رادیولوژی در منزل تهرانرادیولوژی در منزل تهران، یکی از خدماتی است که آنی طب به منظور راحتی و آسایش بیماران، ارائه می دهد. معمولا رادیولوژی برای بیمارانی که دچار درد یا شکستگی های ارتوپدی شده اند، تجویز می شود. 

حضور در مراکز درمانی و رادیولوژی برای بسیاری از بیماران، دشوار است. امروزه موسسات بهداشت و درمان، می کوشند تا خدمات پزشکی و پیراپزشکی را به بهترین روش و در کمترین زمان به بیماران ارائه دهند. 

شما می توانید جهت دریافت خدمت رادیولوژی در منزل تهران، در اینجا درخواست خود را ثبت کنید.
 

فرایند درخواست برای رادیولوژی در منزل تهران

‎شما می توانید جهت دریافت خدمات رادیولوژی در منزل تهران و سایر نقاط کشور، طبق مراحل زیر عمل کنید. 

  1. ابتدا وارد سایت یا اپلیکیشن آنی طب شوید.
  2. پس از ثبت نام در سایت یا اپلیکیشن، آدرس و درخواست خود را وارد کنید.
  3. پس از ثبت درخواست، همکاران ما جهت هماهنگی و فرستادن نیرو، با شما تماس خواهند گرفت.
  4. در کمتر از دو ساعت، رادیولوژیست به منزل شما اعزام می شود.
  5. عکس برداری مطابق با دستور پزشک، توسط رادیولوژیست انجام می شود.
  6. پس از انجام عکس برداری توسط رادیولوژیست، نتیجه آن، فورا به دستتان می رسد.
     

پشتیبانی آنی طب 

‎شما می توانید وضعیت ثبت درخواست و فرایند حضور رادیولوژیست در محل را از طریق پیامک مشاهده و ارزیابی نمایید. پس از دریافت خدمات رادیولوژی در منزل، می توانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق نظرسنجی به ما اعلام نمایید.
 

کاربرد تصاویر رادیولوژی 

‎به دنبال پیشرفت های علمی و تکنولوژی، تجهیزات رادیولوژی قابل حمل در ابعاد کوچکتر، طراحی شدند و امکان ارائه خدمات عکس برداری از بیمار در منزل را فراهم کرده اند.

‎تصاویر رادیولوژی، به پزشک کمک می کند تا مشکل و میزان آسیب وارد شده به بیمار را تشخیص دهد و اقدامات درمانی لازم را برای وی تجویز کند. تصاویر رادیولوژی، باید شفاف و واضح باشند و توسط رادیولوژیست های مجرب و ماهر گرفته شده باشد تا پزشک بتواند به راحتی نتیجه را بررسی کند.
 

مزایای رادیولوژی در منزل

‎بسیاری از بیماران به دلیل آسیب ها و مشکلات جسمی شدید، امکان رفت و آمد و حضور در مراکز درمانی را ندارند. انجام عکس برداری و رادیولوژی در منزل، این امکان را برای بیماران فراهم می کند تا در محیط امن خانه، در آسودگی کامل مراحل درمانی مختلف را طی کنند. 

‎محیط و فضای اطراف بیمار، بر سلامت روحی و جسمی او تأثیر می گذارد. حضور در مراکز درمانی شلوغ احتمال ابتلا به بیماری های واگیردار را افزایش می دهد. بنابراین پیشنهاد می شود جهت راحتی و بهبود سریع تر، فرایند درمانی خود را در محیط آرام منزل انجام دهید.
 

از مزایای دیگر رادیولوژی در منزل می توان به موارد زیر اشاره کرد :

* کیفیت تصاویر ثبت شده در تجهیزات و دستگاه های کوچک و قابل حملی که در منزل استفاده می شوند، تفاوتی با کیفیت تصاویر ثبت شده در تجهیزات رادیولوژی بیمارستانی ندارد.

* حضور در مراکز درمانی شلوغ و رفت و آمد در ترافیک های سنگین، بسیار زمانبر می باشد. شما می توانید با بهره گیری از خدمات رادیولوژی در منزل، در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید.

* با استفاده از رادیولوژی در منزل، شما می توانید پس از عکس برداری، فورا به نتیجه کار دسترسی داشته باشید.

* با استفاده از خدمات رادیولوژی در منزل می توانید در هزینه های رفت و آمد، بیمارستان و سایر هزینه های اضافی، صرفه جویی کنید.

* انجام رادیولوژی در منزل، به صورت شبانه روزی و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

* معمولا کودکان از حضور در مکان های شلوغ و مراکز درمانی، دچار ترس و دلهره می شوند. شما می توانید برای کاهش استرس کودکتان، از خدمات رادیولوژی در منزل استفاده کنید.

* رادیولوژی در منزل باعث تسریع فرایند درمانی بیماران اورژانسی، می شود.

* جا به جایی افراد سالمند، معلول و کسانی که از مشکلات حرکتی رنج می برند، بسیار دشوار و پر خطر می باشد. انجام رادیولوژی و عکس برداری در منزل، باعث راحتی و آسایش این افراد می شود.
 

تعرفه خدمات رادیولوژی در منزل

‎تعرفه و هزینه خدمت رادیولوژی در منزل، با توجه به نوع درخواست، شرایط بیمار و تعداد گرافی های گرفته شده، متفاوت می باشد. تمامی قیمت های خدمات درمانی آنی طب، بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت تعیین شده است.

‎شما می توانید جهت آگاهی از تعرفه رادیولوژی در منزل تهران، روی اینجا کلیک کنید.
 

خدمات رادیولوژی در منزل شامل چه شهر هایی است؟

‎در حال حاضر، موسسه آنی طب تلاش می کند تا تمامی خدمات پزشکی و پیراپزشکی را در تمامی نقاط ایران مثل کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، اهواز، تبریز و... ارائه نماید. شما می توانید به صورت شبانه روزی، در هر منطقه از ایران، برای دریافت خدمات رادیولوژی در منزل روی ما حساب کنید.
 

رادیولوژی در منزل تهران

‎خدمات رادیولوژی در منزل چه مناطقی از تهران را پوشش می دهد؟

‎شما می توانید خدمت رادیولوژی در منزل را در هر منطقه از تهران دریافت کنید. تیم آنی طب، در تلاش است تا راحتی و آسایش را برای بیماران، در تمامی مناطق و محله های تهران واقع در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران در فراهم کند. ارائه خدمات رادیولوژی در منزل شامل تمامی شهرک ها و مناطق حومه شهر تهران نیز می شود.

رادیولوژی در غرب تهران

خدمات رادیولوژی در تمامی مناطق غرب تهران مانند پونک، صادقیه، ستارخان، جنت آباد، شهر زیبا، گیشا، طرشت، شهرک اکباتان، تهرانسر و... به شما عزیزان ارائه می شود.
 

رادیولوژی در شمال تهران

خدمات رادیولوژی در تمامی مناطق واقع در شمال تهران مانند تجریش، دربند، ازگل، اقدسیه، زعفرانیه، اوین، شهرک نفت، دارآباد، ولنجک، امام زاده قاسم، شهرک محلاتی، فرمانیه، فرشته، قیطریه، کاشانک، محمودیه، سوهانک، آجودانیه، جماران، الهیه، نیاوران، کاشانک، باغ فردوس، کامرانیه و... ارائه می شود.
 

رادیولوژی در مرکز تهران

خدمات رادیولوژی در تمامی مناطق واقع در مرکز تهران مانند ولیعصر،میدان جهاد، کریم خان، ایرانشهر و امیر آباد و... ارائه می گردد.
 

رادیولوژی در شرق تهران

خدمات رادیولوژی در تمامی مناطق واقع در شرق تهران مانند نارمک، هنگام، تهران پارس، حکیمیه، تهران نو، شمیران نو، دلاوران، استخر، سراج، افسریه، شهرک والفجر، پیروزی، مجیدیه و... ارائه می شود.
 

رادیولوژی در منزل کرج

‎هم اکنون، آنی طب در تمامی مناطق شهر کرج و استان البرز، خدمات رادیولوژی در منزل را به بیماران ارائه می دهد. شما می توانید جهت استفاده از خدمات رادیولوژی، در کرج از طریق سایت یا اپلیکیشن آنی طب، درخواست خود را ثبت نمایید.

 

سخن آخر 

‎با توجه به اهمیت وقت در زندگی افراد، دریافت بهترین خدمات درمانی با کم ترین هزینه، اهمیت زیادی دارد. هم اکنون تیم آنی طب، تلاش می کنند تا نیاز های مراقبتی و درمانی بیماران را در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف کنند.

‎تیم آنی طب از با کیفیت ترین و پیشرفته ترین تجهیزات رادیولوژی برخوردار است. شما می توانید تمامی فرایند های درمانی خود را در منزل دریافت کنید.

 اگر به سایر خدمات درمانی و مراقبتی، مثل پرستاری در منزل، خدمات پزشکی در منزل و ... احتیاج داشتید، می توانید روی ما حساب کنید. هدف ما، راحتی و آسایش بیماران در طول فرایند درمانی می باشد.

shape image