گفتار درمانی در منزل تهراناگر به خدمات گفتار درمانی در منزل تهران نیاز دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

خدمات گفتار درمانی در منزل تهران یکی از خدماتی است که به منظور بهبود گفتار کودکان و بزرگسالان ارائه می شود. گفتار درمانی تاثیر زیادی بر سهولت تلفظ واژه ها و رشد زبانی کودکان دارد. 

افرادی که دچار اختلالات گفتاری می باشند، می توانند با استفاده از خدمات گفتار درمانی در منزل، مشکلات گفتاری خود را برطرف کنند. گفتار درمانی در محیط امن و سالم خانه باعث ایجاد حس آرامش و راحتی در کودکان و سالمندان می شود. 

شما می توانید به کمک گفتار درمانگران ماهر و مجرب آنی طب اختلالات زبانی و گفتاری کودک خود را برطرف نمایید. در ادامه مقاله درباره نحوه ثبت درخواست برای استفاده از خدمات گفتار درمانی در منزل تهران و هزینه های آن صحبت خواهیم کرد. 
 

نحوه ثبت درخواست برای گفتار درمانی در منزل تهران

جهت استفاده از خدمات گفتار درمانی در منزل تهران، طبق مراحل زیر عمل کنید.

 1. وارد سایت یا اپلیکیشن آنی طب شوید. ( برای دانلود اپلیکیشن آنی طب روی اینجا کلیک کنید. )
 2. شماره تلفن خود را در سایت یا اپلیکیشن آنی طب وارد کنید و در آن جا ثبت نام کنید.
 3. پس از ثبت نام در سایت یا اپلیکیشن، روی درخواست خدمت کلیک کنید و درخواست خود را جهت استفاده از خدمات گفتار درمانی در منزل تهران ثبت نمایید.
 4. مدتی پس از ثبت درخواست، همکاران ما جهت انجام هماهنگی های لازم برای فرستادن گفتار درمانگر با شما تماس می گیرند.
 5. متخصصین آنی طب در کوتاه ترین زمان ممکن برای ارائه خدمات گفتار درمانی در منزل شما حاضر می شوند.
   

پشتیبانی آنی طب

شما می توانید از طریق اطلاع رسانی های پیامکی، وضعیت ثبت درخواست و فرایند حضور گفتار درمانگر در منزل را مشاهده و پیگیری کنید. 

در صورت نیاز با پشتیانی آنی طب با شماره ثابت 02191010653 با شماره همراه 09101717105 تماس حاصل نمایید. شما می توانید پس از دریافت خدمات گفتار درمانی در منزل، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق نظرسنجی به ما اعلام کنید.
 

گفتار درمانی چیست؟

گفتار درمانی روشی موثر برای درمان اختلالات گفتاری و مشکلات ارتباطی می باشد. گفتار درمانگران پس از شناسایی اختلالات گفتاری، از تکنیک ها و روش های مختلفی برای بهبود گفتار و برطرف کردن اختلالات زبانی استفاده می کنند.
 

گفتار درمانی برای چه افرادی کاربرد دارد؟

 1. افراد کم شنوا یا ناشنوا
 2. افرادی که در تلفظ اصوات گفتاری دچار مشکل هستند.
 3. افرادی که اختلال بلع دارند.
 4. افرادی که دچار اختلالات اوتیسم و فلج مغذی هستند.
 5. افرادی که دچار اختلالات یادگیری هستند.
 6. افرادی که در درک کلام مشکل دارند.
 7. کودکانی که دچار اختلال تاخیر در گفتار هستند.
 8. کودکانی که قادر به برقراری ارتباط کلامی و غیر کلامی نیستند.
 9. افرادی که دچار اختلالات روانی گفتار هستند.
 10. افرادی که به دلیل سکته مغزی و جراحی‌های مربوط به آسیب‌های مغزی توانایی های کلامی خود را از دست داده اند.
   

گفتار درمانی کودکان در منزل

گفتار درمانی به کودکان کمک می کند تا مشکلاتی مثل بیان ضعیف، اختلال تکرار در گفتار و اختلالات واجی یا صدا را برطرف کنند و بیان بهتری داشته باشد. کودکانی که نمی توانند از عضلات گفتاری خود برای تلفظ صحیح حروف استفاده کنند، می توانند به کمک جلسات گفتار درمانی بهبود یابند.
 

گفتار درمانی بزرگسالان در منزل 

بسیاری از بزرگسالان به دلیل آسیب های مغذی، آسیب عضلات گفتاری یا سکته مغذی توانایی های گفتاری خود را از دست می دهند. این افراد می توانند با استفاده از جلسات گفتار درمانی، اختلال بلع، مشکلات تکلم، مشکلات صدا، نارسا گویی و لکنت زبان را برطرف کنند. 
 

هزینه خدمات گفتار درمانی در منزل

هزینه خدمات گفتار درمانی در منزل، با توجه به شرایط بیمار، نوع آسیب زبانی بیمار، تعداد جلسات گفتار درمانی و نوع درخواست متفاوت می باشد. 

شما می توانید جهت آگاهی از قیمت های دقیق خدمات گفتار درمانی در منزل تهران، با مشاوران آنی طب تماس حاصل کنید. همچنین می توانید پس از ثبت نام در سایت با کلیک روی درخواست خدمت از قیمت جلسات گفتار درمانی در منزل در آگاه شوید.

تمامی قیمت های ما در آنی طب بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده اند. مجموعه آنی طب با بهره گیری از گفتار درمانگران حرفه ای و مجرب، سعی می کند تا کیفیت خدمات خود را بهبود ببخشد.
 

خدمات گفتار درمانی در منزل در چه شهر هایی ارائه می شود؟

مجموعه آنی طب تلاش می کند تا خدمات گفتار درمانی را در تمامی شهر های ایران مانند تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، اهواز، تبریز و... ارائه دهد. شما می توانید در هر نقطه از ایران، برای استفاده از خدمات گفتار درمانی در منزل درخواست خود را ثبت کنید. 
 

خدمات گفتار درمانی در منزل، چه مناطقی از تهران را پوشش می دهد؟

مجموعه آنی طب خدمات گفتار درمانی در منزل را در تمامی نقاط تهران واقع در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران ارائه می دهد. ارائه این خدمات شامل تمامی مناطق و شهرک های حومه تهران مانند پرند، پردیس، دماوند و... نیز می شود.
 

گفتار درمانی در منزل غرب تهران

خدمات گفتار درمانی در تمامی مناطق غرب تهران مانند پونک، صادقیه، ستارخان، جنت آباد، شهر زیبا، گیشا، طرشت، شهرک اکباتان، تهرانسر و... به شما عزیزان ارائه می شود.
 

گفتار درمانی در منزل شمال تهران

خدمات گفتار درمانی در تمامی مناطق واقع در شمال تهران مانند تجریش، دربند، ازگل، اقدسیه، زعفرانیه، اوین، شهرک نفت، دارآباد، ولنجک، امام زاده قاسم، شهرک محلاتی، فرمانیه، فرشته، قیطریه، کاشانک، محمودیه، سوهانک، آجودانیه، جماران، الهیه، نیاوران، کاشانک، باغ فردوس، کامرانیه و... ارائه می شود.
 

گفتار درمانی در منزل مرکز تهران

خدمات گفتار درمانی در تمامی مناطق واقع در مرکز تهران مانند ولیعصر، میدان جهاد، کریم خان، ایرانشهر و امیر آباد و... ارائه می گردد.
 

گفتار درمانی در منزل شرق تهران

خدمات گفتار درمانی در تمامی مناطق واقع در شرق تهران مانند نارمک، هنگام، تهران پارس، حکیمیه، تهران نو، شمیران نو، دلاوران، استخر، سراج، افسریه، شهرک والفجر، پیروزی، مجیدیه و... ارائه می شود.
 

سخن پایانی

زبان و گفتار راهی برای بر طرف کردن نیاز ها و برقراری ارتباط با افراد می باشد. شما می توانید برای بهبود مهارت های کلامی کودکان یا بزرگسالان، از گفتار درمانگران آنی طب بهره بگیرید. مجموعه آنی طب در هر زمان آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

ممنون از اینکه تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید. جهت مطالعه مطالب بیشتر روی اینجا کلیک کنید. 

shape image