سونوگرافی در منزل تهراناگر به خدمات سونوگرافی در منزل تهران نیاز دارید، جهت راهنمایی بیشتر تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بسیاری از افراد ترجیح می دهند در هنگام ابتلا به بیماری، فرایند های درمانی خود را در منزل انجام دهند. سونوگرافی یکی از خدماتی است که مجموعه آنی طب به منظور راحتی و آسایش بیماران، ارائه می دهد. 

سونوگرافی بیشتر برای ارزیابی اعضای داخلی بدن بیماران و بررسی وضعیت جنین در خانم های باردار، کاربرد دارد. حضور در مراکز سونوگرافی، برای بسیاری از بیماران، دشوار می باشد. 

امروزه موسسات بهداشت و درمان، در تلاش اند تا خدمات پزشکی و پیراپزشکی را به بهترین روش و در کوتاه ترین زمان ممکن، به بیماران ارائه دهند. شما می توانید برای دریافت خدمات سونوگرافی در منزل تهران، از طریق سایت یا اپلیکیشن آنی طب، درخواست خود را ثبت کنید. 
 

فرایند درخواست برای سونوگرافی در منزل

‎شما می توانید جهت دریافت خدمات سونوگرافی در منزل، در شهر تهران و سایر نقاط کشور، طبق مراحل زیر عمل کنید. 

  1. ابتدا وارد سایت یا اپلیکیشن آنی طب شوید.
  2. پس از ثبت نام در سایت یا اپلیکیشن، آدرس و درخواست خود را وارد کنید.
  3. پس از ثبت درخواست، همکاران ما جهت هماهنگی و فرستادن نیرو، با شما تماس خواهند گرفت.
  4. در کمتر از دو ساعت، سونوگرافیست به منزل شما اعزام می شود.
  5. تصویر برداری مطابق با دستور پزشک و با استفاده از تجهیزات پیشرفته سونوگرافی انجام می شود.
  6. پس از ثبت تصاویر و بررسی وضعیت بیمار توسط سونوگرافیست، نتیجه آن، به صورت اینترنتی به دستتان می رسد.
     

پشتیبانی آنی طب 

‎شما می توانید وضعیت ثبت درخواست و فرایند حضور سونوگرافیست در محل را از طریق اطلاع رسانی های پیامکی، مشاهده و ارزیابی نمایید. پس از دریافت خدمات سونوگرافی در منزل، می توانید نظرات و انتقادات خود را از طریق نظرسنجی به ما اعلام کنید.
 

کاربرد تصاویر سونوگرافی 

‎سونوگرافی، روشی بی خطر و مطمئن، برای تصویر برداری از بافت ها و اندام های داخلی بدن می باشد که با استفاده از امواج فراصوت صورت می گیرد. معمولا پزشک برای بررسی وضعیت بیماران سرطانی یا بیمارانی که دچار مشکلات شکمی، مثانه و کلیه می باشند، از سونوگرافی استفاده می کند.

‎پزشک می تواند با استفاده از تصاویر سونوگرافی، اندام ها، بافت ها و جریان خون در بدن را بررسی کند. تصاویر سونوگرافی به پزشک کمک می کند تا علت تورم، درد و عفونت بیمار را تشخیص دهد. 

‎انجام سونوگرافی در زنان باردار، کمک می کند تا تعداد، جنسیت، سن و محل جنین مشخص شود. پزشک می تواند از طریق تصاویر سونوگرافی، وضعیت جنین را به طور کامل بررسی کند و در صورت نواقص و ناهنجاری های تولد، فرایند های درمانی لازم را انجام دهد.
 

مزایای سونوگرافی در منزل

‎پیشرفت علم و تکنولوژی در زمینه تولید دستگاه های پزشکی، باعث شده تا تجهیزات سونوگرافی در ابعاد کوچک تر و قابل حمل طراحی شوند. تصاویر این دستگاه ها بسیار واضح و دقیق می باشند و بافت های نرم را به خوبی نشان می دهند. از مزایا و محاسن سونوگرافی در منزل، می توان به موارد زیر اشاره کرد :
 

سونوگرافی در منزل، با استفاده از تجهیزات پیشرفته و با کیفیت صورت می گیرد و برای بیمار، کاملا ایمن و بی خطر می باشد. چرا که از اشعه ایکس و تابش مستقیم استفاده نمی شود. 

* با استفاده از خدمات سونوگرافی در منزل، شما می توانید پس از اتمام تصویر برداری، فورا به نتیجه کار دسترسی داشته باشید.

* شما می توانید با استفاده از خدمات سونوگرافی در منزل، در هزینه های رفت و آمد و سایر هزینه های اضافی صرفه جویی کنید. 

* استفاده از خدمات سونوگرافی در منزل، باعث تسریع در فرایند درمانی بیماران اورژانسی، می شود.

* رفت و آمد به مراکز درمانی برای مادران باردار و بسیاری از بیماران، امری دشوار و طاقت فرسا می باشد. استفاده از خدمات سونوگرافی در منزل، خطر ابتلا این افراد، به بیماری های واگیردار و عفونی را کاهش می دهد.

* خدمات سونوگرافی در منزل، به صورت شبانه روزی و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

* جا به جایی افراد سالمند، کم توان، معلول و کسانی که از مشکلات حرکتی رنج می برند، بسیار دشوار و پر زحمت می باشد. استفاده از خدمات سونوگرافی در منزل، باعث راحتی و آسایش این افراد می شود.

* شما می توانید با استفاده از خدمات درمانی در منزل، از اتلاف وقت در ترافیک های سنگین و صف انتظار در مراکز سونوگرافی جلوگیری کنید.

* کودکان با حضور در بیمارستان ها و مکان های شلوغ، دچار ترس و دلهره می شوند. شما می توانید برای کاهش ترس و استرس کودکتان، از خدمات سونوگرافی در منزل استفاده کنید.
 

هزینه خدمات سونوگرافی در منزل

‎تعرفه و هزینه خدمات سونوگرافی در منزل، با توجه به نوع درخواست، شرایط بیمار و نوع سونوگرافی، متفاوت می باشد. تمامی قیمت های خدمات درمانی و پزشکی آنی طب، بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت تعیین شده است.

‎شما می توانید جهت آگاهی از تعرفه سونوگرافی در منزل، روی اینجا کلیک کنید.
 

خدمات سونوگرافی در منزل شامل چه شهر هایی می شود؟

‎در حال حاضر، موسسه آنی طب، خدمات سونوگرافی و سایر خدمات پزشکی و پیراپزشکی را در تمامی نقاط کشور، به بیماران ارائه می دهد. شما می توانید به صورت شبانه روزی، در هر منطقه از ایران، برای دریافت خدمات سونوگرافی در منزل روی ما حساب کنید.
 

سونوگرافی در منزل تهران

خدمات سونوگرافی در منزل، چه مناطقی از تهران را پوشش می دهد؟

‎شما می توانید خدمات سونوگرافی در منزل را در تمامی مناطق و محله های شهر تهران واقع در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران دریافت کنید. تیم آنی طب، در تلاش است تا راحتی و آسایش را برای بیماران، در تمامی نقاط تهران فراهم کند. ارائه خدمات سونوگرافی در منزل، شامل تمامی شهرک ها و مناطق حومه شهر تهران نیز می شود. 
 

خدمات سونوگرافی در غرب تهران

خدمات سونوگرافی در تمامی مناطق غرب تهران مانند پونک، صادقیه، ستارخان، جنت آباد، شهر زیبا، گیشا، طرشت، شهرک اکباتان، تهرانسر و... به شما عزیزان ارائه می شود.
 

خدمات سونوگرافی در شمال تهران

خدمات سونوگرافی در تمامی مناطق واقع در شمال تهران مانند تجریش، دربند، ازگل، اقدسیه، زعفرانیه، اوین، شهرک نفت، دارآباد، ولنجک، امام زاده قاسم، شهرک محلاتی، فرمانیه، فرشته، قیطریه، کاشانک، محمودیه، سوهانک، آجودانیه، جماران، الهیه، نیاوران، کاشانک، باغ فردوس، کامرانیه و... ارائه می شود.

خدمات سونوگرافی در مرکز تهران

خدمات سونوگرافی در تمامی مناطق واقع در مرکز تهران مانند ولیعصر، میدان جهاد، کریم خان، ایرانشهر و امیر آباد و... ارائه می گردد.
 

خدمات سونوگرافی در شرق تهران

خدمات سونوگرافی در تمامی مناطق واقع در شرق تهران مانند نارمک، هنگام، تهران پارس، حکیمیه، تهران نو، شمیران نو، دلاوران، استخر، سراج، افسریه، شهرک والفجر، پیروزی، مجیدیه و... ارائه می شود.

سونوگرافی در منزل کرج

‎آنی طب تمامی خدمات سونوگرافی در منزل را به افراد ساکن شهر کرج و استان البرز ارائه می دهد. شما می توانید از تمامی شهرک ها و مناطق حومه کرج نیز، برای دریافت خدمات سونوگرافی، از طریق سایت یا اپلیکیشن آنی طب، درخواست خود را ثبت کنید.
 

سخن آخر

‎موسسه آنی طب، تلاش می کند تا فرایند درمانی و مراقبتی بیماران را، در منزل برطرف کند. تمامی خدمات درمانی آنی طب با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات پزشکی پیشرفته و نیروی درمانی ماهر و مجرب ارائه می شود. هدف ما در آنی طب راحتی و بهبود بیماران، در سریع ترین زمان ممکن می باشد.

shape image