی در منزل شرق تهران

خدمات رادیولوژی در منزل در تمامی مناطق واقع در شرق تهران مانند نارمک، هنگام، تهران پارس، حکیمیه، تهران نو، شمیران نو، دلاوران، استخر، سراج، افسریه، شهرک والفجر، پیروزی، مجیدیه و... ارائه می شود.
 

سخن پایانی

آنی طب تلاش می کند تمامی امکانات درمانی لازم را برای بیماران در منزل فراهم کند تا آن ها در نهایت آرامش و راحتی فرایند های درمانی را طی کنند و سریعا بهبود یابند. 

دستگاه رادیولوژی آنی طب، از پیشرفته ترین و دقیق ترین دستگاه های رادیولوژی قابل حمل می باشد و کیفیت تصاویر آن با کیفیت تصاویر دستگاه های بزرگ برابری می کند. 

شما می توانید در هر زمان برای استفاده از خدمات رادیولوژی در منزل، درخواست خود را در سایت یا اپلیکیشن آنی طب ثبت نمایید. 

shape image