شرایط استفاده از خدمات

شرایط استفاده از خدمات

ماده ۳   استفاده از خدمات سایت و اپلیکیشن آنی طب

۳-۱ کاربر سرویس گیرنده متعهد می شود در صورت وجود هر نوع حساسیت دارویی یا شرایط خاص جسمی و حرکتی و امثال آن برای خود و یا افراد زیر مجموعه خود در اپلیکیشن، موضوع را در قسمت توضیحات درخواست به کاربر سرویس دهنده اعلام کند. در غیر اینصورت چنانچه پس از پذیرش درخواست و عزیمت کاربر سرویس دهنده به محل، سرویس دهنده مواجه با موارد فوق شود، مجاز به لغو (امتناع از انجام) بوده و مسئولیت جبران خسارات وارده و هزینه بر عهدۀ کاربر سرویس گیرنده است.

۳-۲ کاربران آنی طب با استفاده از خدمات اپلیکیشن برای سرویس گیرندگان، می پذیرند و به طور قانونی موظف می باشند که از آنی طب برای انجام هیچ فعالیت غیر قانونی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران یا خلاف شرع یا مخالف با عرف جامعه استفاده نکنند.

۳-۳ کاربر سرویس گیرنده متعهد است در صورت داشتن حیوانات خانگی از قبیل سگ و گربه در محل درخواست سرویس، موضوع را در قسمت توضیحات درخواست به کاربر سرویس دهنده اعلام کند. در غیر اینصورت چنانچه پس از پذیرش درخواست و عزیمت کاربر سرویس دهنده به محل، سرویس دهنده مواجه با موارد فوق شود، مجاز به لغو (امتناع از انجام) بوده و مسئولیت جبران خسارات وارده و هزینه برعهدۀ کاربر سرویس گیرنده است.

۳-۴ کاربران متعهد می شوند هیچ گاه از خدمات آنی طب به صورتی که به آنی طب یا شرکای آن صدمه ای وارد کند، استفاده نکنند. در صورتی که کاربران نسبت به سؤاستفاده از امکانات فراهم شده در خدمات آنی طب در جهت منافع شخصی و یا آسیب اعم از مادی و یا معنوی به منافع شرکت اقدام نمایند، شرکت ضمن داشتن حق قطع خدمات و غیرفعال نمودن حساب کاربری، مجاز خواهد بود با مراجعه به مراجع قضایی و یا سایر مراجع ذیصلاح قانونی نسبت به مطالبه جبران خسارات وارده اقدام نماید.

۳-۵ کاربران می پذیرند که شرکت ممکن است از ارسال پیامک، ایمیل و یا ارسال ها و اعلانات بلادرنگ (Push Notifications) به عنوان راه ارتباطی با ایشان استفاده کند. کاربران می توانند درخواست کنند که ارسال این پیام ها در صورت امکان قطع شود اما می پذیرند که با انصراف از دریافت این پیام ها، ممکن است در استفاده از خدمات با مشکل مواجه شوند و یا اطلاعات مقتضی بموقع به ایشان نرسد.

۳-۶ شرکت ممکن است کدهایی به منظور هدیه به کاربر سرویس گیرنده ارائه کند که با وارد کردن این کدها در نرم افزار، درصدی از هزینه خدمات کاهش یابد یا مبلغ مشخصی به حساب کاربر در اپلیکیشن آنی طب اضافه  شود. نحوۀ ارائه این خدمات و تعیین مهلت استفاده از آنها، منوط به تشخیص و صلاحدید شرکت بوده و در صورت عدم تعلق کدهای مذکور، کاربر سرویس گیرنده حق طرح هیچگونه ادعا و اعتراضی را در این خصوص نخواهد داشت.

۳-۷ کاربران می پذیرند که اجازۀ انتقال یا فروش کدهای قید شده در بند ۳-۶ را به اشخاص دیگر ندارند. همچنین کاربران مجاز نیستند این کدها را به صورت عمومی منتشر کنند (حتی اگر شرکت در فضاهای عمومی به نحوی که در دسترس عموم است، این کدها را منتشر کرده باشد) مگر اینکه شرکت رسماً این اجازه را به آنها داده باشد.

۳-۸ کاربر سرویس گیرنده می پذیرد اعتباری که در حساب کاربری خود دارد مستقل از روش کسب آن (اگر در نتیجه افزایش اعتبار از طریق درگاه بانک باشد یا در نتیجه وارد کردن کدهای تخفیفی که شرکت در اختیار آنها قرار می دهد یا هر روش دیگری) فقط برای استفاده از خدمات آنی طب قابل استفاده است و امکان دریافت این وجه را به صورت نقد ندارد.

۳-۹ کاربر سرویس گیرنده می پذیرد کدهایی که جهت افزایش اعتبار یا کاهش هزینه برای دریافت خدمات آنی طب به وی داده می شود، ممکن است منقضی شوند. از آنجایی که شرکت برای ارائه این کدها هزینه ای از کاربر سرویس گیرنده دریافت نمی کند، این حق برای شرکت محفوظ است که مبلغ یا درصد تأثیر این کدها را حتی پس از انتشار آنها تغییر دهد یا در صورت لزوم آنها را باطل کند. همچنین در صورتیکه شرکت تشخیص دهد که استفاده از این کد به دلیل خطای فنی یا تخلف صورت گرفته و یا غیر قانونی بوده است می تواند این کدها یا اعتباری که در نتیجۀ استفاده از آنها به حساب کاربر اضافه شده است را باطل یا حذف کند.

۳-۱۰ مسئولیت تأمین اینترنت و سخت افزار لازم و همچنین پرداخت هزینه های مربوط به آنها برای استفاده از خدمات آنی طب به عهدۀ کاربران است.

۳-۱۱ کاربران سرویس دهنده و سرویس گیرنده متعهد می شوند پس از اتمام فرآیند سرویس از هیچ بخش از اطلاعاتی که در نتیجۀ استفاده از اپلیکیشن آنی طب کسب کرده اند، هیچ گونه استفاده  و بهره برداری نکنند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات این چنین در دستگاه تلفن همراه یا به هر شیوۀ دیگر خارج از فضای اپلیکیشن نیز مغایر با قوانین آنی طب خواهد بود. همچنین کاربران متعهد می شوند در طول فرآیند ارائه خدمت، فقط در شرایط ضروری از این اطلاعات استفاده کنند. استفادۀ کاربران از اطلاعات مذکور باید مطابق با عرف جامعه و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد و در هر صورت این اطلاعات به صورت امانت در اختیار کاربران قرار گرفته است و در صورت نقض تعهدات مذکور، شرکت مجاز به پیگیری حقوقی و کیفری موضوع می باشد.

۳-۱۲ با استفاده از خدمات آنی طب کاربران می پذیرند که در حین فرآیند ارائه خدمت، آنی طب را وسیله ای برای تبلیغات و بازاریابی کالا و خدمات شخصی خود قرار ندهند و از هرگونه معرفی و عرضۀ محصولات و خدمات شخصی و یا متعلق به دیگران بدون اطلاع شرکت خودداری کنند.

۳-۱۳ تمامی کاربران متعهد به رعایت همۀ قوانین اسلامی، شرعی، اخلاقی و اجتماعی جمهوری اسلامی ایران از جمله رعایت حجاب مناسب در هنگام استفاده از آنی طب هستند.

۳-۱۴ کاربران می پذیرند و اعلام می دارند که متن حریم خصوصی آنی طب را به طور کامل و دقیق مطالعه کرده و این متن مورد قبول و پذیرش ایشان است.

۳-۱۵ کاربران می پذیرند که اپلیکیشن آنی طب نه به عنوان خدمات سلامت در زمینه های پزشکی/ پیراپزشکی/ بالینی بلکه تنها به عنوان بستری است که ارتباط بین سرویس گیرندهان و ارائه کنندگان سرویس را جهت توافق بر ارائه یک خدمت فراهم می کند. در خدمات آنی طب کاربر سرویس دهنده مختار است پس از پذیرش شرایط و مقررات همکاری با شرکت، یک درخواست را طبق ضوابط بپذیرد یا رد کند، همچنین کاربر سرویس گیرنده مختار است پس از ارسال درخواست و مشخص شدن سرویس دهنده و قبل از آغاز عزیمت سرویس دهنده به محل، درخواست خود را ادامه داده و یا لغو نماید. لذا هر اقدامی که سرویس گیرنده با سرویس دهنده انجام می دهد به عنوان یک قرارداد لازم مستقل و رابطۀ قراردادی بین سرویس دهنده و سرویس گیرنده در نظر گرفته می شود.

۳-۱۶ خدمات آنی طب ممکن است با مشارکت خدمات شرکت های دیگری ارائه شود که آنی طب کنترلی روی آنها ندارد. در چنین شرایطی کاربران می پذیرند که این خدمات، قوانین استفاده و مقررات مختص خود را دارند و آنی طب مسئولیتی در خصوص قوانین و خدمات این شرکت ها ندارد.

۳-۱۷ از آنجایی که ممکن است از طریق حساب کاربری کاربر سرویس گیرنده، سرویس گیرنده و یا سرویس گیرندگانی به غیر از کاربر سرویس گیرنده از خدمات آنی طب استفاده نمایند، مسئولیت پرداخت هزینه های مترتبه و همچنین هر گونه مسئولیت قانونی ایشان نسبت به کاربر سرویس دهنده و شرکت متوجه کاربر سرویس گیرنده می باشد.

۳-۱۸ کاربر سرویس گیرنده متعهد می شود که به هیچ عنوان با حساب کاربری خود برای اشخاص زیر ۱۸ سال بدون حضور خود یا فردی مورد تأیید و دارای سن بالای ۱۸ سال درخواستی ارسال ننماید. در غیر اینصورت چنانچه پس از پذیرش درخواست و عزیمت کاربر سرویس دهنده به محل، سرویس دهنده مواجه با مورد فوق شود، مکلف به لغو (امتناع از انجام) بوده و مسئولیت جبران خسارات وارده و هزینه برعهدۀ کاربر سرویس گیرنده است.

shape image